107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • I.C.ram
    #5916
    SD nincs. Csak SE azaz Special Edition.
  • kuci06
    #5915
    igen erre, thx
  • wander01
    #5914
    ez a szar fraps kilövi az AA-t sztem. nagyon csunyák az élek ezeken a képeken, játék közben nem ilyen.
  • wander01
    #5913
    erre gondoltál? vagy a kabriora? mert fejböl nemvágom a neveket, nekem ez a kis zöldalma van :D





  • kuci06
    #5912
    Sziasztok, látom q jó lett a game :D
    Már nagyon várom a január 22-ét:)
    Valaki tudna tolni pár képet a Lamborghini Gallardo SD-ről?(arra kíváncsi lennék, hogy hogyan dolgozák ki
  • wander01
    #5911
    oké megvan :)
  • hykao #5910
    Mindent megtalálsz az értesítő mailekben, amiket akkor kaptál, amikor csatlakoztál a bétateszt programhoz...
  • wander01
    #5909
    hova lehet bugreportot irni? még egy hivatalos oldalt sem néztem a játékhoz :)
  • autoszimulator
    #5908
    A sziget közepén van egy alagut, ahol elmegy a hang, és amint kiérsz belőle, azonnal vissza is jön :) De ahogy láttam azt már jelentették..
  • hykao #5907
    Írtál bugreportot a megfelelő helyre?
  • wander01
    #5906
    nekem nem nagyon fagy, talán egyszer fagyott ki, akkor azért sztem mert a térképröl még nem zoomoltam vissza a kocsiba, de már nyomtam az engine start-ot :D ami engem idegesit a bug hogy hiába vannak ott a térkép szerint az online játékosok nem látom öket a kocsibol, csak egy bizonyos idő elteltével. nagyon idegesitö mert nem lehet odaugrani a bandához. a másik bajom a hanggal van. általában csak a bal oldal szol, jobbol meg csak valami nagyon halkan szol, szinte semmi. illetve vannak szituáciok (alagutban 5-böl 2-szer kb) hogy elmegy hang. aztán a játék restart-ig semmi. vagy ha valaki voicechat-et használ. gondolom legalábbis. nem értem mit beszél, de nekem akkor elszáll a hang utána. elég irritálo. igy hirtelen ennyi. de amugy nem fagy, túr dö szigetet simán lenyomtam, mondjuk nem volt egyszerü. annak a legdurvább mocival érdemes nekimenni talán, a másodikat ugy nyomtam, az elsöt a nagylamboval toltam. talán kb 3 méteren mulott hogy nyertem. motorral meg folyamatosan osztotta a bonus idöket annyira lehagytam a társaságot. moci akkor jo mikor van forgalom is mert olyankor a többieket az jobban akadályozza mint engem aki mocival van :) és jobban gyorsul. tényleg, mocit lehet tuningolni?
  • hykao #5905
    Nálam még soha nem fagyott le a játék.
  • JohnnySmith
    #5904
    Tényleg remélem hogy nem vagyok egyedűl, másnál is szokott fagyni?
    Nálam ha "sokat" játszok előbb utóbb lefagy....
  • JohnnySmith
    #5903
    Már megkaptam ingyért a 8c-t....
    Sziget körülit nem kockáztatom meg mert leszokott fagyni a játék, betudom ezt a béta álapotának, a 20km-es kocsi szállítást is megondolom hogy elválaljam néha :(
    Szóval ha a meglesz a teljes akkor biztos hogy megcsinálok mindent amit lehet :)
  • gduck
    #5902
    Szóval akkor a válaszomra egy huszárvágással visszatérve, menjél egy túr dö sziget versenyt
  • Tomo15
    #5901
    Igen, le kell.
  • ST220
    #5900
    hali
    nekem x360-on van meg, de a lexus szalont megtaláltam, de nem jelzi a térképen, meg nem is tudok bemenni.
    a ruf-porschet x360-ra is le kell tölteni?
  • Redokee
    #5899
    ezt nem teljesen értem? milyen bug van a mappal?
  • wander01
    #5898
    nagyon jo kis állatkodás volt, de ez a térképes eltünös dolog nagyon idegesitö. térkép szerint sland ott állt mellettem, mégsem volt sehol mikor visszaléptem a kocsiba. nagyon gáz. de jo kis parti volt :D
  • Sland
    #5897
    Jó volt bezony!
    És nem "Szlend" a Sland kiejtése hanem "Sland" ;)


    Nah 4-en voltunk. 2 mercis, a már említett norvég és finn srác.
    A két lambo meg wander01 és én:



    Aztán elmentünk nagy nehezen a magyar klubbházhoz...



    és döntöttem később egy rekordot! :P



    Egyébként ez az online rész nagyon gázos néha. Tök nehezen látjum meg egymást, még akkor is, ha ugyan ott állunk. Mondjuk ha már megláttuk egymást akkor nem tűntünk el soha, csak akkor ha bementünk szalonba, vagy házba. Ezen még javíthatna az Atari.
  • Redokee
    #5896
    pedig jó lenne!
  • TunerX
    #5895
    Semmi, csak egy kis agymenés, felejtsd el. Annyi volt csak a lényege, hogy eléggé érdekes lenne belőle egy szimulátorhoz hasonló fizikával rendelkező játékot csinálni.
  • wander01
    #5894
    nyomjuk sland-el meg két norvég csávoval, nagyon kemény :D
  • wander01
    #5893
    okkké :DDD lehet mégis megvárom öcsémet amig hazajön :DD
  • I.C.ram
    #5892
    Ja jó. Én kérek elnézést.
  • Redokee
    #5891
    ICRAM ne vitatkozz, nekem(ünk) van igazam(unk) :D!!!

  • I.C.ram
    #5890
    De benne is van a mértékegységében, hogy 1*Pascal (azaz a nyomás mértékegysége) = 1*Newton/m^2 Newton meg az erő mértékegysége ugyebár, négyzetméter, meg a felszíné.

    Egy autó esetében nem koncentrált erők hatnak, hanem megosztott erők, azaz nyomás van jelen :)
  • I.C.ram
    #5889
    Hidd már el, hogy ugyanaz :D Azt nevezzük terhelt testnek, amire valamilyen nyomás hat. A nyomás meg egy megosztott erő. Ezen kár vitázni.
  • wander01
    #5888
    ismét jó kötekedő témát találtunk, rendben :) jelenlegi esetben (a kocsinál amit a nyilak mutatnak) terhelés: centrifugális illetve gyorsulási erő (nyilak), surlódási erő (kerekek). nyomás: egységnyi felületre ható erőnyomás (magyarul max a kerekek nyomása az aszfaltra hehe :) illetve légnyomás a szélvédön menet közben.

    ugyhogy nem ugyanaz. pedig nekem csak az öcsém jár a BME-re, és nincs is itthon :P
  • zolo
    #5887
    Meg egy felettébb érdekes dolog történ és nem jövök rá mitől...

    Kb 1-2 hete nem játszottam a játékkal, de most szerettem volna vele , és miután elindítittom érdekes dolog történt.Már gyanús volt hogy a menüből kivette a HC módot, de amikor betöltöttem ért a meglepetés:
    a reptéren a karakterválasztással indított a játék
    És mindezt úgy, hogy a profilnév meg stimmel, plusz már 50%-nál jártam nem kevés játék után !!! És nem tudom mitől szálltak el a mentések.A dokumentumok között minden megvan , de mégse jó. Gondoltam arra, esetleg new game -ra mentem véletlenül , de ilyet biztos nem tettem, eleve nem tud a játék nálam profilt betölteni, ha egy már bevan töltve.

    Van valakinek valami ötlete, vagy tapasztalt valaki hasonlót?
  • I.C.ram
    #5886
    Terhelés=nyomás :P
  • Sland
    #5885
    Na annak most mi értelme, amit leírál?
  • zolo
    #5884
    Ha champion szintet eléred, akkor kinyitja a Hardcore módot, de itt csak Freeroamban tudsz menni.Én billentyűvel próbáltam, de nem nagy élmény, kormánnyal biztos jobb a game ettől a módtól. Említi ezt a "mérőműszert" a HC mód leírásánál, ad billentyűkonfigot is , de nekem sehogy se hozta elő.
  • TunerX
    #5883
    Hawaii + Drgáa autók/motorok + utcai verseny = TDUnlimited. De hogy mellé tegyünk egy GTR2-t, az lenne a meglepi :)
  • wander01
    #5882
    ezt inkább terhelés mérőnek nevezném :DD amugy arra nagyon kiváncsi vagyok, de az még nincs benne most a bétában ugye?
  • I.C.ram
    #5881
    Pfff... Szerinted mi az az ábra? Elmodnom neked. Minél sötétebb színnel szinezi be a gép, annál nagyobb a nyomás az aodtt tengelyen, keréken.

    Nem értem ennek mi köze van ahhoz, hogy ez ULTRA REALISTIC drving hülyeség, amit írtál. Tisztában vagy egyáltalan azzal, hogy miket beszélsz?
  • Redokee
    #5880
    hogy nyomás mérő :D
  • I.C.ram
    #5879
    mi dehogyis?
  • Teflon Mike
    #5878
    á lol csak 10rugó lessz a TDU zsír, még egy hónap és meglehet venni :D (sztetek 576-ba meg lehet majd venni?)
  • Reyes
    #5877
    Az szar is volt:)