107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Teflon Mike
    #5191
    nem elbaszott :D:D:D ezt ki kérem magamnak :D
  • VRSDM
    #5190
    hozod a formád teflon, még a logód is elbaszott :D
  • Teflon Mike
    #5189
    ahha hacsak megvárod az open bétát akkor nem
  • VRSDM
    #5188
    ráhibáztál :)
  • Redokee
    #5187
    mindeképp meg kell vennem a betat ha aarok vele jáccani? nincs más megoldás?:)

    kösz
  • autoszimulator
    #5186
    A Dokumentumokban tárolja a mentéseket. Én is format előtt kimásoltam onnan a mappámat, majd uj win alá vissza, és müködik!
  • Sland
    #5185
    Nem vagy egyedül...

    Tudtam venni online egy 3-as koenigsegget 525ezer dollárért 8km-el...
    Nah megy egy Murcit 3-as tuninggal 250ért
  • k8bal
    #5184
    *komolyan nem érti ezt az embert
  • Teflon Mike
    #5183
    azért jöhetne
  • I.C.ram
    #5182
    Az létezik, hogy minden adatomat az én gépemen tárolta a játék? Votl egy format, és most elakartam indítani a játékot, de csak new gamet kezdhettem. Pedig volt már egy hasonló format, és akkor teljesen normálisan engedte, hogy folytassam a karriert.
  • I.C.ram
    #5181
    Monaco is jó lenne, bár az kisebb :D
  • DJ BP
    #5180
    kíváncsi vagyok ennek a TDU-nak lesz-e folytatása :) Úgy kéne persze, hogy még nagyobb legyen a terület, Svájc jó lenne, jó sok szerpentinel :))
  • Sland
    #5179
    ( Meglesem azt is )

    Most inkább megpróbálok Champion szintre jutni... :S
  • I.C.ram
    #5178
    ha még nem vagyok champion addig hiába...
  • Sland
    #5177
    Meglesem!
  • Tufa
    #5176
    van ugyanilyen A-val is champion rangban. 180mph in heavy traffic a neve, ugyanugy 75ezret fizet és 290kmh-ra kell felgyorsítani.
  • JohnnySmith
    #5175
    köhi!


    (faqba az ilyet) :)
  • autoszimulator
    #5174
    Itt van, de a Forza tunert gondolom tudod hol van, ott tuningolják az Alfákat is :)
  • JohnnySmith
    #5173

    (Alfa tunningot ha valaki térképen berajzloná és belinkelné)
  • DJ BP
    #5172
    minket meg ne nézzél zseninek, honnan tudnánk honnan lehet majd szedni? és nem ér rá, ha akkor tudod meg amikor megjelenik?
  • I.C.ram
    #5171
    ja champion szinten majd bemehetsz oda. De ne számíts nagy cuccra. Egy kb 2 sávosnak megfelelő út megy körbe aztán ennyi.
  • Sland
    #5170
    Köszi szépen. Akkor megpróbálok szintet lépni :S

    A repülőtérre már be tudtam menni, a versenypályára viszont nem. Oda hogy jutok be?

    szerk: champion szinten kinyílik a kapu?
  • Hmuda
    #5169
    Ha már bejártad az egész várost akkor gondolhatod, hogy azért nincs ott, mert szintfüggő...

    Szerk: plusz gondolom már észrevetted, hogy a versenyek a legtöbb dologgal ellentétben mindig a térképen vannak, csak ami nincs felderítve az kicsit átlátszóbb.
  • Teflon Mike
    #5168
    Ne nézzél már lámának se núbnak léccike
  • JohnnySmith
    #5167
    Én pl ezzel nyomom:

    900fok,és nagyon masszív amit említenék...
  • JohnnySmith
    #5166
    Hát jah :)Annyira open hogy fizettem érte ;)
    Gondolom ő nem erre gondolt :)
  • I.C.ram
    #5165
    ja tuti, hogy champion kell hozzá. Az összes 180 mph-s versenyhez champion kell.
  • DJ BP
    #5164
    open BETA kijött 1 hónapja :))
  • Teflon Mike
    #5163
    Sziasztok open bétával hogyan állunk???? és biztos az IGN-ről lehet majd le szedni???
  • jakewyler
    #5162
    akkor nem vagy még olyan szinten,hogy azt a versenyt megkapd
  • Sland
    #5161
    #5157

    "(Teljes mértékben értem a szöveget, de én nem találom ezt a versenyt a szigeten.)"

    Köszi, de mint már mondtam, tudok angolul.
    Az érdekel hogy a verseny hol van. Bejártam az egész várost délen és sehol sem látam azt a szart.
  • I.C.ram
    #5160
    Nem ezt kérdezte :D
  • Hmuda
    #5159
    A verseny neve: 180mph downtown.

    Egy B-s sebességmérő Honoluluban. Start után hátra arc, felgyorsulsz és fél perc alatt megvan a 75k, amit nyilván annyiszor ismételsz ahányszor jólesik.
  • Hmuda
    #5158
    Én Kawasakival csináltam meg és 30mp-en múlott, hogy ne legyen meg. :P

    Az egyenes szakaszokon úgy repesztettem az út szélén, hogy öröm volt nézni, de városban és kanyargósabb/hepehupásabb részeken kicsit kiidegelt.
  • Sland
    #5157
    Nem tudjátok hol van az a verseny amire ezt írják?
    (Teljes mértékben értem a szöveget, de én nem találom ezt a versenyt a szigeten.)

    Trükk:

    Its called "180 mph Downtown", and its south in that busy city area. Class B race by the way. (Get a Farboud, tuned to lvl 3), you should be able to do the race in 18-19 seconds.

    When it says "START" turn around and go backwards(not in reverse), (its a speed race so it doesn't matter where you finish.) Its all a straightaway from there on. And there ya go, 75k in 19 seconds.

    Hope that helped.
  • jakewyler
    #5156
    Mekkorákat drifteltem útközbesztem nagyon jól lehet a zondával driftelni és szépen vissza lehet hozni...
  • autoszimulator
    #5155
    Én Enzoval mentem, de amit az AI leművelt az idegesítő volt :S Aztá végül 56 perc lett belőle elsőre, de a zsaruk nem is tudom hányszor kaptak el 3szintű körözés mellett, kordonokkal elzárva az utat :S AI meg mintha direkt szivatna, bekanyarodtak, keresztbeálltak, lefékeltek :S
  • Sland
    #5154
    Nekem is. Igaz hogy 57perc, de elsőre és Zondával :P
    7x kaptak el a zsaruk és 0$-t kellet "fizetnem" :F
  • jakewyler
    #5153
    zonda-val elsőre sikerült végigvinnem:)
  • Lacc
    #5152
    Kiba idegesítő ez a sziget körüli verseny.