107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Truck Driver001
    #4577
    #4570,#4569: Nagyon szép,és köszönöm!;)
    #4556: Izlések és pofonok.Kinek a pap,kinek a papné!
    #4553: Nem a sebbeség a lényeg.Egypk ottvan a Ferrari FXX ha már ennyire a sebbeségre hajtasz!Asszem aláza a Bugatit.410 fölött van a topspeed!;)
  • TothLaci
    #4574
    Egyre szebb a grafika
  • jakewyler
    #4570
    belső nézet se maradjon akkor már el,saját készítésű...
  • hykao #4569
    Sok-sok kép az nagy kérés lenne. De egy saját készítésűt dobok neked:
  • taylorp
    #4568
    Ma sem lesz klubtali? Minek akkor a magyar klub, ha sose vagyunk ott?
  • hykao #4567
    Bemész->INVITE->és kiválasztod a barátaid közül, akit meg akarsz hívni!!! De ha már barátok vagytok, akkor elméletileg ő is tud csatlakozni!
  • hykao #4566
    Ha már Ferrari, akkor 250GTO!!! :)

    (amúgy talán a legjobb kezelhetősége az Enzonak van az "A" kategóriás autók közül)
  • DJ BP
    #4565
    nekem jó, mondjuk én GTR2-t, Nascart, Trackmaniat és Most Wantedet (carbont már ki se próbáltam), stb. ezzel tolok/tam mindent, szóval begyakorolni volt időm :)
  • taylorp
    #4564
    Van egy Logitech Rumblepad 2-m, de még nem próbáltam vele. Király gamepaddal?
  • DJ BP
    #4564
    állítólag G25-tel állat :)
    ja és van egy szimulátoros hardcore mód, azzal már kanyarban is vigyázni kell, egész jól sodródik kifele az ívről
  • Casseus
    #4563
    Akkor kormánnyal élvezetes lesz! :)
  • DJ BP
    #4562
    csúszni csúszik mint állat ha nincs segítség bekapcsolva :), bill-lel sztem lehetetlen lehet :), én gamepaddal tolom, 1-esben, de a legerősebb autó még 3-as fokozatban is kipörgeti (1000LE-s tuning Saleen :), ha tövig nyomod. Szóval alsó fokozatban óvatosan az erősekkel :)
  • Bucser
    #4561
    Kedvenc Ferrarim a 288-as és a 348-as valamint az F40-es:)

    Azok még oldschool gépek voltak:) Igazán gyönyörű vonalakkal.
  • cenobite
    #4560
    X-Box live-on mennyien szoktak fent lenni, milyen élet van? Kérdem azoktól akik boxon nyomják.
  • cenobite
    #4559
    Nekem meg még mindig nem jött le, ennyit a szupergyors subsciption-ös letöltésről.
    Elvileg még 3-5 óra míg lejön (attól függ mennyivel vakarja), most jár 67%-nál. Ehhh....
  • Casseus
    #4558
    Mennyire lehet érezni az erőt a kocsikban? Mondjuk kormánynál! Lassan haladva vagy kb.50km/h-nál ha letapossa az ember a gázt akkor visit esetleg csuszásnak indul-e az ótó?
  • cenobite
    #4556
    Vannak szép Ferrarik, de az Enzo nekem sem tetszik. Olyan mint valami robot. Vagy mi...
  • atomboy
    #4555
    Nekem se tetszik az Enzo... F50 utan vlhogy csalodas az Enzo.
    A F360 viszont csodalatos.
  • jakewyler
    #4554
    nekem se teccik,de izlések és pofonok
  • Bucser
    #4553
    Én a mai napig nem értem ki miért imád egy autót ami a Ferrari Enzo... csúnya. ÉS még csak nem is a leggyorsabb a világon...
  • Sleepy Bone
    #4552
    na másodjára sikerült :D #4549 nemsokára vezsek egy enzot majd csálok róla képeket, de ma már nem sztem
  • jakewyler
    #4551
    én még régebben tettem róla képet
  • Sleepy Bone
    #4550
    MOst buktam be egy 60 km-es versenyt 15 mp-el asszem be kéne vásárolni vmi újat mer tetű a gyorsulása szerintetek mit vegyek??
  • Truck Driver001
    #4549
    Nagy kérés lenne,ha vlki betenne sok-sok képet a kedvenc automról,egy Ferrari Enzo-ról?:)) [irigykedve nézi azokat,akiknek megvan és jól fut]
    Csak azért mert olyan jó nézni a képeket,csak hát kevés van!:(
    Én meg nem tudom kipróbálni mert else futna a gépemen.Azon kivűl nem fizetek egy beta-ért!:D
    Előre htx!Ja és sokkal több kép kell ide!^^
  • taylorp
    #4548
    Nemtom hogy kell.
  • hykao #4547
    Te is meg tudod hívni, vagy bárki, aki már klubtag!!!
  • Casseus
    #4546
    Biztos hogy nem fogják megkapni, ugyanis nem a TDU-ért fizettél hanem a 3dgamersnek,fileplanetnek a subscriber-ségért!
  • Sleepy Bone
    #4545
    Jó volt csak amikor kiléptem a win-be megnézni a neved akkor visszalépés után bekrapált az ffb és oan arősen tartotta magát hogy alig tuttam kanyarodni ha metg elfordítottam akkor el a csába az útról :D
  • Caby
    #4544
    nemtom :D Volt itt egy videó a secret car-ról nemtom honnan lehet működésre bírni, de elég istenesen lépdel :D
  • Neoncsoves
    #4543
    mármint a nem béta verziot megkapjátok-e mert ez is teljes csak teszt verzio
  • Neoncsoves
    #4542
    hm... most nem akarok hülyeséget mondani de ha te most előfizettél a BETA-ra játszol vele, februárban kijön a teljes és adios BETA nem? vagy akkor sztetek megkapjátok a full gamet? mert ha megkapjátok akko sztem énis előfizete m:P
  • Sleepy Bone
    #4541
    használtan 200 ezer
  • Sland
    #4540


    Egy ideig nem lesz gondod a játékokkkal ;)


    Valaki játszik innen XBOX360-on TDU-val?
  • taylorp
    #4539
    Mennyiért vetted a Ferrarit?
  • JohnnySmith
    #4538
    Off
    kb 2havi fizum bánta~290K (offkorz áfa nélkül ügyeskedtem), de kitermeltem az idén ;)
  • Sleepy Bone
    #4537
    na probléma megoldva már csak meghívó kel XDXD 2 versenyt buktam de nem baj :D:D:D:D
  • taylorp
    #4536
    Frankó volt, de a Te kocsid kicsit jobb, mint az enyém. Kérj meghívót hyako barátunktól a klubba!
  • Sland
    #4535
    OFF

    Jaaaj de szar géped van :P:P:P:P:P
    Mennyibe fájt neked?
    ( TDU-val tuti nem lesz gondod szvsz ;) )

    ON
  • Sleepy Bone
    #4534
    Elmegyek a clubházhoz ok? 5 perc és ott vok
  • jakewyler
    #4533
    mire jó ez a secretcar?