107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sleepy Bone
    #4371
    Hello!
    Megvan a serial, de nektek is le kellett tölteni vmi patchet mer idegesít hogy még várnom kel...
  • Szabi1991
    #4369
    lol
  • gduck
    #4368
    Én "megbuktam" vele, úgyhogy rövid úton megszabadultam tőle :D
  • Szabi1991
    #4367
    vagy az egy Shelby Daytona ?
  • Szabi1991
    #4365
    mi a sárga meg a piros autó ?

    amugy jól megy a Ferrari ?
    vagy a srác csak gizdázik a legdrágább autóval ?
  • taylorp
    #4364
    A globál lista másnak sincs, vagy csak nekem nem jó?
  • I.C.ram
    #4363
    Melyik E kategóriás autót érdemes megvenni. Nem szeretnék rá sokat költeni, de menjen is azért :)
  • hykao #4362
    Na úgy látom ideje lesz körbenézegetni, hogy mi a helyzet a globális ranglistákon, és visszaszerezni a dicsőséget! :)))
    Amúgy végsebességre azt hiszem a Koenigsegg a legjobb.

    Más: rátaláltam 4 francia madárra, akik épp sziesztázgattak a kilátó parkolójában... :)))

  • Tufa
    #4361
    gyorsulásra meg végsebbeségre jó a saleen de nekem baromi bonyolult az irányítása. egyik rekordod egyébként saleenel döntöttem meg :P
  • hykao #4360
    Ja értem. Én akkor lepődtem meg, amikor a .pdf formátumú "manual"-ba "lapoztam" volna bele... :)
  • Hmuda
    #4359
    User Interface
    Végeredményben a kezelőfelület. Mivel a tutorial ezen a téren egy szép nagy rakás nulla, ezért kénytelen voltam magam kisilabizálni a nagyját.
  • hykao #4358
    "A" kategóriából nekem Saleen van. Nem túl drága, viaszont 3-as tuninggal elég baráti adatai vannak.
  • hykao #4357
    UI? Az mi? :O (amúgy most is a fűben állok, ha arra járna valaki, azért nem reagálok, mert kint vagyok a játékból! :)
  • Tufa
    #4356
    Nekem jobban bejön mint az enzo, kényelmesen irányíthato és gyorsul is ha kell :)
  • jakewyler
    #4355
    huhu,micsoda kocsik:D
  • Hmuda
    #4354
    Te felvettél a listába, de akkoriban én még tanulgattam az UI-t, és azóta nem is láttalak, szóval csak msot volt alkalmam felvenni. :-)
  • hykao #4353
    Dobj már egy képet az autó adatairól a 3-as tuninggal légyszi.
  • Tufa
    #4352
    sikerült a maserattis is :)) a 750ezres autoval, 450ezres tuningal.. :D
    Viszont most nincs több versenyem :( Fuvarozzam a modelleket meg a stopposokat vagy inkább csak járjam be azokat az utakat amik eddig kimaradtak(szállíthato auto nincs több a térképen) a champion ranghoz?
  • hykao #4351
    Hehe...bocs, nem léptem ki, hanem "connection lost" volt szokásához híven...amúgy meg épp Alt+Tabbal kint voltam a játékból, azért nem reagáltam... :)
    De láttalak, hogy nagy "autókölcsönző látogatásban" voltál előtte! :)

    Na de mi már "BARÁTOK" vagyunk, nem? Mert láttam, hogy a "BARÁTOM AKARTÁL LENNI"!

    Van egy amcsi klubtársunk is???

    Ja, amúgy kipróbáltam én is, hogy bementem a klubba, amikor Tufa bent volt, és akkor engem sem írt ki, ahogy téged sem...nem értem ezt az egész klubosdit így...:)
  • Hmuda
    #4350
    Áh, ha egyszer látsz valakit akkor minden megy rendesen. Eddig sose volt olyan, hogy ha összefutok valakivel akkor ne láttam volna, hogy mit csinál.
  • Lacc
    #4349
    Remélem a fullban jól meg lesz oldva a multi már.
  • Lacc
    #4348
    Szerintem csak szar volt a netkód :)
  • Hmuda
    #4347
    Bazd, ott bambulsz ki a fejedből a tengerparton, én dudálok mint egy 6 éves akit hagy apuka kormányozni, te meg csak állsz ott. Még arra is volt időm, hogy a ferrarit kicseréljem a Kawasakimra és tegyek pár kört körülötted mielőtt kiléptél. :P



    Viszton belefutottam az egyik amcsi klubtársunkba és gyorsan nyomtunk egy insta challange-et. :-)
  • hykao #4346
    Mindenesetre az egyedi fényezéseket látják a többiek is, kipróbáltuk Tufával:
  • Tufa
    #4345
    Shelbys megvan, maserattisal meg nem tudom mit csináljak. nem hibázok mégis 9mpvel később érkezek be a max időnél...
  • dragon11
    #4344
    nem baj
  • Sland
    #4343
    Hát úgy ahogy...
  • lybrahu
    #4342
    Köszi!
    Szerintem kissé túl van bonyolítva!! De ők tudják...
    Viszont elég lassan jön lefelé! 150 és 170 között...
    Ez a megszokott sebesség?
  • tcs007
    #4341
    pm ment!
  • Sland
    #4340
    Az is benne van a FAQ-ban
    DE INNEN tudod
  • lybrahu
    #4339
    Üdvözlet!
    Roppantul szégyenlem, de nem tudok tovább lépni a letöltéssel.
    Pedig el olvastam a "Hogyan fizessünk a BÉTA-ra?" c. segítséget...
    Loginoltam, előfizettem, de nem tudom hogyan tovább?! Megvan az azonosító is...nos, hol is találom a szervert amiről le lehet tölteni a cuccot?
    Előre is kösz.
  • Tufa
    #4338
    egy pár percre feltudnál jönni msnre?
  • hykao #4337
    Megvan. Minden kategóriából megtartottam a szerintem legoptimálisabbat (kivéve F és mB), van amelyikből kettőt is. (ha nagy a különbség a legjobban gyorsuló és a legnagyobb végsebességű verda közt az adott kategóriában). És mindegyiket lefényeztettem a luxus fényezdében... :)
  • hykao #4336
    Hát rendeld meg. Én eddig amit megrendeltem, nem sokkal rá, már jött az értesítő, hogy megérkezett a járgány a kereskedésbe. :)
  • Tufa
    #4335
    És a shelby megmaradt neked azóta vagy eladtad már?
  • Tufa
    #4334
    gransportom nekem is van 3as tuningal, de azzal csak ezüst sikerült, bár ha megizzadok vele akkor talán összejön. miurával próbálkoztam, a bérelhető nekem nagyon csúszott, igy nem merem megvenni... :S
  • hykao #4333
    Szerintem GranSporttal (3. tuningpakkal) teljesítettem a Maserati Trophy-t. Az biztos, hogy nem vettem meg 750e$-ért az MC12-t. Az eredményem 2.14.79 - szal épphogy időn belül sikerült. :)
    A másikat valószínűleg a Shelby Daytonával. (G-kategóriában az a csúcs)
  • zolo
    #4332
    Igazából sok értelme nincs, annyi hogy őt látod a kocsiban, és nem fogsz x+1 ugyanolyannal találkozni.
    Az meg már sokszor le lett írva, hogy a beta nem kerül pénzbe, csak a subcribe jog a fileplaneten meg a 3dgamers-en , hogy csatlakozhass.
  • zolo
    #4331
    lamborghini Miurat vedd meg, az jó lesz arra. A Maserathi trophyt meg úgy láttam sokan meg tudták csinálni a Gransport-tal, de vannak akik az MC12-vel csinálták.Mind2 lehet bérelni.Gransprottal nekem is majdnem sikerült, csak az egyik kanyart elbaltáztam .
  • Tufa
    #4330
    Nincs sajna shelby ami eladó lenne. Neked megvan még?