107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • wander01
    #5734
    nem, kedves kolega teljesen félreértettük egymást :) lovacska= ferrari ez rendben van. pajzsocska = alfa ez is rendben van :) lambo is pajzsocska ezek szerint :) én szumma az olasz verdákat szoltam le :D
  • I.C.ram
    #5733
    ja de még nem hajtottam meg őket :D
  • I.C.ram
    #5732
    Te azt mondtad, hogy az Alfa szar, és csak a lovas meg pajzsos olaszautók a jók, gondolom a Lamborghinire, meg Ferrarira gondoltál.
  • wander01
    #5731
    ic-nek már megvan a teljes verzio, abbol tologatja be a screenshotokat :D
  • gduck
    #5730
    Nekem ilyen fasza kasztnik nem jönnek elő a játékban
  • wander01
    #5729
    miért én nem azt mondtam?
  • I.C.ram
    #5727
    Ez Wander #5724-esére ment.
  • I.C.ram
    #5726
    Ezt csúnyán bebuktad, mert az Alfa Romeo legismertebb motívuma a pajzs :D





    :P
  • Lacc
    #5725
    A BMW-től azóta ment el a kedvem amióta mást se látok az tucán itt pesten, csak azt, különböző vastagtarkójú úriemberekkel bennük. Nekem már elvesztette a presztízsét az a márka, nem fáj különösebben hogy ide nem tudták licencelni.
  • wander01
    #5724
    ki-ki eszi a saját zsömléjét digó kocsik, legyen az lovacskás vagy pajzsos: :PP
  • I.C.ram
    #5723
    Az a szar digó kocsi rommá verte zsinorban a BMWt a túra autók vb-jén. :P

    Úgyhogy ne legyél ostobenkó :P
  • SötétBarom
    #5722
    Forza..
  • JohnnySmith
    #5721
    Lehet nem kéne "szarozni" az Alfa-t.... bántja picit a szemem....
    Szar digo kocsik között van mondjuk a Maserati is (Ferrarit direkt nem írom) ahhoz képest egy bajor vicc a BMW szvsz
    Amúgy peace meg minden.
  • Sland
    #5720
    Pontosan! Az Atari fórumon is írt ez ügyben egy admin szerűség, és elmagyarázta miért nincs BMW és miért RUF van Porsche helyett...
    Nem tudom már hogy melyik témában volt, de tudom hogy az Atari fórumon.
  • wander01
    #5719
    basszus. megcsináltam az egyik sziget körüli versenyt, a 197 km-eset. 42 perc volt, elsőre első lettem de még mindig fáj a lábam :) lambo rulz. majd holnap nekiveselkedek a 200km-esnek, mert arra már nincs energiám :)
  • Nightwish006
    #5718
    ezt amugy ajánlom figyelmetekbe ;]
  • Nightwish006
    #5717
    http://video.google.com/videoplay?docid=5782964103205155527&q=bmw+m6
  • hykao #5716
    Nyilván volt oka, hogy kimaradtak a BMW-k, de biztos, hogy nem azért, mert a fejlesztők esetleg nem szeretik őket... Sajnos az autógyárak horribilis összegeket kérnek azért, hogy az autóik pontos modell mása szerepelhessen egy-egy játékban. Lehet, hogy a BMW-vel nem sikerült megállapodni vagy pedig már birtokolja (birtokolják) valaki (valakik) a BMW modellek licenc jogait - ki tudja...
  • Bucser
    #5715
    Igazabol nem halok bele a hianyaba. Igazan sok olyan auto van a jatekban amivel nem futok ossze minden heten. Nem hiszem , hogy BMW-vel fogok hajtani... meg nekem annyi bajom vana bomossel, hogy abszolut statussziimbolum lett es nagyon sok fiatal csak ezen jelleg miatt rajong erte nem masert... Mellesleg nem erdekel a Porsche sem ugyanis RUF lesz kesobb a jatekban nem porsche:)
  • Nightwish006
    #5714
    Ti miröl beszéltek?
    BMW M3 GTR (nfs mw - carbon) lazán veri a lightosabb Porschekat, youtuben van video ahol a németek egy M6 bol 34X et hoznak ki... SZVSZ elfért volna...
  • I.C.ram
    #5713
    Akkor eltünsz a pályáról, ha a térképet előhívod.
  • wander01
    #5712
    én is benne vagyok :) online Aliqu a nickem
  • Sland
    #5711
    Egyetlen egy magyar sráccal találkoztam most online.
    Cepheus[HUN]
    Egy kicsit autókáztunk, de egy csomószor előjött az a probléma, hogy nem láttuk egymást. Valyon mirét lehetett?

    A másik az hogy felvett friendsbe. Meg én is ugye őt. És ha legközelebb fennt leszünk mind a ketten, akkor látjuk valahol hogy valaki a friendsből fennt van?

    Magyar klubb hol van? nem hív meg valaki? Mikor gurulunk egyet sokan? :P
  • wander01
    #5710
    tökmindegy milyen kategoria ha szar digo kocsik bekerülnek mint alfa akkor a bmw-nek is illene ha d-c kat akkor AMG = Hamann :) mindenbe bele tudok kötni
  • autoszimulator
    #5709
    Sztem m6 a maga 500 lóerejével egy C teteje, vagy akár B alja is lehetne!
  • Bucser
    #5708
    Nem E kategoriat irtam hanem D-C-t. Ami AMG tuningos merciket jelent es igen erős széria autókat...

    Azért ne hasonlítsuk egyik BMW-t sem egy B kategorias autóhoz:)
  • wander01
    #5707
    azért csak ne ennyire gyorsan skacok :) hol van egy TT, egy alfa, egy GTI Golf, vagy akár egy négykettes quattro egy M5/m6 kombotol? sehol :)ugyhogy a középmezőnyben nagyon is lett volna helyük :D
  • kisradai
    #5706
    Meglepődtem hogy kihagyták.A BMW a kedvencem.Azért télleg egy ,,szar" M6-ost beletolhattak volna.Nem????
  • TunerX
    #5705
    Nézőpont kérdése. Én örültem volna minimum annak a modellnek mint ami az MW-ben és Carbonban van, csak utcai változatban kéne (M3-as ugye ?) meg még pár újabb modellnek, pl. az a szép kis M6-os. De szerintem a felhozatalra így sem lehet panasz.
  • autoszimulator
    #5704
    Talán az M6 elférne azért :) Azt az egyet még szeretném is :)
  • Bucser
    #5703
    Mostwantedban is az ultimate autod egy BMW volt...

    Bár ebben a jatekban hova kerulhetne egy BMW??? D vagy C kategoriaba??
  • Bucser
    #5702
    Szerintem messze nincs szukseg ebben a jatekban BMW-re.. en pl.: kb. soha nem hasznalnam (mondjuk nem ertem mi ez a BMW mania ujabban):)

    ÉS nem faszok nagyon helyes, hogy kihagyták:)
  • Smuge
    #5701
    Na látod ez egy kurvajo kérdés , pedig ebbe aztán illene dögivel NFS 4 ota hanyagolják :( Mekkora feeling lenne egy M3, M5 ,M6-al tolni dehát egyenlöre csak álom marad :(
  • wander01
    #5700
    mert a faszok kihagyták
  • Alwares
    #5699
    Akinek tellik rá.... a G25 tényleg a legjobb.
  • kisradai
    #5698
    nmtudjátok miért nincs a játékba BMW ????????
  • Teflon Mike
    #5697
    szerintem vegyél g25 (áldozz rá egy kis pízt)
  • wander01
    #5696
    röhögni fogsz én most szerdán láttam elöször ilyen kormányt :D azon a képen amit ide valaki berakott :) jonak tünt :) egyszer régen volt egy kormányom már, még p120-as idöszakban, jopár éve. gameportos volt. egyszer se sikerült használni :) ezért féltem ettöl a cucctol :) de utánaolvastam egy negyed ora alatt, mondom király :D aztán vettem egyet és nem bántam meg. két hete játszottam elöször érdemben hasonloval de sokkal gagyibb volt. ég és föld :]
  • Teflon Mike
    #5695
    én most 1 vagy 1/2 évig biztos ezt a G25 fogom használni :)
  • Haribence
    #5694
    Ok kössssssssssz.