107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Tufa
    #4452
    180mph in heavy traffic. egy 3asra tuningolt enzoval kb 15mp alatt lehet keresni 70ezret. énis ezzel gyüjtögetek most
  • I.C.ram
    #4451
    single player autóversenyekre. Melyik kategória fizet a legjobban a nehézséghez viszonyítva.

    ja és az miért van, hogy bemenetem az összes szalonba, ami a térképen van, de még mindig azt írja, ha motorosbolba akarok menni, hogy elöbb fel kell fedeznem az összes autószalont?
  • autoszimulator
    #4450
    akor jol láttam :D Durva dolog különben, hogy látom amint ott mászkerálnak más emberek is a városban, talán egyetlen gondja egyenlőre hogy kevesen vagyunk :)

    Utobbira válaszul pedig akkor ennyit ér már ma a pár honapos 7800GTX-em -.- mind1 a HDR nélkülözhető :D élsimitás nélkül ugyanis elég randa :(
    Ami még egy probléma vele, hogy néha ha leteszem tálcára, vagy ha szimplán olyan gondolata támad a játéknak, akkor spontán ujrainditja a gépet :)
  • hykao #4449
    Attól függ... Milyen kategóriára gondolsz? Az autók vagy a versenyek kategóriáira?
  • hykao #4448
    Hát kérlek, mivel a képeket is ma csináltam, így: de... :)
    Élsimítást és a HDR-t egyidejűleg csak az X19XX ATI és a 8800-as nV kártyák tudják.
  • autoszimulator
    #4447
    nektek nem szokott olyat csinálni a játék, hogy eccercsak nem engedi bekapcsolni az élsimitást meg hdr-t, kiirja hogy nem támogatott? :D Érdekes :D

    hykao ma nem játszottál? mertmintha délután a te nevedett láttam volna valahol lennt, délen :D bár a sugár legényedet felismertem volna :D
  • I.C.ram
    #4446
    Melyik kategóriában lehet a legkönnyebben a legtöbb pénzt szerezni? :)
  • Sland
    #4445
    dezsép, cukievagy?
  • Truck Driver001
    #4444
    LoL!:DDD
    Grat!
  • blackgamer
    #4443
    ha valaki veszi a fáradságot és készít egy leírást hogy hol is a klub akkor szivesen belépek, mert az emberek többségének (nekem is) halvány lila gőze sincs a klubozás mibenlétéről

    nekem az sem tiszta hogy ha belépünk a játékba akkor egy szerveren vagyunk-e, mert ugyebár a map-nál kiír egy 100 alatti játékosszámot
  • Lacc
    #4442
    A makkos cipőhöz susogós melegítőt vegyél fel :P
  • jakewyler
    #4441
    pinokkió elbújhat mögötte
  • Frenzy9
    #4440
    itt ez enyém is

  • Sland
    #4439
    buzie?
  • jakewyler
    #4438
  • hykao #4437
    Hibás antropológiai következtetésre jutottál barátom! Én drága szép testvérem más náció képviselője vagyok mostan! :PPP
  • jakewyler
    #4436
    mintegy arab menekült
  • hykao #4435
    Na szóval ezért... :))) Mókáztam egy kicsit a karakteremmel... :))) Íme a legjobb formám!!!









    Há milye ótó kéne dezsvreim??? :))))))))))))))))
  • hykao #4434
    Ez direkt ilyen, mindjárt megtudod miért...
  • hykao #4433
    Arra nincs.
  • I.C.ram
    #4432
    nagyon csini vagy ebben a nyílméreg béka szerelésben :D
  • hykao #4431
    Kawasaki nincs a garázsomban, mást kapsz... :) De egyébként ja. Választasz a garázsban, aztán go...



  • I.C.ram
    #4430
    Miben számít? Az oké, hogy kapok achievmenteket bizonyos mérföldszám után, de a kocsira van valamilyen hatással?
  • jakewyler
    #4429
    jaja,a ruf-ot még sehol se láttam
  • Sland
    #4428
    Nem mondod :o
  • taylorp
    #4427
    Elő kő fizetni rája, aztán tucc ezze is jáccani!
  • Gyocsika
    #4426
    Köszi király alig várom februárt!!!!
  • Sland
    #4425
    Nah megvan az új gép :P

    Core2Duo 1.86GHZ
    Gainward 7950GT ( már húzva :P )
    1GB 800Mhz KINGMAX Mars

    Kár hogy nem tudom kipróbálni a TDU-t... :(
    Eddig csak a Track Mania Nationset tudtam kipróbálni, de max grafon 80-100FPS között megy.
    Most jön a FarCry
    Aztán februárban a TDU
  • Hmuda
    #4424
    Tess:

  • taylorp
    #4423
    Gyertek a klubba! Tök egyedül vagyok.
  • Sland
    #4422
    Nah megvan XBOX360. TDU-t berakom, nem megy. Szarul írtam ki. Bár ezt már előre tudtam mert voltak gondok az írásnál.
    Bezzeg a szaros Oblivion jól lett kiírva...
    Nah asszem én ma nem fekszek le aludni :)
  • hykao #4421
    Ja, akkor viszont számít a levezetett km!!! (jobbanmondva mérföld - ugyanis az értesítők mérföldről szólnak...metrikus beállításnál is)
  • taylorp
    #4420
    Hol talizzunk? Egy versenyben benne vagyok.
  • Gyocsika
    #4419
    nem tudom valami jót please mondjuk egy kawasaki :D és ez hogy van most bemész a garázsodba és kiválasztod aztán go?
  • Bucser
    #4418
    Gondoltam ünnepek alatt leszegy kis időm tesztelni erre mit ír ki mikor patchelni akarom: This patch is valid but not suited for this computer....

    64 bites windows játék királyul fut, de a patch nem... érdekes...
  • Bercy #4417
    kilóméter :)
  • DJ BP
    #4416
    Sztem nincs, a szalont előre gondolkodva megcsinálták, utólag nehéz lenne, és az autók pack-kal jönnek
  • hykao #4415
    Mi az a KM? :O
  • hykao #4414
    Hát nem tudom. Egyelőre se RUF, se Lexus. Elég logikátlan baromság lesz, ha tényleg csak bizonyos százaléktól lesz elérhető.
  • DJ BP
    #4413
    na hello, játszik most valaki? mert én ráérek, karácsonyi vacsora után rajtam kívül 1 kivétellel kidőlt mindenki :DDD