107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • TothLaci
    #5323
  • Truck Driver001
    #5322
    Az "open beta" csak annyi lesz,hogy kiadják a maradék kulcsokat?:O
    Én azt hittem rendesen egy új fájlt,amit majd mindenki tölthet,és nem kell hozzá kulcs!:P [tudja hogy buta.de nem tudta!]
    Na akkor jobb lesz ha neki állok a 4GB-ot szedni..
  • DJ BP
    #5321
    hykao, nyomj pár képet léci, ahol szted csúnya a műszerfal :)
  • jakewyler
    #5320
    pl:mercedes cls
    pedig nagyon sok van aminek szörnyű a műszerfala...
  • Alwares
    #5319
    15-éig talán még kibirom az open bétáig... Csak nehogy elkapkodják a kulcsokat mert kéne nagyon...
  • Sland
    #5318
    Képet! :P

    - Fraps: Link hozzá
    Pass: www.atfix.com
    - Képeket kimented JPG-ben a progiban beállított billentyűvel (F10)
    - Feljösz SG-re és saját galériába berakod

    (Mint ha mondtad volna régebben hogy nem tudod hogyan kell képet kimenteni játékból, azért írtam le)
  • wander01
    #5317
    én nem vettem észre hogy valamelyik kocsinak is elmosodott lenne a müszerfala pc-n. pedig mentem már jopárral :)
  • DJ BP
    #5316
    akkor sztem a teljes PC-n sem maradnak elmosódva műszerfalak
  • DJ BP
    #5315
    konzolon eleve a multiért is fizetni kell, úgyhogy sztem PC-n nem lesz fizetős pack
  • Sland
    #5314
    Jaja. MS=májkroszoft pintokkal lehet "fizetni". Egy pack 350MS Pont. Konzol boltokban lehet venni MS pontokat jó sok pénzért... :(
    Asszem, de nem biztos hogy 800MS Pontot 2ezer frint környékén lehet venni.
    De mondom, az ár nem biztos
  • jakewyler
    #5313
    még fizetős pack is van?ez már kicsit durva,nem elég, hogy megveszed a játékot 15k-ért, még vegyél tőlük játékba való autót
  • jakewyler
    #5312
    engem az zavar némelyik autónál, hogy kis felbontásba van a műszerfal betéve és nem lehet leolvasni, hogy éppen mennyivel megyek...
  • Sland
    #5311
    Boxon, HDTV-n minden gyönyörű. A Belső nézet egyszerűen tökéletes BOXon
    Éles minden, minden kidolgozott. GPS-en pl a hullámok, a hegyek árnyékai is sokkal élesebbek, szebbek.

    Lexus jól meg van csinálva. De én csak 1 lexust tudok venni, mert csak az ingyenesen letöltehő kocsikat szedtem le. A fizetős packben asszem még van más Lexus is.

    A másik, hogy ha valaki nem játszik már a BÉTÁVAL, de a CD kulcsa még megvan és nem adta oda senkinek, akkor az jelezze nekem, ha lehet.
  • DJ BP
    #5310
    és jól van megcsinálva a Lexus?
    Ja és még azt akarom kérdezni, hogy néhány autó belseje Boxon is el van nagyolva?? Pl. Audi TT-é elég gyatra, míg a Corvette-é gyönyörű
  • jakewyler
    #5309
    nálam nem,de szerintem arra gondolsz amikor pufferol a ram és megakad a játék...
  • jakewyler
    #5308
    igen tudom,de pc-n csak ott a szalon ,de nem lehet bemenni,azt hittem hogy pc-n csak bizonyos %-tól engedélyezi majd a szalont...
    De akkor tévedtem:)
  • Leky
    #5307
    Másnál is torzit a hang néha?
  • Sland
    #5306
    Fent van északon a Ducati környékén, XBOX360-on. (a Lexus az addon-letöltehő autó volt)
  • jakewyler
    #5305
    lexus szalon még nincs meg?
  • Sland
    #5304
    Már látam hogy ugyan az lesz itt is mint a Carbon topicba. teflon megunta a Carbont, most ide jött, és itt osztja az észt...

    Teflon, nem fejezed be, szólok a moderátoroknak
  • wander01
    #5297
    nemgond csak elejét akartam venni a balhénak, jo kis társaság ez :) igen van egy ilyen cégem de ez egy probaweboldal, és öcsi csinálta, érthető okoknál fogva nem reklámozom :D majd lesz egy komolyabb is amint belöttem a szerveremet a hosztingnál :)

    off vége :D

    ja, amugy ha az egyik srác nem jön az sg chat-re cd-key-t lejmolni sose tudom meg hogy van ez a game :D max mikor kijött :) thx utolag is nemtomhogyhivnak
  • Dash
    #5296
    ok, nem fogom elfelejteni. Anyagiakat nem is feltételeztem , megnéztem az oldalt( gondolom a te céged( név is egyezik)) Be is fejezem mert ez már a 3. OFF ( igaz mások ezt sosem nézik)
  • wander01
    #5295
    sajnos erröl a gameröl nincsenek ilyen infoim :) dash, ha lesz elküldöm megigérem :) de addig még aludj párat :) (btw anyagiakba ne menjünk bele, legyen elég annyi hogy nem anyuék veszik :) ahhoz tul öreg vagyok és eleget keresek :))
  • DJ BP
    #5294
    ezért kérdeztem :)
  • Dash
    #5293
    ŐŐŐ Ilyet elfogadnék én is .Filmek sem lehetnek rosszak.. Ha veszel majd 16magos Monroe-t , Nvidia 16000GTXXXL-t akkor a régi szart gépet küldd el postán, ha már nem kell please..
  • Teflon Mike
    #5292
    zsír végre egy ember aki úgy jáccik mint én :) én is projektorral vetítem ki a gamét csak épp nekem nincs még Logitech G25 kormányom de leheht rendelek. Most nekem van valami szar nónéjm azt úgyérzem akkor le cserélem
  • wander01
    #5291
    a játéknak is kell bizonyos mértékben, lást nfs sorozat. sli-vel rosszabb mint egy kártyával
  • wander01
    #5290
    a kép nem mostanában volt :) meg a laptopon az ment :D azota már van rendes "vászon" (hofehér fényvisszaverö lemez 320x180-as) ugyhogy a kép is nagyobb :) meg viszem a gépemet is sztem.
  • gduck
    #5289
    Az SLI-t nem a játék, hanem a driver támogatja
  • Teflon Mike
    #5288
    Crash Day!!! (mármint ami a képen van) :)
  • Casseus
    #5287
    Megcsináltattam a CIB-nél az internetes kártyát :) jövőhéten küldik! Deh lehet mire megjön már meglehetlesz rendelni a teljest!
  • wander01
    #5286
    ez igy eddig a legjobb játék amivel játszottam sztem :) na majd hétvégén beprobálom nagyban :) márcsak egy sportülés kell és eladom a kocsimat :D
  • DJ BP
    #5285
    ugye támogatja az SLI-t a game? mert tavasszal betennék még egy 7800GTX-et a másik mellé :DDD
  • SötétBarom
    #5283
    Szóval van még egy boxod is.. Szép..

    /tárcsázza az APEH-et és a vámosokat ;DDDD
  • wander01
    #5282
    jogos :D viszont eddig nekem még egy joy-om sem volt... :) nemhogy gamepad, max az xbox-hoz :)
  • Dash
    #5281
    A szentségit! Egész jó a konfigod:) Na meg az új kormány...
  • VRSDM
    #5280
    6. = az 5. megcáfolhatatlan
  • Sland
    #5279
    Nah pont ezeket a semmit mondó, 1000db ":D" meg ":P" szarral telenyomott hsz-eket kéne mellőzNÖD!
  • DJ BP
    #5278
    ,,végre le lehet a viper-nél venni a driving aid-et :)"

    Ahhoz elég egy gamepad is :DD
  • Sland
    #5276
    1. Sehonnan sem lehet tudni hogy pontosan melyik nap lesz felrakva és hogy hova a nem fizetős BÉTA!
    2. Ez Béta nem full. Valszeg optimalizásálásban és bugokban különbözik a majd megjelenő teljestől. TÖBBET NEM LEHET TUDNI
    3. Nincs története. Ez nem nídforszpíd. Max annyi hogy a szigetre kerül a fazon és versenyzik, ennyi.
    4. Nem tesszük ki, csak a FAQ-ba!
    5. Teflon, ne offolj, meg smappelj, mert senkit sem érdekel! Te normális kommenteket nem tudsz idenyögni?