107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sland
    #5490
    inkább nem :)
  • Sleepy Bone
    #5489
    Hello!
    Felraktam néhány autót eladásra pls segítsetek rajtam egy merci akármilyen tuningolt cucc egy alfa tök olcsón a többinél olcsóbb és ehgy maranellót olcsóbban mint a gyári ár. XD köszi vegyétek meg XD
  • hykao #5488
    Cseréld le a 7950GT-t egy X19XX-re (ami kb. feleannyiba kerül, mint egy 8800-as) és alkalmazható lesz egyszerre az élsimítás és a HDR... :)
  • Teflon Mike
    #5487
    hehe ez nagyon kész
  • Casseus
    #5486
    Még barátkozom a momo-val! Addigis egy kis vidámság mára is!
    [URL=http://youtube.com/watch?v=xEqaFZgCH5c]High Skill Driver ^^[/URL]
  • Teflon Mike
    #5485
    mire? nyilván PCre
  • krisz1990
    #5484
    srácok az open beta mire várhato sry a hülye kérdésért :)
  • TothLaci
    #5483
    Kíváncsi leszek, hogy HDR nélkül hogy fog menni a game Geforce 6600 GT-n, 4x élsimítással. De ha 7600 GS-n így nem volt gond, talán 6600 GT-n sem lesz. Mindenesetre új videókártyát nem veszek, nincs rá pénzem, inkább évvégén beszerzek egy Xbox360-at. Aztán fateromat rábeszélem, hogy vegyünk egy HD TV-t :D
  • gduck
    #5482
  • gduck
    #5481
    6800GT-n majdnem ugyanolyan faszentosan néz ki a játék, mint a képen amit belinkeltél Csak egy sasszemű vesz észre különbséget. Persze a HDR-t nem tudom bekapcsolni, mert akkor lelassul...
  • wander01
    #5480
    patch nélkül nem tudsz netre menni vele asszem, nemtom ad-e uj kocsikat, eléggé az elején járok.

    erröl a grafkártyás dologrol: öcsinek 7950 GX2-ese van, és a haját tépte, mert ugye az sem tudja egyszerre az aa-t meg a HDR-t pedig birná a gyürödést :D
  • Sland
    #5479
    Nemsoká rakok képeket a BÉTA-ból. Hát nagyon szép!
    Mondjuk nincs 8800GTX-em, nem lehet egyszerre HDR és AA, de 1280*1024 4xAA és visszavett Brightness mellet nagyon nagyon szép.
    Kár hogy nincs valami driver 7950GT-hez amivel meg lehet egyszerre jelenítettni a kettőt...
    1 órát játszottam tegnap, van 3 kocsim: Ferrari F430, Audi TT, Nissan 350Z Nismo.
    Teljesen más mint XBOX-on, úgyhogy nem unom :)
    A Patch mit javít? Rak be új autókat? Érdemes felrakni?
  • wander01
    #5478
    van a szomszédban egy kibelezett 2-es golf szép piros, rallycross kocsi donor volt, de a beltér még benne van :) feldaruzom az emeletre, beállitom a szoba közepére :D mekkor poén lenne :DD márcsak egy recaro ülés kell hozzá xDD
  • Teflon Mike
    #5477
    OFF: bakker ez a köcsög letöltő baszás ez a fileplanet download manager nem felejti el hogy mit töltöttem de újra kezdi a kics pöcs baxxa meg a jó....... (nem írok többet mert még bannt-kapok)
  • Teflon Mike
    #5476
    Én is projektorral nyomom. És szerintem rohatt jó van 5.1-hang +G25 kormány azt nagyon zsír (én a kormányt asztalra rakom és a váltót azt kicsit lentebb olyan 20-30centire mint a kocsimban) és így olyan mint ha télleg egy kocsiban lennél csak épp a fotel nem igazán jó :)
  • gduck
    #5475
    Akkor rakjál a szobába egy kasznit és a szélvédő legyen a vászon!
  • gduck
    #5474
    Itt: videó
  • Leky
    #5473
    Nem tudná valaki bejelölni a térképen, hogy pontossan hol kell átmenni arra a kis szigetre.
  • wander01
    #5472
    sztem azért nem ugyanaz :) ilyenünk van, szépek nagyon a HD filmek rajta, és fasza monitornak is :) én inkább emellett vagyok mint egy nagy lcd mellett, mondjuk ehhez kell is hely. 320x180cm a kép :) és kristálytiszta :D ha ehhez hozzádobjuk még a hangrendszert (tannoy 40 cm sub + 5.1) akkor elbujhat az összes multiplex :D itt kanapé van, nem szaros fotel, és annyi sört vedelek amennyit szo szerint birok :]]

    hykao tul szigoru vagy :) ez szorosan a topikhoz kapcsolodik :P
  • hykao #5471
    Gyerekek sok az OFF!!! (beleértve a tisztelt házigazda urat is!!! :DDD)

    Zárjátok ezen - alant megfogalmazott - szép szavakkal udvarlástok ebben a topikban...:)
  • I.C.ram
    #5470
    Unokatesómnál láttam milyen projectoron xbox-szal a játék. Annyira nem dobott a földre, de azért tényleg nem rossz, de én biztos nem költenék erre. Inkább akkor már egy 30-as Apple WS LCD :)
  • wander01
    #5469
    a Ghost Recon 3 meg a Carbon elég ütös volt ;D
  • Sland
    #5468
    Hatalmas élmény lehet azon játszani... :P
  • jakewyler
    #5467
    nem
  • Redokee
    #5466
    nemdobna meg véletlen valaki rendes egyén egy megunt aktivácios koddal? :)
  • wander01
    #5465
    amugy már készülnek a végleges tervek oda, elég durva dolgot agyaltunk ki öcsémmel, és nem egy alápolcolt zárszelvényröl logó alulemez lesz a vászon :) majd ha meglesz prezentálom azt is :D kb nyáron :D
  • Sland
    #5464
    Majd rakj képet feltétlenül ;)
  • wander01
    #5463
    most csak hazaugrottam anyámékhoz ma estére, aztán holnap huzok vissza pestre, majd köv hét után valamikor benézzük a projektort, mert tanulnom kell a héten. csak ott nincs net (vidéki kecó teljes tetőtere :), át kell a másik házbol huzni az utp-t. legalább már meg lesz csinálva mert már kb aug ota folyamatban van :D de rajta vagyok az ügyön
  • autoszimulator
    #5462
    :)
  • Sland
    #5461
    Projektorodon bizti jól mutatni ;)
    Sex-sim egyébként

    TDU-t nem raktad ki projektorra?
  • wander01
    #5460
    milyen játék is az?????
  • Sland
    #5459
    De csak a 3.0-ra

    [vitzel]
  • wander01
    #5458
    igy jártál :) amikor a guild warst nyomtam egy családi ház méretü warriorral, akkor lett elegem a ffi karakterekböl :) százorákat nézni a kigyurt hátat meg cölöplábakat eléggé untat :D
  • TothLaci
    #5457
  • autoszimulator
    #5456
    3D-Sexvillára azér sikerült párszor, mi? :DDD
  • Sland
    #5455
    Én is pasit választottam.

    Mondjuk nem játékokra szoktam elmenni...
  • wander01
    #5454
    mert a viper ingyé volt :D lesz golf is, beujitok majd egyet mindenképpen :)

    #5377 az a video halálosan komoly volt :DDD életem elsö fraps vidje, meg ráadásul valamiért pont azt nyomtam be konvertálni :D

    #5380 Bezony :) minek nézegessek egyfolytában valami gyökér ferdeszemüt vagy csökött niggert? mikor bejön a menü (bocs, a kecó) nem kellemesebb látvány egy jo csaj? mondjuk lehet hogy ez valami perverzio de kb lexarom :DD
  • autoszimulator
    #5453
    Kérdésed kicsit szubjektív, viszonyitás kérdése az egész :) itt egy térkép róla, láthatod hogy nem négyzet alaku a bejárható terület:)
    Gyalogosok nincsenek...
  • Redokee
    #5452
    olyan kicsi?? :o vagy mennyivel nyomod??

    és gyalogosok a városban, van ilyesmi???:D
  • Hmuda
    #5451
    Kábé negyed órára saccolnám.