469
Online Sims szerü mmorpg!!!
  • tomo
    #29
    @sajoati
    aruld mar el:a cuccokat ruhak ekszerek stb elkeszitheti egy egyszeru basic accounttal rendelkezo is?

    egyebkent rendkivul addiktiv ez a "jatek"

    ja es szamomra nem vilagos, a basic account vegtelen ingyenes probaidot jelent?
  • sajoati
    #28
    az augmented reality az rl + sl együtt létezése. wireless kapcsolattal, retinára vetített sl, pl. egy üres bolt, ahol áruk nem kellenek, hiszen az sl-ből elét tudják pakolni a kínálatot, tudsz böngészni, stb.

    ezt most is meg tudod tenni egyébként, csak még nem tudod tapintani a dolgokat, illetve monitort kell bambulni.

    de tudsz vásárolni, úgy, hogy 3d-ben van minden.

    de ezt nálam sokkal jobban, sokkal hosszabban fejtegetik esszékben a net jövőjével foglalkozók, szerintem érdemes utánanézni.

    és még ha röhögünk is az egészen, ha más nem, egy ingyenes acc-t indítani. jövőben még jól jöhet.

    (ja, egyébként pl. moziba is mehetsz benne, hogy emberközelibb dolgot említsek, egyik haverom most nézte meg a Tokyo akármit vmi fast and furious pedig tán nem is olyan régi film az.)
  • Calver
    #27
    szerintem te kicsit sok Shadowrun regényt olvastál. miért, mi a következő lépcsőfok? bedugod a halántékodba a hálókábelt és mész "netezni"?
  • sajoati
    #26
    szerinted a web 1.0 mivel volt tele? ugyanígy csak 2dben meg pixeles mpegekkel.

    szégyen, hogy webet designolsz és nem ismered fel a következő lépcsőfokot... de hagyjuk, felőlem ez a topik mehet a süllyesztőbe is. :((

    (ha kész lesz egyébként a szigetünk, és még van ez a topik, azért csak belinkelem ide; secondlife://szépsziget)
  • Shadow_THH
    #25
    neked milyen farkasod van
  • sajoati
    #24
    nyilván a Reuters is hülye, hogy külön SL hírcsatornája van, meg az IBM is, amiért 230 dolgozót folglakoztat az SL-ben, meg a Wells Fargo is, meg a... á, hagyjuk. :-)
  • sajoati
    #23
    semmi különös, az SL csak simán az RL jövője, az augmented reality megvalósulásának legnagyobb esélyese, de inkább ne foglalkozzatok ezzel, szerintem jó a WoW, menjetek azt nyúzni.

    (egy architectnek épp most fogok a megbízóm jóvoltából L$250.000-et fizetni, hogy egy ari kis szigetet megtervezzen, de mi csak őrültek vagyunk a második életünkkel. ;) )
  • ricsimaster
    #22
    700misi lóvé ebböl hát ez lolxD
  • tomo
    #21
    szerintem az otlet egyebkent zsenialis. mar ami azt illeti, hogy a jatekosok szabadon keszithetnek barmit a jatekba.
  • tomo
    #20
    2005 ben 3.5 M US$ volt a jatek forgalma.
  • tomo
    #19
    hat hivatalos arfolyama van a linden dollarnak. L$ .
    es a jatekban letre lehet hozni dolgokat ( ruhaktol az alkatreszeken at a hazakig barmit ) ezeket programozni ( scriptelni )is lehet.
    es vegso soron kereskedni vele.

    nezz szet a weboldalukon ott van jopar kategoria, es cucc.

    nyilvan abbol jon a penz, ha valaki olyat keszit , amit a tobbi nem tud de szeretne birtokolni.
  • ricsimaster
    #18
    LoL már 18 hozzászólás
  • ricsimaster
    #17
    Off:Hogy lehet berakni bannert????????????xD
  • ricsimaster
    #16
    Ebből pénztxD
  • Shadow_THH
    #15
    akartam még keresni videóka de még nekem is túl sok volt szal érjétek be Laccéval
  • tomo
    #14
    erdekes cucc egyebkent, eleg sok helyutt aruljak a second life termekeket.
    egyesek ugy tunik penzt is tudnak belole csinalni.
  • Tower Guard
    #13
    Loool ekkora baromságot
  • Thanatos
    #12
    rotfl :DDD
  • Lacc
    #11
    Azt hiszem ez a videó mindent elmond a játékról.
  • tomo
    #10
    miert nem probalod ki?
  • Thanatos
    #9
    szvsz jólhiszed :DDD
  • Shadow_THH
    #8
    thread over azt hiszem
  • haxoror
    #7
    nem, az a WoW
  • Shadow_THH
    #6
    én tudok, tele van 'érdekes' emberekkel
  • magus
    #5
    has absolutely no life
  • NEOreg3
    #4
    "Second Life"

    nah eddig érdekelt ez a game:)
  • dunga
    #3
    Miért kell 20+ kérdőjelet tenni egy kérdés után?
  • ColdFire
    #2
    bla bla bla...
  • ricsimaster
    #1
    Ki mit tud a játékról??????
    Én annyit hiv weblap:http://www.secondlife.com
    Egy mmorpg, simsszerü online