107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • I.C.ram
    #5231
    Lent délen. A reptér alatt, a parton, kicsit nyugatra.
  • Passy
    #5230
    Hali!

    RUF-ot lehet valahol venni?
  • Sland
    #5229
    Béka?
  • Leky
    #5228
    Regeltem + fizettem a 3dgamers oldalon és amikor rákattintok a Test Drive Unlimited Beta Test-re akkor ez jön be:
    Kép
    Mi lehet a baj?
  • hykao #5227
    Merre találom azt a sokat emlegetett versenypályát, ami csak BAJNOK szintnél nyílik meg?
  • wander01
    #5226
    hát igy elsöre nagyon tetszik a game :) egy jo kormány biztos sokat dobna még a feelingen. ja, akkora mákom volt, hogy kapásbol az elsö versenyen, miután megvettem a jo kis audi tt-t meg a kérot nézegettem az eladásra kinált kocsikat :D egyszer bevillant egy aston martin 1000-ért, azt elbuktam, nézegetem tovább, és jön egy corvette szintén 1000-ért. ugyhogy most két verseny után van egy corvettem amit szinte ingyen kaptam meg a TT :) valaki biztos anyázik :D ja, ugy 75 fps körül megy a game minden fullon, HDR, anit-alaising maxon (4x :P) és eszméletlen csecse :)
  • autoszimulator
    #5225
    Ehh most én is emgszivtam :) Két gépem van, egyik Veszprémben, másik otthon Szombathelyen, és utóbbira telepitettem a játékot, még a karácsonykor, és az itteni, Veszprémi konfigon, mikor indítanám (ugyanaz a winchester ugyanazzal a windowsal), már kéri a kulcsom, amit persze nem fogad el :( Talán otthon magához tér, és észreveszi magát ;)
  • I.C.ram
    #5224
    de az a vicc, hogy előző formatnál nem másoltam ki, és mégis tudtam folytatni. Azt hittem, hogy a gamespy szerverén tárolja, mint minden valamit is magára adó online játéknál.
  • wander01
    #5223
    thx :)
  • autoszimulator
    #5222
    Egyik srác feltette ide is: KATT
  • wander01
    #5221
    amikor loginolnék mondja hogy van uj verzio és update-eljek ha játszani akarok rendesen online, viszont se 3dgamers-en se fileplaneten nincs patch. akkor wtf? nem kell?
  • SötétBarom
    #5220
  • Sland
    #5219
    Kéretik a személyeskedést privátban folytatni!
  • Haribence
    #5218
    Jólvann na hagyjuk már ezt az egészet a francba!!!!
    Ha jól tudom ennek Tesd drive unlimited fórum a neve nem az hogy,hogy cseszegtessük egymást cimü fórum
  • V43 1105
    #5217
    Lol még te szólsz be??Ekkora szánalmat mint te..:S
  • SZilaJMaGGoT
    #5216
    Ismered azt a mondást, hogy akinek nem inge ne vegye magára?? Nem akarok védeni senkit, de:

    1. Sötétbarom nem válaszként írta valamelyik hozzászólásodra...
    2. Sötétbarom senkit nem emlegetett névszerint...

    Na most akkor kinek is van igaza??
  • Sland
    #5215
    Kéretik a személyeskedést privátban folytatni!
  • Casseus
    #5214
    c2d 6600-ra már nem tellett?
  • taylorp
    #5213
    Amúgy a neved nagyon találó, abszolút illik hozzád.
  • taylorp
    #5212
    Válogasd meg a szavaidat barátom, én nem bántottalak még szerintem semmivel téged. Kicsit vegyél vissza!
  • Willi Betz
    #5211
    ezekre a szerpentines utakra tökéletes lenne,nem kéne visszaváltogatni.:)
  • SötétBarom
    #5210
    Mennnyi ökör állat van itt ez hihetetlen... Lassan eljuthatna mindenki agyáig, hogy az atari elérhetővé tett egy beta-t a [nemtom melyik site] előfizetői számára.. Az hogy te csak emiatt lettél előfizető, az egyéni szoc. problémád..
  • Tomo15
    #5209
    Nem egy akkora összeg amit nem lehetne másodszorra is kifizetni...
    Nekem is egy újjat kellett csinálni szintén hardwer csere miatt.
  • taylorp
    #5208
    Mert konfigot cseréltem, és újra fel lett téve a BÉTA. Tudom, hogy nem nekik fizettem ez világos, de én egy hónapra fizettem a 3dgamers-nek nem félre. És ne mondják, hogy lejárt az érvényessége, mert ez vicces egy picit.
  • DJ BP
    #5207
    nem is nekik fizettél te... ha már fél hónapja játszol, most minek kellett a serial?
  • taylorp
    #5206
    Szemetek ezek az Atarisok. Írtam nekik egy e-mail-t, hogy nem fogadja el a serialt amit adtak. Visszaírták, hogy biztos lejárt az érvényessége. Fél hónap se telt el, többet nem fizetek nekik az tuti. WAREZ RULEZ!
  • wander01
    #5205
    oké totalcommander url-be irva huzza. igy legalább lehet folytatni ha mégegyszer szakad :(
  • jakewyler
    #5204
    akkor újra kell kezdeni:S
  • wander01
    #5203
    megállt ez a mocsok letöltés. mit csináljak vele? ha bezárom akkor ujra elöröl kezdi ugye? sima wines fájlletöltés... flashget nem volt hajlando szedni :(
  • DJ BP
    #5202
    én is :), hangot vajon jól megcsinálnák-e, mert igazi dízel kerregést játékban még nem hallottam :)
  • Redokee
    #5201
    dee, csak mikor lesz?
  • Willi Betz
    #5200
    remélem lesznek addon fizikák is,A6-ba szívesen fogadnék egy 3 lityós dízel mocit.
  • wander01
    #5199
    én még nem :) és nem kell harapni
  • VRSDM
    #5198
    láttuk már maxon
  • wander01
    #5197
    azzal a gügye flashget-el miért nem lehet letölteni? most a windowsos szutyokkal jön, tuti hogy kilencven százaléknál megszakad vagy a gép száll el vagy valami hasonlo fog történni :)
  • wander01
    #5196
    oké :)
  • Sland
    #5195
    Majd megmondjuk neked ;)
  • wander01
    #5194
    na jön lefele, nagyon kiváncsi vagyok a játékra. kiváncsi vagyok milyen lesz full grafon, ha tudok dobok be képeket, csak nemtom hogyan kell ugy berakni ide ahogy szabi csinálta lentebb
  • Teflon Mike
    #5193
    mit "open beta?:O " ?????????????????????????? nem hallotál még róla?
  • Redokee
    #5192
    open beta?:O