4724
  • SötétBarom
    #146
    Ezek nem lehetnek egy multi only játékkal szemben támasztott elvárások.
    Olyan mintha a q3ból hiányolnád a sztorit meg az npc-ket..
  • bertino
    #145
    oks, hát van ilyen.
    mindenkinek mások az igényei.
  • Lammer
    #144
    az rendben van... de azert tehettek volna bele meg valami pluszt, hogy ne tunjon legalabb annyira tomeghentnek... nehany enpiszi, kis puzzle vagy akarmi... jo oke, belatom tenyleg nekem voltak tulzottan nagy elvarasaim az anyaggal kapcsolatosan... :(
  • bertino
    #143
    korántsem volt ugy beharangozva, hogy story-ja lesz, ehh.


    bejelentéstől szinte meg volt határozva, A-ból el kell jutni B-be, ennyi.
  • Lammer
    #142
    az a baj, hogy tul sokat vartam a stufftol... en alapvetoen Resident fan vagyok (MINDEN Ps1,Ps2,GC-s Resi anyag megvan origiba^^)

    regi fajta komotos, kis puzzles, hangulatos, paras legkort szeretem... nem ezt a megyek es daralom le a futo zoNbiagokat kilora no story tipus :(

    ennyi :(

    mar parszor leirtam a lealdozott totyikban izs anno, hogy mit varnek el egy survival anyagtol... Mivel Romero(Romero zoNbiag filmjei>>>tobbi zoNbiag film) fan vagyok erosen ezert gondolhatod, hogy nem gerjedek a "celtalan" mass zombihentre... sokkal tobbet szamit az igazi feszult, para-kilatastalansag, kicsit szocdrama(karakterek-konfliktusok stb) faktor ^^
  • SötétBarom
    #141
    Mondjuk hozzá kell tenni, hogy mi coop fanok nem vagyunk nagyon elkényeztetve, szal ez a gém óriási hiánypótló volt..
  • SötétBarom
    #140
    Látszik, hogy nem L4D-ztél eleget. Vérprofi cucc, főleg az AI director. Lehet tényleg ki kéne próbálnod haverral. Mikor először teszteltem vakartam a fejem, hogy mi ez a szar. De csak egyszer üljetek össze és játszátok a legnehezebb fokozaton: garantálom a pálfordulást. -.-
  • Lammer
    #139
    mosakodas ftw!

    blablabla

    #134: nem kell erolkodni hombre ;) benezted oszt kesz, megesik... ;)

    btw: skacok! jolenne ha nem lenne megint pc vs konzol vita... kisse ertelmetlen es meddo vita... htx

    reszemrol nagyon varom a gamezt es IGEN >>>PÉCÉN<<< fogom tolni(iranyitas miatt), mert FPS... es IGEN, nagyon felek, hogy ez sem lesz az a fajta 'kicsit paras', nehol agymozgatos szörvájvöl stuff amit esetleg a regi resikben megkaptunk anno :(
  • bertino
    #138
    "Bőven lehet olyan jól konzolon is nyomni az fps-t."

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddddddddddd
  • gfreak
    #137
    ON: (igen, elfelejtettem az OFF-ot kirakni az előbb xD) nagyon remélem hogy nem 28nappal/héttel később kialakítású zombikat kapunk xD igazi romero-s, vánszorgó, hörgő izéket volna jó ölni xD
  • gfreak
    #136
    Ja és igen, a buta hsz-re reagálok, mert úgy gondolom senkit nem sértettem meg a saját véleményem kinyilvánításával, nem mondtam hogy a konzolosok hülyék,ostobák,etc, elmondtam hogy NÁLAM mi a pálya ezzel kapcsolatban...

    (mellesleg az egy jó vicc)
  • gfreak
    #135
    na akkor először is tisztázzuk:

    1.: nem beszóltam, de te annak vetted, semmi gond, bár legközelebb kicsit gondold meg miket irogatsz

    2.: nap mint nap pcvel dolgozom, de nem baj ez sem,biztos nem annyit mint te (én csak 8 órát + a túlórák)

    3.: egy szóval nem állítottam hogy a konzol buta, csak mivel nem hcgamer vagyok, nekem a pc hasznosabb (igen,vmi hasonló volt az előző hsz-ben is, de lehet hogy elkerülte b. figyelmed)

    4.: (imádom amikor a konzolos gyerekek megmagyarázzák...xD) ez meg vicc volt, nem esett le, nem baj ("kar, hogy a szemellenzos onlipécés arczok(igaz Sötétbarom!? :D) nem tudjak mi a joak^^^^" - erre riposztként)

    Öröm volt veletek beszélgetni

    Kösz a figyelmet
  • SuperCharger
    #134
    "left4dead=contentszegenyMOD(igen meg a modok kozott is galuska)+iszonyat nagy hájp

    ennyi :p
    (hulye aki ezt nem latja be :p)"

    Akkor fognak kimenni a divatbol, amikor megszunnek az olyan emberek, akik lehulyeznek mindenkit, aki nem ugy latja a dolgokat, ahogy ok.
    Akkor fognak kimennia divatbol, amikor az emberek megertik, hogy mas emberek mit mondanak.
    Akkor fognak kimenni a divatbol, amikor az emberek megtanulnak a nyilvanos internetes forumokon is teljes, egesz, helyes mondatokat irni, vagy legalabb megprobalkoznak vele.

    Azaz soha.

    (Biztos lesz hozzafuznivalod, mert erzem, tied kell, hogy legyen az utolso szo, de reszemrol vege az OFF-nak.)
  • Apus
    #133
    a másik meg. én pc-n néztem a left4dead-et, aztán xboxon. számomra mindkettőn retekszar, de semmi köze az irányításhoz.
  • Apus
    #132
    na az ilyen szöveg tök felesleges. Én pár hónapja tolok fps-t konzolon, elötte az első wolfenstein óta pc-n. Bőven lehet olyan jól konzolon is nyomni az fps-t.
    De bocs neharagudj, én hülye vagyok, hogy van pofám konzolon ilyesmivel foglalkozni.
    pfff
  • Lammer
    #131
    "gondolom pcn neztem... hulye az aki feleslegesen okoskodik. Ennyi."



    minden FPS-t Pécén tolok -> 'JADEVARJAL'! hisz en hulye konzolos vagyok(LOL!) es ugye nem is tolhatom pécén, igaz? ;)

    /sohajt
    ezek a buta beskatulyazo-altalanosito-csak fekete/feherben lato kommentek mikor fognak kimenni a divatbol? ;)

  • SuperCharger
    #130
    Gondolom konzolon nézted a L4D-et. A L4D first person shooter, a first person shooter nem valo konzolra. Hulye, aki ezt nem latja be. Ennyi.
  • Lammer
    #129
    hat szerintem zsenialis a maga nemeben... en is eloszor neztem, hogy wtf? de aztan belejottem... a leftnegzdead meg nekem mar tul agyatlan es tul keves contenttel bir, hogy erdekeljen... (szinglibe azert vegigtoltam de kiabrandito volt... tudom-tudom haverok... de a haverok nem raknak bele tobb fegyvert, lassabb zoNbikat, keveske tortenetet... stb) :(

    left4dead=contentszegenyMOD(igen meg a modok kozott is galuska)+iszonyat nagy hájp
    es ennek ellenere volt kepuk fullos jatekkent kiadni... MODok kozott is kozepesen eros szvsz -.- ami tenyleg mellette szol, hogy porgos oszt jonapot...

    ennyi :p
    (hulye aki ezt nem latja be :p)
  • Lammer
    #128
    azok a "konzolos gyerekek" lehet nem veletlen "konzolos gyerekek"... ha te is akar nap-mint-nap pckkel szivnal IT szinten mint "kozulunk sokan" akkor lehet neked is a hocipod lenne tele egy ido utan(az ilyen buta HSZekre amilyen a tied szoktam peldakent felhozni a nogyogyasz vs kurva viccet ha ismered)...
    es kikapcsolodas lenne egy "buta konzol" is akar
    (van ilyen is ;)
  • SuperCharger
    #127
    Szerintem semmi baj nincs a Left4Dead-el, nagyon jó, de tényleg ismerõssel kell nyomni, valami voice comm-al. Szerintem maximálisan túlélés jellegű, medkitekbõl nekünk eddig sokkal inkább hiányunk volt, mintsem túlkínálatunk, és ez szerintem a túlélõhorrorok egyik jellegzetes ismertetõjele. (Én legalábbis SH3-ban spóroltam a medkitekkel/lõszerrel, amennyit csak lehetett, és az endbossnál majdnem az egészet el kellett használnom, mire meghalt.)

    Én úgy tudom, a Dead Rising PC-s verziót végül lefújták.

    De ha lenne is, én még mindig ezt várnám jobban.
  • SötétBarom
    #126
    Állítólag Dead Rising 1 is lesz PCre :DDDDDDD
  • SötétBarom
    #125
    Nem mennék hétfőn Párizsba szaladnék is boxot meg dead risingtot venni, de így sajnos nem lesz rá pénzem :D
    Nekem azzal az a bajom, hogy túl loál. Valami komoly és dark kéne.

    Left4Dead meg a világ legjobb multis játéka so far. Csak haverral kell nyomni, nem holmi jöttment nubokkal. Ráadásul az random is, ezért remekül újrajátszható sokszor. A finálék meg büntetnek, amikor a pipebombok 30-40 zombájt robbantanak egyszerre.. Áhhhhh. Legjobb.
  • Apus
    #124
    tőlem távol álljon, hogy rábeszéljelek:) mindenki azt hajtja amit szeret:)
    különben meg a dedrájzin2 állítólag lesz pc-n is. bár addig remélem mindenki végigjátszhatja a Dead Islandet a favorizált platformján:)
  • gfreak
    #123
    dead risingot akarnek én is, de azért a pár cuccért amivel még küldeném nem veszek konzolt...és nem, nem a szemellenző miatt, nekem hasznosabb a pc-m mint bármelyik konzolcsoda, és csak másodsorban használom játékra..word

    (imádom amikor a konzolos gyerekek megmagyarázzák...xD)
  • Lammer
    #122
    dedrájzin atomfun^^

    kar, hogy a szemellenzos onlipécés arczok(igaz Sötétbarom!? :D) nem tudjak mi a joak^^^^
  • Apus
    #121
    Land of the Dead valóban elég tré volt, de nagyon is hiánypótló.
    Left4Dead köbö nálam is ennyit szerepelt de a multit ki se próbáltam, nem érdekel. Tök szákszok a sprintelő zombik. Mák, hogy boxon ott a dead rising, de annak is vége egyszer, aztánmeg semmi jó zombihent:)
  • gfreak
    #120
    na mondjuk a Land of the Dead az siralmas volt szerintem...még az elején a farmos szitu paráztatós volt, de a kórházban miután megszerezted a fejszét, tök esélytelenek voltak a zombik xD szerencsétlenek xD kicsit elszórakoztam vele, de azért ez szerintem vinni fog mindent...

    a Left4Dead karrierem: telepít, elindít, játszik egy kört, megun...haverokkal négyen nekilát, játszik két kört,megun, uninstall xD

    ez készülne már el minél előbb
  • Apus
    #119
    az is simán jó, csak legyen értelmes single kampány. tökömet se érdekli, hogy hány nyomit szedtem le egy pályán, nekem sztori kell:) a Land of Dead is tök csőgém volt mégis élveztem.
  • SuperCharger
    #118
    Nem hiszem, hogy ez nagyon szabadon összevissza mászkálós lesz, én Call Of Juarez féle megoldást sejtek, jó nagy szabad terület, de azért be lesz határolva, hogy hova kell menned.
  • SötétBarom
    #117
    Egyikben sincs nagyon survival hangulatom. Left4Dead kampány végén statisztikából kiderül, hogy semennyire sem ilyen jellegű a gém (7654 zombies were killed meg ilyenek)..

    Resi5 nincs PCre, de ha olyan, mint az elődei, akkor az is inkább akció-kaland csőjáték. Nekem valami sandbox kéne, olyasmi mint a FC2, csak sok zombival.

    Amúgy az LS2 csak vicc volt, melóban előveszem havi egyszer :D De most a Bunny Invasion 2 a király, kb egykutya a kettő :DDDD
  • SuperCharger
    #116
    Left 4 Dead, Resident Evil 5 megvolt már? Mondjuk ez jobban kéne.
  • Lammer
    #115
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddd

    (en 1-2X vegigtoltam meg anno, de azert soxor, huuuh :D)
  • SötétBarom
    #114
    Last Stand 2-t tudod hogy unom má' ? :DDDDDDD
  • Lammer
    #113
  • SötétBarom
    #112
    Már nagyon illene létrehozni egy zombájszörvájvöl cuccot..
  • grebber
    #111
    Még van mellette még 2 projektjük is. Warhound és Chrome 2!Ezeket is meddig húzzák halasztják :(
  • ricsa008
    #110
    hű az még odébb van
    thx
  • SuperCharger
    #109
    Valszeg csak miután elkészültek a Call Of Juarez 2-vel.
  • Lammer
    #108
    (3 uj uzenet)
    passzamek, 'azthittem van valami mozgolodas :D

    :(
  • SötétBarom
    #107
    damn.