107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Caby
    #4532
    Sziasztok!
    Megtaláltam a Secretcar-t bár a használatára még nem jöttem rá :D A képeken megtaláljátok a helyzetét.
    Továbbá érdekelne, hogyan lehetnék tagja a Magyar Clubnak. Előre is köszi a segítséget.

  • autoszimulator
    #4531
    Igen most már kezdek gyanakodni egyre jobban, mert más játékok is szállnak el windows hibaüzivel ennek nagyon tudok örülni -.-
  • taylorp
    #4530
    Valami hardware hiba lehet.
  • autoszimulator
    #4529
    nah ez hihetetlen. Nem tudom mi ütött a játékba, de ha bemegyek egy márkakereskedőhöz, majd nem veszek semmit, s kijövök a Backspace-el, akkor menti a játékot ugye, majd mielőtt eltűnne a fekete képernyő, s visszatenne az automba, restartolja a gépet. Mitől lehet ez? -.-
  • taylorp
    #4528
    Hol vagy most? Felveszlek barátlistára.
  • Sleepy Bone
    #4527
    Meg is van. CSAK (XD) nem tok csatlakozni mer empty a barátlistám szal akkor a következő kérdésem hogy tok csatlakozni? tom hogy mindenkinek elege van belőlem, de hát ez van...
  • Bucser
    #4526
    Na nekem ilyen mákom nem volt még:D ha én másnak küldtem az illető megkapta eddig mindig:D és soha nem jelentkezett, hogy esetleg visszaadná:D
  • cenobite
    #4525
    :) Én múltkor a telefonomat töltöttem fel elektronikusan, de valamiért rossz telefonszámot adtam meg. Elfelejtettem a sajátomat. :) Szerencsére az általam megadott szám nem létezett, úgyhogy kikerestem a saját számom és megúsztam.

    ON
  • JohnnySmith
    #4524
    Ezt nem kéne reklámoznunk :)))
  • Bucser
    #4523
    Szívesen:)

    Volt egy kis kavarás a bejelentkezési névvel így véletlenül előfizettem egy vadidegen fószernek:D De megoldottuk:D
  • cenobite
    #4522
    Köszi a választ!
  • cenobite
    #4521
    Én is azért mondtam, hogy ha szarakodni fog futás közben. Nem vagyok egy nagy gépfejlesztő guru, kb. 2 évente veszek bele/cserélek valamit ha nagyon muszáj... Guildwars tökéletesen fut, mással meg mostanában nem nagyon játszok.
    Most ha a jó játékhoz kellene vennem egy új videokarit+alaplap+proci, akkor már inkább a zixbox. Kb. ugyanannyiban jönnék ki (sőt, még lehet olcsóbban)
  • Bucser
    #4520
    Patch nélkül nem fogsz tudni bejelentkezni. Szóval patchet fel kell tenni telepítés után azonnal. AZtán bejelentkezel az accountal amivel előfizettél(kliensen belül) (a másik accot nekem nem fogadta el) Aztán indul a mandula. Innentől minden induláskor autmatikusan beloggol majd.
  • Sleepy Bone
    #4519
    Köszi meek megkeresni :D
  • JohnnySmith
    #4518
    :) Jó kérdések:)
    Most vettem új konfogot (inkább az Armed Assaulthoz) nem hiszem hogy problémém lesz a futattásal (habár tegyük hozzá hogy ez még csak béta)
    core2duo e6400@3000mhz, 2gb ram, 8800GTS
  • cenobite
    #4517
    Gratula!

    Nekem most kőkemény 23%-nál jár. A sebesség pedig baromi változó. 50-és 150k között mozog általában. Már nagyon kíváncsi vagyok a játékra. Patch-et tegyem fel hozzá egyből?
    Milyen élet van amúgy a játékban? Úgy értem sok játékos szokott fent lenni?

    ((Attól félek, hogy ha vacakolni fog a pc-n (bugzik, kilép, szaggat, nyenyereg), akkor idegből veszek egy box-ot szerdán...))
  • JohnnySmith
    #4516
    Na nehéz szülés volt de megvan végre az előfizetés és a tdu kulcs is.
    Powered by Bucser (hálam ArmAban is üldözni fog nem lőlek ki a BMP-ből mondjuk:D )
    Most jön a cucc UK szerverről 150-200k sebességel... fura ezt írta írtó gyorsnak....
  • zolo
    #4515
    Azt nem tudom, csak régebben bedobták , hogy ilyen is lesz :)
  • hykao #4514
    És ez mikor jön elő vagy hogyan? :)
  • hykao #4513
    Na akkor itt van részletesebben, ha ez segít...
  • zolo
    #4512
    Mint a név is mutatja, meg talán régebben volt róla szó, ez a Titkos Autó :)
  • Leky
    #4511
    Ez milyen gép lehet?
  • JohnnySmith
    #4510
    Na jó hagyom a rinyát mert tök felesleges látom.
    De aki már befizetett a 3dgamers-nél, (ergo játszik már a TDU-val) az segíthetne a következő metodus szerint:
    Megadja a számlaszámát (név is kéne), utalok neki pénzt, csinál egy subscirbtet nekem (van olyan opció hogy gift ez az ajándékozás) ott kitölti értelem szerűen, és elméletileg kész.
    Bukni max én bukhatok rajt (bár ezt erősen kétlem)
    Előre is kösz.
  • hykao #4509
    A klubok nincsenek alapból a térképen?
  • cenobite
    #4508
    Nagyon köszi mindkettőtöknek. Már szedem is az UK linkről. Igaz nem full sebességgel jön, de gyorsabb mint a fileplanet.
  • autoszimulator
    #4507
    hát elvileg mikor regeltél 3dgamers-re, jött email a mgerősítésről. utána jött egy email a befizetésről, amint megtetted ezt (FAQban leirtak szerint). Majd ha kitöltötted a kérdőivet a konfigodrol, és bepipáltál minden játékot a listában, akkor előjön egy ablak, ahol ismét kéri emailed meg korodat asszem. Ha kitöltötted, kapsz egy kódot, majd jön az email ezzel a kóddal(vagy nevezzük KEYnek), és az emailben ott vannak a szerverek is. Nekem ez a link jött emailben.
  • Bercy #4506
    elvileg innen szedheted ha 3dgamers előfizető vagy.
  • cenobite
    #4505
    Na, közben alakul a molekula. Ugyanis a tesóm intézte nekem az előfizetést és a saját e-mail címét adta meg. Úgy néz ki oda érkezett meg a 3dgamers-es link. :)

    Most küldi át, remélem így már jó lesz a letöltés. Patch majd azután...

    Köszi a segítséget!
  • cenobite
    #4504
    Én most konkrétan a játékot szedem fileplanetről. 3dgamers-en nem is találtam meg a játékot. Bár most is keresem, de ha Neked van egy linked azt megköszönném.
  • drop
    #4503
    ja valami megoldás engem is érdekel
  • JohnnySmith
    #4502
    Senki nem tud segíten....?
  • autoszimulator
    #4501
    de a fileplanetre nem érvényes az előfizetésed! Mivel oda eljutottál, gondolom a PATCH kellene, ami egy két oldallal ezelőtt be volt linkelve, mert valaki feltöltötte rapidshare-re, hogy ne kelljen annyit várni! A játék pedig a 3dgamersről tölthető, ott biztos hogy jo lesz a subscribed szerver is!
  • Sleepy Bone
    #4500
    Az egy dolog, de nekem az a gáz hogy még nemigen jártam arra és ninc még a térképen se rajta...
  • cenobite
    #4499
    okéoké, már tisztázódott azóta.
  • hykao #4498
    Ne keverjük már össze az előfizetéses dolgot a játékkal...még mindig nem a bétáért fizetsz...
  • hykao #4497
    Ne csináld már! Hogyhogy nem találod meg??? Ott a térképen! Nálad sárgával lesz jelölve! Csak rákattintasz és a GPS máris útba igazít!!!
  • hykao #4496
    Na ja, és gondolom az okok is hasonlóak...
  • taylorp
    #4495
    Ki szólt hozzád?
  • cenobite
    #4494
    Én úgy csináltam mindent, ahogy itt fent a bannerban van leírva. Tehát az előfizetés ugye 3dplanet-re szól.
    Most itt vagyok bejelentkezve a fileplanet-re, de ha subscribe-olt helyről akarom tölteni, akkor újra az előfizetéses képernyőt adja be. :(
  • Lacc
    #4493
    Ha előfizettél, és be vagy jelentkezve, akkor enged subscribeos serverekről letölteni, ahonnan rögtön jön és full sávval. Ha nem, akkor vagy nem fizetted be rendesen, vagy nem logoltál be rendesen.