1120
  • akyyy
    #40
    Pár hónapja írt Bertino arról, hogy februárban fog sor kerülni az LA Noire igazi leleplezésére, méghozzá egy magazin hasábjain - aki a Game Informerre tippelt, az jól tette.

    A Team Bondi fejlesztésében készülő, negyvenes években játszódó, noir stílusú nyomozós játék kerek tíz oldalt fog kapni a lap következő számában, így sok új információra kell számítanunk a játékkal kapcsolatban.

    Az első, fontosabb infómorzsára nem is kell várnunk a magazin megjelenéséig: kiderült, hogy a játék a már korábban is felbukkant jeleknek megfelelően valóban elveszítette PlayStation 3 exkluzivitását, és Xbox 360-ra, valamint PC-re is meg fog jelenni.

    Jó dolog, hogy már február van, mert mingyá itt a Zújság!4345öt
  • bertino
    #39
    még mindig készül

    gta5 komment loál a T2-tól:

    „Nem fogjuk bejelenteni. Azt sem fogjuk bejelenteni, hogy mikor fogjuk bejelenteni, sőt azt sem fogjuk bejelenteni, hogy mi a stratégiánk a bejelentéssel kapcsolatban, de azt sem fogjuk bejelenteni, hogy mikor fogjuk bejelenteni a bejelentési stratégiánkat.”
  • akyyy
    #38
    akkor berci örülhet ha felkelt!
  • kirol
    #37
    Hát most már tudjuk, hogy megjelenik PC-re is!
  • 12346
    #36
    nem lepne meg, ha nem jelenne meg pc-re:c
  • bertino
    #35
    nemtom, de merem remélni, hogy csak ők qrták el.
  • Csuhai G
    #34
    Öhm..a hír címe alatt csak X360 és PS3 van megemlítve.. PC hol marad?
  • Csuhai G
    #33
    Yeeah!
  • bertino
    #32
    végső simítások.
  • Csuhai G
    #31
    Erről semmi hír? :(
  • Palinko
    #30
    pedig n em fogják,mert ők is a szervezettbűnözés fontos tagjaik :)
  • 12346
    #29
    jah:D a mexikánosz cigányoszokkal egyetemben.
  • hen-tes
    #28
    Akkor játsz a san andreas-szal, vagy a vice city-vel...
    A négereket meg elfelejthetnék örökre.
  • 12346
    #27
    én is benne lennék egy jelenkori, hasonló stílusú játékban, de csakis négerek, meg gettó nélkül^^
  • Code92
    #26
    nem épp a kedvencem az 50-60 as évekbeli kalapos bácsis futós ugrós vársot szabadon bejárós gta stílusos gamma ebből a felsorolásból a város szabadon bejárás az érdekel remélem jó graffot hoznak össze akkor még talán hozzákezdek ehhez a kis gammához a hangulat alapjáraton nem jön be illetve nem is a hangulat hanem a stílusa remélem javítanak rajta majd megláttyuk.
  • 12346
    #25
    jó hangulatú, csak épp semmitmondó:)
  • Csoder
    #24
    Trailere tetszik, jó a hangulata, én várom.
    :)
  • ngcsnet
    #23
    attól hogy a godfathert elszarták attól még ez lehet jó

    #12: hűha, érdekes elképzeléseid vannak egy pc játékról :S
  • Thanatos
    #22
    nem mindneki birja a pampogásos témát, a maffiás téma picit népszerübb... :)
  • 12346
    #21
    ^^
  • Fejes021
    #20
    Kiderült hogy miből van az a kép amit régebben mutogattak hogy gta 4 első screenj.
    Na sztem az ebből a játékból, van legalábbis amennyire emlékszem a ház azon a képen tök ilyen volt mint ebben a videóban
  • hen-tes
    #19
    Naa, végre valami érdekes játék. :)
  • Gyusz
    #18
    Köszi, hogy gyakrolatilag beírtad az én véleményemet
  • 12346
    #17
    bevizsgáltam a trélert. azér erre kíváncsi vagyok. remélem rockstarék szaggatnak végre a gta sztájllal.
  • 12346
    #16
    osztom sweech véleményét^^ mellesleg pont ilyen niggeres, gettóharcos szarból van már annyi, mint a szemét. pákó bradák vannak mindenhol:/
  • sweech
    #15
    kell a fasznak olyan játék
  • bertino
    #14
    nincs ezzel a trailerrel semmi baj, pont annyit mutat, amennyit kell

    képminőség meg csak a rendervideo miatt ilyen :D
    a játék ugyis messze elmarad e mögött
  • Atti12
    #13
    kalapos csávó úgy fut mint Forest Gump :))
  • Neoncsoves
    #12
    én a témára értettem. mindig maffiázás... Lehetne 50 centről pcre egy game vagy 2pac életéről vagy dmxéről vagy G-UNIT játék... lehetne gengszterkedni.. G-Unitos gameben meg kéne alapítani a G-Unitot, először 50vel lenni megismerkedni Lloyd Banks-sel Young Buckal, megalapítani a g-unitot.Aztán lehetnél vmelyik G-Unitossal... Meg menedzserkedni a g-unitnak vagy ilyesmi... ez érdekes lenne... De a maffia témában az megy ölsz, üldözöl, semmi különös dolog, csak rátámaszkodsz a bal egér gombra
  • Gyusz
    #11
    Akkor mondj egyet, ami van olyan jó, mint a Mafia. Mert abból hiány van.
  • akyyy
    #10
    mellesleg jól néz ki, nem bánnám ha egy maffia klón lenne;) remélhetőleg egyszindű vagy jobb szinvonallal.
  • Neoncsoves
    #9
    jaja :P
  • akyyy
    #8
    hát nemtudom ha még lenen 10 se érrné utol második világháborús játékunkat!
  • Seth
    #7
    nem, háztetőről műugrós
  • Apus
    #6
    ööö nem vagyok képben. kergetőzős lesz? :)
  • Neoncsoves
    #5
    sok lesz a maffiás játék... ^^
  • Neoncsoves
    #4
    bazmeg megint maffiás téma.. ELÉG MÁR
  • Csuhai G
    #3
    Hát igen... mindenesetre várom! :))
  • Seth
    #2
    hát ebből az égvilágon semmi nem derült ki
  • svani
    #1
    Valószínű,nem lesz rossz!
    Bemutató trailer