107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Gyocsika
    #5409
    Na nekem lenne egy kérdésem!
    A karakterünkel lehet menni vagy csak az van?
  • Sland
    #5407
    Írjátok le hogy mi az amit nem tudok a játékról, ami nincs benne a FAQ-ban, ami érdekel titeket, mert akkor beírom oda!

    Most nyugodtam zúdíthatjátok a kérdéseket!

    (Ez a Teflon féléknek szól...)
  • attilaswf
    #5406
    sztem néhányan azt se tudják mi az a banner
  • Sland
    #5405
    VISSZAOLVASÁS RULEZ!
  • Eisenhower
    #5404
    na mibe fogadunk hogy ha 2x ekkora bannerne lenne beleírva az open beta linkje akkor is beírnák a forumba hogy honnan lehet letölteni? ....
  • DJ BP
    #5403
    b+, 15-20-a előtt nincs open beta, értsd már meg. És különben is biztos bazi nagy link lesz a bannerban, amikor megjelenik, hogy a hozzád hasonlók ne kérdezgessék, bár halott ötlet...
  • DJ BP
    #5402
    Nem a játék multijáért fizetsz Boxon, hanem az XBox Live szolgáltatásért, amivel az összes online játszható játékkal tudsz nyomulni.
    Nagy különbség!

    Tudom, ezért írtam ,,hogy eleve multizásért kell fizetni", nem pedig ,,TDU multizásért". Sztem nem nagy különbség, ugyanis PC-n a játék árán, meg a neten kívül nem kell fizetned semmit multizásért, néhány havidíjas játéktól eltekintve.
  • attilaswf
    #5401
    hudejo
  • jakewyler
    #5396
    FAQ
    gépigény
  • Sland
    #5394
    Oks, feldobom a BOX-ot a HDTV-re, beállítom a fényképezőt, és rakok párat
  • Alwares
    #5393
    Van valaki aki gyengébb géppel tolja a bétát? Mert nekem csak 512 RAM-om van és egy 9600PRO-m, szerintetek azon elfog úgy-ahogy futogatni? Mert látom vannak itt egyes szerencsés (pénzesek) egyének akik 8800-al hajtják a játékot de nekem olyanom nem hiszem hogy lesz, legfeljebb xboxom...
  • cenobite
    #5392
    Nem a játék multijáért fizetsz Boxon, hanem az XBox Live szolgáltatásért, amivel az összes online játszható játékkal tudsz nyomulni.
    Nagy különbség!

    Amúgy gáz, hogy tényleg csak néhány autó tölthető le ingyenesen. :( Kíváncsi vagyok PC-n ez hogy lesz.
  • jakewyler
    #5391
    nekem még így soha sem indult,csak úgy hogy kb fele fps-el ment mint szokott
  • DJ BP
    #5390
    egyébként összehasonlításként tolhatnál egy saját Boxos képet :)
  • DJ BP
    #5389
    működnek? na akkor PC teljesen is fog biztos, hát ilyen kaliberű játékot nem adhatnak ki ilyen hiányossággal, hogy nincs digitális műszerfal
  • autoszimulator
    #5388
    Na így már más :) Átállítottam 16x-ra (eddig 8x volt), FPS-t nem nagyon ette meg, de 10 inditásból nyolcszor rosszul indult el :S Tehát előjött a vibrálás, textúrahiba, minden mi kell :)


    Amikor viszont elindul, akkor látható az aszfalton, hogy valóban szebb :)
  • Sland
    #5387
    Természetesen!
  • Truck Driver001
    #5386
    Hát őőő.Nem!:P [a muszájt meg elírtam na..]
    Új játékok is elmennek rajta,csak kicsit csúnya a graf!:D
    Nyárig még ígyis lesz sajnos!:( [akkor lesz rá pénzem hogy ezt a fost upgrade-eljem!:P]
  • Casseus
    #5385
    talán itt:
    tdu-central.de
  • jakewyler
    #5384
    kizárt, hogy elindul...
  • hykao #5383
    muszáj

    kérdés, hogy egyáltalán elindulna-e? ha jól tudom a 9200SE az csak kb 8500-as szintű kártya (DirectX8).
  • hykao #5382
    Amúgy honnan van ez az OPEN - NEM OPEN BÉTA tesztelési infó? Tud valaki linket adni, ahol erről írnak az illetékesek?
  • Truck Driver001
    #5381
    Tudom hogy nem szeretitek,de muszály megkérdeznem,ATI 9200SE 128mb karin,lowon 800x600-ba csak elfutna nem?:DD
    Ezen spekulálok már lassan egésznap!:P
    Htx előre!És nehogy leszídjatok!-.-
  • hykao #5380
    Jááj, te gádzsi karaktert választottál??? :OOO
  • I.C.ram
    #5379
    Open béta attól open béta, hogy mindenki számára elérhető, azaz nem fog senki lecsúszni.
  • Dash
    #5378
    Open Beta megjelenésekor is limitált számban osztanak serialokat? ( akkor miért OPEN Beta?) Akkor én is elkezdem leszedni nemsokára..
  • I.C.ram
    #5377
    ugye nem gondoltad komolyan ezt a videót :D
  • hykao #5376
    Rosszul írtam! Nem menüből, hanem a videokártya driverpaneléből!!! A szembejövő forgalomra meg ilyenekre nincs hatással az anizo szűrés, csakis az éles látószögben látható textúrákra! (elsősorban az útburkolatra)
    @Wander: a Gullwinges képen jól látszik az anizo szűrés hiánya.

    Amúgy a játékban valóban nagyon idegesítően jelennek meg, rajzolódnak ki a távolból felbukkanó tárgyak - legyenek azok épületek, fák vagy épp a forgalom autói, amik csak úgy odateleportálódnak hirtelen...nagyon idegesítő, hogy a látótávolság sem állítható (view distance)
  • Szabi1991
    #5375
    miért nem az r32 es golf-al mész ?
  • wander01
    #5374
    érdekes. nekem a messze levö dolgok is élesek, és messziröl látni a szembejövök lámpáját. na majd agyalok rajta, most mennem kell :)
  • autoszimulator
    #5373
    Nem szar a minőség, csak add meg a FRAPS-nek, hogy ne jpg-be, hanem mondjuk png-be mentse el a képeket.. Utána Photoshoppal tudsz csinálni belőle egy minőségi, kisebb, pár száz kilós jpg-t is...

    #5369: Háát akárhogy is nézem a menüben anizotropikus szürés funkciot nem találok :) PEdig azzal valóban szebbek az általad említett dolgok.. Ezt a GTR2ben tapasztaltam.. TDU nekem - ebből a szempontból - elég randa :S Például elég későn lehet észreveni a szembejövő AI-t... Egyszer csak előtünik a semmiből :) Pedig annyira gyenge gépem azért nincs...
  • wander01
    #5372
    kisvideo semmi extra de legalább a minösége nem annyira rossz mint a youtube-on soknak. 10 mega
  • wander01
    #5371
    én kérek elnézést :)
  • hykao #5370
    Ne okosíts semmit! Játssz inkább! Videó meg kép már úgyis volt dögivel. :)
  • hykao #5369
    Menüből rá lehet erőltetni az anizotrópikus szűrést a TDU-ra, és akinek van elég kraft a gépében ahhoz, hogy ne essen nagyon vissza az FPS, annak ez kötelező művelet!!! :)
    Autós játéknál kötelező dolog!!! :)
    Anizo szűrés nélkül a pár méterrel előttünk éles látószögben megjelenő textúrák (főleg az útburkolat textúrái) nagyon mosottak, míg anizo szűréssel (8x-os már igen látványos változást eredményez) a távolabbi textúrák is élesek maradnak.
    (magyarán nem olyan lesz a látvány, hogy pár méterig szép éles útburkolat, aztán utána meg mosott paca...)
  • wander01
    #5368
    az a fraps egy nagy kalap szar. a képek sokkal szarabbak mint a játékban, tudom már én is néztem. minden maxon van, 4xaa és hdr. majd probálok okositani valamit, meg a videot benyomom kissebb méretbe
  • wander01
    #5367
    ahogy sötétbarom mondaja fókszvágen rulez :) már a második vw-m, mondjuk nem rajtam mulott de ez lett. viszont megbizhato, jo a légkondi és bödületesen nagyot szol a csomagtartobol :PP
  • Willi Betz
    #5366
    hmm... te is VW-s vagy,nekem Passatom van.
  • autoszimulator
    #5365
    Nagyon sok játéknál nem müködik ez, többek között a TDU-nál sem.. Lehet hogy a játék nem bírálhatja felül, de ha nem tud valamit, akkor azt te nem is tudod előhozni belöle!
  • SötétBarom
    #5364
    "csak" az hogy fókszvágen.