107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • wander01
    #5275
    na beujitottam egy ilyen Logitech G25-ös kormányt mint ami a képen volt korábban :) gondoltam ha már veszek akkor szart nem veszek. mit ne mondjak elég pazar :D végre le lehet a viper-nél venni a driving aid-et :) mondjuk egy nagyobb helyen elötte gyakorolni kell kicsit a csusztatást, de utána nagggyon király :)
  • Truck Driver001
    #5274
    "eredeti a dobozostól?"
    A dobozos nem eredeti?
    Legalább jól fogalmazz. -.-
  • Redokee
    #5272
    és miben különbözik aeredeti dobozostól?

    ja meg vki elmondaná ennek a játéknak a történetét? vmi csóri gyerekkel leszünk és versenyekkel lesz lé, vagy dollármilliomosok, stb...? HOGY?:D

    thx
  • V43 1105
    #5270
    Január 15.-20.
  • hykao #5267
    Jelenleg 83%-on vagyok. Amik a gondot jelentik, azok a multis versenyek, mert olyat még sehogy sem sikerült összehoznom egyet sem - valamint az egy szem maradék, teljesítetlen rohadványos TANTALUS szingli verseny...
  • Leky
    #5266
    Sikerült!!!!! Ujraraktam a Winfost és jó lett csak most sajnos kell mennem dolgozni. Majd estére belevetem magam.
  • Casseus
    #5265
    I win \o/
    video
  • I.C.ram
    #5264
    Szerintem az ACE az az, aki 100%ra megcsinálta a játékot... hát sok sikert :D
  • Szabi1991
    #5263
    piros :P
  • autoszimulator
    #5262
    Jah én is néztem, de ACE emberkét még sosem láttam multiban.. Amugy magamat miért nem látom a Rankings résznél? A házikómban nézegettem, de nemnagyon vagyok rajta :)
  • hykao #5261
    Most látom csak, hogy a CHAMPION fokozat után van még egy kategória. Valaki eljutott már odáig?
  • Nohab
    #5260
    Sárga angyal
  • Casseus
    #5259
    Ezen jót nevettem:
    HELP ME! :)
  • I.C.ram
    #5258
    15-e az open beta tudtommal... jó hát te tudod.
  • Casseus
    #5257
    Már pár hete várok, de 22 még messze van! Sztem hagyjuk is ezt a témát nem szeretném teleszemetelni a topikot, mert mindig olvasom és énsem szeretek hülyeséget olvasni! Aki segít az majd ír pü-t!
  • I.C.ram
    #5256
    Pár hét, és kezdődik az open beta. Szerintem várd ki.
  • I.C.ram
    #5255
    Scythe már átküldte az övét, de sajnos nem jött össze, mert nem engedett fel a szerverre. :( Na mindegy, majd a véglegesben találkozunk újra :)
  • Casseus
    #5254
    Pénteken érkezik a logitech momo-m! Emiatt a játék miatt rendeltem de még nem sikerült kódot szereznem (sem játszanom vele) :) . Ha előfizetne nekem valaki 1500Ft ellenében amit persze már holnap utalnék azt nagyon megköszönném! Ha valaki tud segíteni az PÜ-t írjon! Előre is kösz!
  • autoszimulator
    #5253
    Mi próbáltunk már mentést cserélgetni, de nem nagyon müködött :S
  • Hmuda
    #5252
    Bocsi, de a saját mentéseimet sose szoktam senkivel megosztani, egy ilyen onlinera kihegyezett játéknál meg főleg nem. Bocs. :-/

    Amúgy ha a multkor működött reinstall után a régi dolgok visszahívása akkor tuti tárolja a dolgokat a szerveren is. Nem lehet tudni mit szólna ahoz, ha a régi adatok nem egyeznének az újakkal.
  • Willi Betz
    #5251
    új ramot kéne beújítanod az biztos segítene
  • Leky
    #5250
    Valami gyógymód van rá?
  • jakewyler
    #5249
    1gb ramod van ugye?arra panaszkodik, hogy nem bírja beolvasni a memória...
  • Willi Betz
    #5248
    vagyis ram bekekszelt
  • Willi Betz
    #5247
    ha jól látom ez memória hiba
  • zolo
    #5246
    Brekk...
  • Leky
    #5245
    Ilyen nincs! Sikerült a kodot megszereznem sikerült az aktiváció is és amikor el akarom inditani a játékot ezt írja ki:
    Hiba
  • V43 1105
    #5244
    15-20 között nyílt béta,nem érdemes érte fizetni..D
  • Lacc
    #5243
    Még ebben a hónapban úgy emlékszem.
  • Shoots
    #5242
    Sziasztok, meddig tart ez az elofizetos beta? mert gondolkozok rajta hogy elofizetek, de csak ha meg eleg ideig megy majd
  • Leky
    #5241
    Azzal is ugyanez a probléma. Söt a Netscape-el is.
  • I.C.ram
    #5240
    nem. Csak a save filet pakolom be a könyvtáramba. a profilet nem.
  • hykao #5239
    Én firefox-szal intéztem és nem volt gond.
  • hykao #5238
    És akkor onnantól két Hmuda lesz? :)
  • Bucser
    #5237
    hogy firefoxal probálod? csekkold le Explorerrel is.

    (u.i.: Nem a firefox szar hanem az oldal van szarul megírva. PL nekem Firefoxal nem működik a kormáanyzati portál. még regelni sem lehet rá vele)
  • Leky
    #5236
    Szerinted mi lehet a hiba?
  • dragon11
    #5235
    Jók a videók.
  • Szabi1991
    #5234
    Test Drive Unlimited - Randomness Part 1
    Test Drive Unlimited - Randomness Part 2
    Test Drive Unlimited - Randomness Part 3
  • I.C.ram
    #5233
    Azt megoldható, hogy valaki elküld nekem egy champion savet? Sajnos, mint mondtam már elszállt a mentésen, és szeretnék autókázni a játékban, de nincs azaz isten, hogy én a végleges verzió elött mégegyszer eljussak championig.

    Hmuda: neked hasonló a mentésed (te is felfedezted a szigetet), eltudnád küldeni a save file-okat?
  • Szabi1991
    #5232
    Koenigsegg 400km/h fölött..