107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • cenobite
    #4492
    Én is így tartom logikusnak. És remélem, hogy így is van. Nincs kedvem most kiadni 100k-t egy Box-ért.
  • autoszimulator
    #4491
    Nem szeretnék kötekedni, de szerintem egy honap után nem a játék KEY fog lejárni, hanem a 3dgamers subscribe-od :D utána szerintem még tudsz játszani ugyanugy, mint eddig. Gondolom.
  • cenobite
    #4490
    fileplanet-en kívül nem lehet sehonnan leszedni?
  • cenobite
    #4489
    Elindult a letöltés, de tetű lassú. :(((( 80-90k/sec.
    Elvileg még 11 és fél óra mire lejön.

    Asszem addig WRC4-ezek egy kicsit...
  • cenobite
    #4488
    Én szívesen segítenék, de nekem is az öcsém intézte, mert nekem nincs olyan kártyám amivel neten lehet fizetni. :(
  • zolo
    #4487
    Te még akkor jól jártál a 10 perccel, én fél órát várakoztam anno :S
  • JohnnySmith
    #4486
    Szintén zenész.... nekem is ezt csinálja napok óta!
  • drop
    #4485
    szisztok segitséget kérek van pénz a kártyámon de mikor a adatokat beirom a továb gombnál pirosan irja a mail cimem majd futo csik után visszadob az elejére ez miért van a vip státusz akkarom megvenni a kártya dombornyomásos ezel fizetem a wowot is tehát nem azal van gond
  • JohnnySmith
    #4484
    Most azonnal utalok pénzt valakinek hogy elintézi a subscrib-emet..
  • cenobite
    #4483
    Próbáltam, de nem engedi a subscribe szerverekről való töltést. :(
    Pedig be vagyok jelentkezve, meg minden. De csak a free szervereket engedi, ahol viszon 'sorba kell állni'. Rettentő nagy faszságnak tartom. :(
  • zolo
    #4482
    Ha már előfizettél akkor Subcribe szervert válassz, azon elvileg nem kell várakoznod.
  • cenobite
    #4481
    Még 10 perc, mire beindul a letöltés... :(
  • cenobite
    #4480
    Sikerült előfizetni, most a fileplanet-en várok, hogy le tudjam tölteni.
  • zolo
    #4479
    Hát nem biztos hogy elég ha 1-2 autód van, mert akkor nem lesz választási lehetőséged kategórián belül.
    Nekem van 27 járgányom, plusz hozzá 5 ház, meg maradt még 1,5 milla zseton :PPPP
    Így biztos tudok majd választani a versenyre kocsit :P
  • Sland
    #4478
    Nah ráadásul az öcsém kapta

    Én pénzt kaptam hogy tudjak venni új gépet, hogy tudjak majd TDU-zni :P
  • jakewyler
    #4477
    megjött a jézuska
  • Sleepy Bone
    #4476
    tényleg??? ezt én mér nem tudtam??
  • Sland
    #4475
    Nah kipróbáltam BOX-on a TDU-t...
    Basszus szerelmes lettem

    Kurvajó. Legszívesebben egész nap játszanék vele, csak hát vendégek, kaja, pia stb...
    Majd este :(
    Megcsináltam 5 versenyt, bementem pár szalonba, és van egy Audi A3-asom.
    1080i -s felbontásban nagyon faja a cucc :P
  • JohnnySmith
    #4474
    Ha sikerül előfizetned szólj mert én ma is próbáltam és semmi.....
  • taylorp
    #4473
    Igen. Havonta újra kell csengetni.
  • cenobite
    #4472
    Sziasztok!
    Megnéztem néhány TDU videót és kedvet kaptam a játékhoz. Kérdésem az lenne, hogy ha előfizetek a megadott módon, akkor az előfizetésem csak 1 hónapig fog élni? Vagyis havonta újra kell csengetni az 5 dolcsit? Nem az összeg miatt, hanem csak hogy tudjam.

    Előre is köszönöm a választ!
  • Sleepy Bone
    #4471
    Bazz ezt naon nem találom meg... most mentem még útközbe egy multis csákót is megkérdeztem de ő se tudja hogy hol van. Nem tudnál közelebbi képet adni vagy nem tom mi van a környékén??
  • TothLaci
    #4470
    Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek!
    Lenne egy kérdésem. Ismeritek ezt a zenét? (00:26-tól)
    Link: TDU Movie 01 (GamesRadar)
  • DJ BP
    #4469
    mint a WR2, csak free ride-ban van SIM :D
  • I.C.ram
    #4468
    Ja csak még nem volt időm mindent kipróbálni, hogy melyiket a legkönnyebb teljesíteni :P
  • hykao #4467
    Ha nézelődtél, akkor miért kérdezed? :) Ott van fehéren-feketén, hogy mivel, hány pontot tudsz szerezni!
  • I.C.ram
    #4466
    Már nézelődtem, pont ezt kérdeztem, hogy melyik "achievment" gyűjtésével lehet gyorsan fejlődni, tekintettel a béta zárásra. :)

    Van most 700ezrem, de nem tudom mire kölcsem, ami jó befektetés. Házat nem akarok venni, mert úgyis csak 1-2 autó kell egyszerre. Majd, ha champion leszek elkezdem gyűjteni őket :)
  • hykao #4465
    Menj haza, és az infók között olvasgass. Nem csak a versenyek megnyerésével jutsz előre, hanem pl. autók, házak, klubok, ruhák gyűjtésével is...de olyan nagyon gyorsan nem lehet elérni a CHAMPION fokozatot, pont ez a lényeg...
  • hykao #4464
    A magyar klub pedig itt van, már többen is kérdezték: (bár nyilván olyan klub van ott, amilyet csinál valaki...érdekesebb lett volna több ház, több klub, de mindegyik csak egy valakié lehetne...)

  • I.C.ram
    #4463
    adjatok tanácsot, hogy jussak el gyorsna champion fokozatra? (pro vagyok) csinálják versenyeket, vagy van gyorsabb módja is?
  • hykao #4462
    Itt a múltkor kimaradt szöveg a HC módhoz. A dolog szépséghibája, hogy kiválasztása esetén csak MP versenyek érhetőek el...
  • I.C.ram
    #4461
    Igaz. Egy JAguar szalon elbújt egy csavarkulcs mögé. Filter powahh :D
  • hykao #4460
    Ja, azt hiszem megtaláltam az eddigi legrohadékabb időmérő versenyt: TANTALUS a neve... :(
  • hykao #4459
    Akkor mégse látogattál el az összes szalonba... :)
  • I.C.ram
    #4458
    Már majdnem megvettem az Enzo-t amikor rájöttem, hogy a 180mph-s versenyhez championnak kell lenni. Én meg csak Pro vagyok... pedig a pénz már meglenne rá.

    a 170 mph-s versenyhez mi a követelmény, és melyik ferrari ajánlott hozzá?
  • I.C.ram
    #4457
    kösz, megnézem.
  • Tufa
    #4456
    akkor a 170mph in heavy traffic. ahoz egy olcsobb ferrari is elég, 15k-t fizet, ezis kb 15mp-s verseny
  • I.C.ram
    #4455
    Azokból már 4et megcsináltam: Enzo, Miura, Diablo, Ford GT Concept, Chrysler concept. Ebből 2öt sikerult perfectre, mert a többinél a városban beszaggatott, aztán csak annyit láttam, hogy nekivágódtam valaminek :D
  • autoszimulator
    #4454
    hát ha az elején vagy, ott van egy ENZO leszállitás. nincs időlimit, kb 10 perc, lényeg h ne törd szét a verdát, akár 80k-t is fizet!
  • I.C.ram
    #4453
    na ahhoz kéne Enzo is, ami nem nagyon van :( Nekem az is jó, ahol rövid idő alatt olyan 30kt is meglehet keresni, a lényeg, hogy kevés szenvedés, rövid idő legyen, és azrt fizessen is, ami olyan 30-40k jó is nekem.