107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hykao #4412
    Milyet kér uraságod??? :) (karácsony van egye fene...)
  • I.C.ram
    #4411
    Köszi!
  • Neoncsoves
    #4410
    még mindig fizetős a beta?
  • zolo
    #4409
    Hangulatfokozó :)
    A 2. kérdésre:
    Házban Info/News
  • I.C.ram
    #4408
    ja és kaptam már csomó üzenetet, azt hol lehet megnézni?
  • I.C.ram
    #4407
    Végül vettem 30ezerért egy Nismo 350Z-t 3-as tuninggal használtan. 300 km-rel :) Tényleg a KM számít valamit, vagy csak hangulat-fokozó eszköz? :)
  • Gyocsika
    #4406
    motoros screenshotot please
  • jakewyler
    #4405
    Anno még beszéltük ,hogy nincs lexus a játékba,majd packal lessz...
    Kocsikázást bukkantam erre rá,szal sztem van a játékba lexus,csak bizonyos %-tól engedélyezi majd...

  • Leky
    #4404
    Kellemes Karácsonyt kívánok mindenkinek!
  • Sleepy Bone
    #4403
    Az online autóvásárlás az O:K: mostmár, de hiába próbálok narancssárga versenyen indulni mindig aszonja hogy senki sem versenyzik. Amúgy hogy tudok a klubjaitokba belépni, mert az se világos teljesen csak létrehozni tudnék ha lenne rá pénzem
  • autoszimulator
    #4402
    nah letöltöttem és feltettem a játékot. HUH. Nagyon ott van a szeren. Szerintem a grafikára nem lehet semmi panasz, az oline menés pedig elég nagy buli :D igaz most kezdtem még csak, van egy autom meg egy versenyt mentem, most probálom felfedezni, miket lehet csinálni. Nagyon durvás :D az irányitás pedig szerintem egyáltalán nem árkádos, kormánnyal felettéb feelinges :D
  • hykao #4401
    Kezdek arra gyanakodni, hogy a játék futása attól függ, hány online emberke van... Tegnap éjjel csak 50-60 madár volt, és soha nem látott sebességgel száguldott a játék a gépemen. Kevesebb volt a swap is... Komolyan mondom hihetetlen volt ez a látványos sebességnövekedés. Gyorsan meg is csináltam a maradék idegesítő 20km-es stoppos és modelles küldetéseket. Aztán levásároltam a felhalmozódott mintegy 270 kupont, és máris elértem a Champion fokozatot! :)))
  • hykao #4400
    Én meg amit írsz, azt nem értem teljesen... :)))
  • hykao #4399
    Nem kell izgulni, előfordul az ilyesmi! Nekem minden második indulásnál ilyen szar a grafika, de mindig megoldja a dolgot valamelyik grafikai beállítás módosítása! (részletesség és fényerő kivételével...)
  • Sleepy Bone
    #4398
    Hi hogy lehet ezeket a neten feltett autókat megvenni? meg netes versenyt sikerült csálni semmit, szal nem teljeseb értem ezt a mmultis dolgot
  • hykao #4397
    Ha a 13-as számú kocsira gondolsz, akkor az egy Shelby Daytona, abban ülök én. :) (a piros meg a sárga talán Ascari)
  • hykao #4396
    Egyértelműen a 25ezer dodós Mustang! (de ha körbenézegetsz az autókereskedésekben, magad is rájössz)
  • hykao #4395
    Másnak sincs :(
  • Tomo15
    #4394
    Én 50e-ért vettem. Annyit bőven megér:D
  • lybrahu
    #4393
    Így igaz!! Élvezhetetlen a szaggatás miatt! Kipróbáltam már mindenféle beállítást, de hiába! Teljes gáz a gém! Eddig semmi jót nem mondhatok róla!!! Remélem javítanak rajta!
  • JohnnySmith
    #4392
    Ez nevetséges hogy nemtudom befizetni.... most vagy a 3dgamers subscribe oldallal nics valami rendben vagy az otp-vel...
    Akinek már van serialja (ez nem kunyizás!!) az csinálhatna nekem is 1et, természetesen most azonnal utalok pénzt a számlájára!!
  • taylorp
    #4391
    Tnx. Csak azért kérdezem, mert 300000$-ért árulja valaki. De akkor inkább megnyerem majd.
  • bld
    #4390
    thx
  • Sland
    #4389
    offline, online játékért kell fizetni. nincs olyan hogy csak az onlineért kell fizetni, és mondjuk a offline meg ingyenes lenne.
    magyarul nincs lehetőség ingyenes otthoni játékra
  • Hmuda
    #4388
    Ha megcsináltad a Tour the Island versenyt (kábé háromnegyed óra) akkor ingyen megkapod az egyik Alfa boltban.
  • bld
    #4387
    olvastam a faq-t de számomra nem vált egyértelművé, h a játék jelenlegi bétája cska online játszható pénzért, mert fizetni kell a serial-ért, vagy van lehetőség otthoni ingyenes játékra is
  • taylorp
    #4386
    Az Alfa Competizione mennyibe kerül a boltban? Jó kocsi ez? Érdemes megvenni?
  • Sland
    #4385
    Boldog karácsonyt mindenkinek!
  • jakewyler
    #4384
    Nekem meg jobban megy a peccsel
  • taylorp
    #4383
    Dettó ugyanez van nálam is. Komolyan mondom, mióta fenn van a pecs, csak szarabb lett. Szaggat, a globál lista eltűnt. Én azért látok néha egy-két onlájn játékost, de szinte élvezhetetlen úgy szaggat.
  • zolo
    #4382
    Nem tudom mit csinálnak ezzel a játékkal de egyre szarabbul fut
    Meg az elején még láttam kocsikat,egy napra rá már nem, azóta a Global Ranking s tartotta bennem az érzést, hogy van Online, de mostmár az sincs, és még szaggatni is elkezd :((((((
  • jakewyler
    #4381
    mocival sikerült beugratnom,minjá készítek videót...
  • lybrahu
    #4380
    Elkezdtem játszani a gémmel de valami nagyon nem stimmel...

    [IMG]http://members.chello.hu/seven/test drive.jpg[/IMG]

    Radeon x700 PCI 256-os kártyám van+ 2GB memó..
    Mi a gond véle?
  • jakewyler
    #4379
    hehe,úgy visszapattan a kocsim...de még ptóbálkozok
  • Eisenhower
    #4378
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=aQYhwVWDW-Y]itt is van egy "airport to acces" [/URL]
  • Eisenhower
    #4377
    youtube-on van vhol video hogy hogy jutottak be a reptérre.
    tessék itt a video :D
  • zolo
    #4376
    Annyit írtam el, hogy az info menüpont alatt nézd.

    És itt van legújabb szerzeményem, önerőből, nem a az autóvásárról:
  • jakewyler
    #4375
    Valakinek sikerült már bejutni valamelyik repülőtérre?én mindet megnéztem,de úgy körbe vannak zárva...
  • zolo
    #4374
    Ha megnézed a news fül alatt a game progress menüt,akkor látod mennyi pontod van, és hogy mennyi kell a championhoz.Ha ezen a menün belül léptetsz jobbra, akkor meglehet nézni, milyen opciókra ad pontot.Pl 3 motorod van, 3 ferrari, 2 ház, 15 ház , stb.Ezeket csináld meg a pontokért, és ha megvan a 450 pont, akkor leszel champion.
  • JohnnySmith
    #4373
    Boldog Karácsonyt :)