107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hykao #4622
    Na belököm mégegyszer. Akár mehetne a FAQ-ba is...

    "A MyDocuments-ben (vagy Dokumentumokban) a \Test Drive Unlimited\savegame\"gépneved" almappában létre kell hozni egy "Radio" nevű könyvtárat, és azon belül meg egy olyat "amilyen nevet akarsz a rádióadódnak" - ide lökheted be az MP3-akat vagy elég egy MP3 lista-fájlt..."

    Amúgy a véglegesben az ígéretek szerint rádióadónként 31 zeneszám lesz.
  • JohnnySmith
    #4621
    Oks thx! Sorry :)
  • Caby
    #4620
    az nem baj ha road closed. Attól még oda tudsz menni, ha bejelölöd az itinerben.
  • taylorp
    #4619
    Azt meg lehet nézni valahol, hogy hány %-át fedeztem fel az utaknak a szigeten? A kószálás nekem mára véget ért. Jóccakát mindenkinek!
  • hykao #4618
    Hát akkor hajts el arra. (az a szöveg csak azt jelenti, hogy nem tudsz odateleportálni, mert még nem jártál arra)

    Úgy nem. Hogy hogyan lehet berakni saját rádióadót, már többször beírtuk, használd alul a keresőt.
  • JohnnySmith
    #4617
    Lehet úgy bepakolni zenéket hogy a radiok könyvtárban nyitok egy külön mapát és oda ami kell?
    Ahol a Hun klubb van még nem elérhető nekem. (legalábbis mappon road closed)
  • hykao #4616
    Érdekes, hogy 16:10-es aránynál laposabbnak tűnik a tető, és a béta vízjel is jobban a sarokban van. (a legnagyobb pozitívum a nagyobb belátható tér, és a látható visszapillantó tükrök)
  • hykao #4615
    Persze, hogy meg tudod. Keresd meg a többieket (ha jól láttam Hmuda és taylorp is épp a szigeten kószál...:D), ha már barátok lesztek, akkor meg is tudnak hívni, illetve te is tudsz csatlakozni.
  • hykao #4614
    Ford GT is jó, és nem csak a Ford versenyek miatt ám! Ha jól emlékszem a legjobb kezelhetőségű "B" kategóriás autó. (A legnagyobb végsebességű meg a Jaguar XJ220!!! 375km/h-val - persze minden amit írtam a 3. tuningpakkal értendő)
  • JohnnySmith
    #4613
    8800GTS
    Mohus pc-re ez lehet a GT4 (szvsz) élményben. :)
  • Bucser
    #4612
    támogatja a Beta is.
  • Rolesz
    #4611
    Bocs ha már kérdezték(de most lett G25öm)H váltót és kuplungot támogatja a Beta?Vagy ha a Beta nem a Final majd igen?Lehet erről valamit tudni?Tudom hogy ez egy acade-szim játék de mégis...:D Válaszokat előre is köszönöm szépen!
  • mohus
    #4610
    milyen videókarid van?
  • JohnnySmith
    #4609
    Megtudom lesni így a magyar klubbot hogy kb 15 percet játszottam?

    [NST]Johan néven megyek ha minden igaz :)
  • cenobite
    #4608
    Elnézést...

    Én hibám, nem vettem észre a beírásod - illetve figyelmetlenül olvastam.
  • I.C.ram
    #4607
    Végül a szívemre hallgattam, és vettem egy Ford GT-t +3-as tuning. Megnézem, mit tud a FORD bajnokság. De Enzot is veszek mindenképp, bár utálom :P
  • hykao #4606
    Nem szoknál már le végre róla??? Már kértem egyszer szépen...
  • cenobite
    #4605
    Miért vettem volna ezt 100%-ra? :D

    (Ha lenne VW Bogár azzal indulnék.) :)
  • JohnnySmith
    #4604
    Telepítés után azonnal.
    Jah és kormánnyal is nagyon élvezhető. (Logitech DFP kiváncsi vagyok a 900fokos beállítást hogy viseli egyenlőre csak a megszokott ~250-et használom)


  • cenobite
    #4603
    Peccccccset felraktad Te is ugye?
  • cenobite
    #4602


    Nekem még telepedik.
  • JohnnySmith
    #4601
    Hát ez fenomenális! Nagyon korrekt kis game! Autós játékokban etalon lesz több mint valószínű. Ilyet vártam volna anno az NFS 1 után :)
    1280*1024, 4x AA, HDR-on, 40-55 fps nagyon szép.
    A rádió érdekel még mert szívesen hallgatnék zenét crusing közben :)
  • hykao #4600
    Hát ha mindenáron Enzóra vágysz, akkor elég az pontgyűjtéshez. Bár hozzáteszem, hogy elsősorban a kanyargós versenyeken jön ki az előnye (legjobb kezelhetőség). Rövidtávú egyenesebb szakaszokon a Saleen (legjobb gyorsulás), míg hosszútávú egyenesebb szakaszokon a Koenigsegg (legnagyobb végsebesség). Legalábbis az eddigi tapasztalataim szerint. A másfél millás McLarent még nem volt lehetőségem kipróbálni, de nagy csodákra nem számítok tuning után sem, ha egyáltalán lehet (mert nem lehet minden autót)...
  • cenobite
    #4598
    Gondolkodom én is a box360-on. jók az online lehetőségei (Gold-al, ami végülis nem drága 1 évre), és a ps3 még egy "kis" idő míg kijön EU-ban. No és a ps3 online-ja is kérdéses, hogy fog indulni...
  • I.C.ram
    #4597
    változott :) Már Expert.
  • Sland
    #4595
    Én BOX-on játszok. Van egy Ferrari F430 Spyderem 1-s tuning kittel, és MV Agusta F4 Tamburinim, egy Nismo 350Z-m, meg egy Audi A3-am.
    8-10% százalékon vagyok valahol, szal sok élményben nem volt még részem de iszonyat jó ez a játék...
    Az miért van hogy instant challengeben nem nyerek pénzt
    Azt írja hogy nyeremény 0$, az ellenfélnek meg veszteség 0$
    Hogy lehet pénzt felrakni? Vagy nem lehet?
  • Hmuda
    #4594
    Nem lehet.
  • I.C.ram
    #4593
    Valami olyan autót, ami hasznos lehet Pro fokozaton pontgyűjtés szempontjából, és maradjon is még pénzem bőven az Enzora.
  • grebber
    #4592
    Menteni csak futamok előtt és után lehet gondolom?

    Csak azért kérdem mert volt szó 1 órás futamról is és ha el kell menni vhova vag akármi lehet-e futam közben menteni.
  • hykao #4589
    Ha már egyszer levezetted az utat, akkor utána lehet "teleportálni".
  • hykao #4588
    Az attól függ mit szeretnél...
  • grebber
    #4587
    Itt pl ha a térkép egyik végéről a másikba akarok eljutni akkor van "gyors lehetőség" is pl hogy kijelölöm a pontot ahova akarok menni katt és már ott is vagyok?
  • JohnnySmith
    #4586
    Jó a telepitő alatt a zene :DDD
  • hykao #4585
    Akár...de csinálhatod fordítva is. Nem lesz gond.

    (az olyan hozzászólsokat, hogy kinek hány százalék van még hátra a letöltésből, megy ilyenek - hanyagoljátok legyetek szívesek...valamint ha gyökér hozzászólás "érkezik" akkor ne reagáljatok, mert csak az adminoknak növelitek vele a munkát...)
  • I.C.ram
    #4584
    Van most egy Nissan 3-as tuning Nismo 350Z-m + 1.3 millióm, és nem tudom eldönteni, hogy mit vegyek belőle :)
  • hykao #4583
    Ja értem.

    Amúgy rákérdeztem a GLOBAL RANKING eltűnésére a béta fórumon, és az egyik moderátor azt írta, hogy szerinte azért nincs most GLOBAL RANKING, mert a szünidőben az adminok szabadságolása miatt nem üzemel a szerver ezen "szolgáltatása"...hát lol... :)
  • cenobite
    #4582
    Tehát a sorrend: telepítés--->patch---->START----->serial megadása.

    Ugye?
  • Attila8805
    #4580
    Hát azért ha ingyen adnák nem utasítanám el
  • jakewyler
    #4579
    ez még régi kép
  • hykao #4578
    Te nem peccselted még? :O