107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sland
    #5693
    Itt
  • Redokee
    #5692
    momo mester, vagy 100% h majd adnak még ki 900 fokos meg kuplungos, rendes váltós kormányt a későbbiekben, olcsobban, csak most kiadják sokért h a sok hülye(sry emberek:D) megvegye azt leen profit mint állat
  • Haribence
    #5691
    Tudtok valami uj videokat felrakni? mert már mind 1 iket láttam. előre is köszi
  • TunerX
    #5690
    köszönöm a véleményeket, tanácsokat, majd még körül fogok nézni jobban, és meglátom mire jutok.
  • Truck Driver001
    #5689
    Gyűjts!
  • TunerX
    #5688
    Hát. Logitech G25-öt is minimum 53700 HUF-ért találtam, MOMO-t meg 30000-ért. többi Logitech meg nagyrészt konzolos
  • Teflon Mike
    #5687
    TunerX ha rám halgacc akkor nagyon jó üzletet tudnál csinálni
  • Willi Betz
    #5686
    egy MOMO-ra kiadhatsz nyugodtan,nem is vészes az ára meg jó is(nekem semmi bajom vele).
  • TunerX
    #5685
    Végülis RAM az most van :) Dehát akkor sem szeretnék annyit kiadni egy kormányra, nincs rá píz. 14 évesen remélem nem meglepő. Szülők meg már eleget adtak géptuningra.
  • Teflon Mike
    #5684
    ha már veszel akkor jobbat vegyél megéri a pézét, én is régen így voltam hogy mindig mindenből a legolcsóbbat vettem, rá is baxtam mert minnél ólcsóbb annál hamarabb megy tönkre pl.: mikrókba mindig a legolcsóbbat vettem és fél év alatt már nem melegített és mióta megtehetem azóta veszem a drága és minőségi cuccokat mikróm már kb 2 éve + van és még jó (70eFT) előző mikró (20eFT) szvsz ruházz be egy drága kormányba a G25 nagyon jó
  • Lacusnhl
    #5683
    offlineban ellehet inditani a tdu internet nélkul ?? mert nekem sem offlineban sem onlineban nem veszi be a serialt
  • Teflon Mike
    #5682
    hát nem tom én majd vissza küldöm nekik hogy nem mindig veszi be az 1-est (ha majd meguntam a játékot)
  • Sland
    #5681
    Lehetek az öcséd? :P
  • wander01
    #5680
    hát most lehet elküldesz a francba de sztem vagy rendes kormányt vegyél vagy rendes ramot :D öcsi ugyanebben a dilemmában van, vinyo/htpc ház-al
  • wander01
    #5679
    az analog és digitális müködés között mi a különbség? és mi dönti el hogy hogyan használod?
  • TunerX
    #5678
    Eléggé trék, de ennyi pénzért mit kapni ? Túl sokat meg nem akarok kormányra kiadni, jó lesz az még RAM-ra is.
  • TunerX
    #5677
    Ez pl. a Compressor nevet viseli

    Ez pedig a Supercharger
  • Willi Betz
    #5676
    Mi az a Manta Supercharger Supreme,mert Mantaból csak az Opel Mantat ismerem
  • wander01
    #5675
    nemtom hogyan fogok ezután aludni, igazán megérthednéd
  • TunerX
    #5674
    illetve Manta Supercharger Supreme netán ?
  • TunerX
    #5673
    Vélemény egy Manta Compressor Supreme-ről ? :D nézegettem hogy olcsó is meg minden, tetszik hogy külön van váltó és kézifék, csakhát a "noname" kategória aggaszt.
  • Redokee
    #5672
    mekkora nagy probléma istenem...
  • wander01
    #5671
    remélem nem lesz gány a cucc egy honap mulva mert a fejéhez vágom a nagykereseknek :)
  • Teflon Mike
    #5670
    a G25 nincs se pedál hibája se váltó hibája csak váltó hiba van néha 200esetből 1x nem veszi be az 1-st
  • Redokee
    #5669
    nekem momo van 1éve... pedálnak semmi baja... FF is jó... bár pár ismimnél a kormány elkezdett 1 adott oldalra huzni...
  • jakewyler
    #5668
    lehet max 1-2 hetet csúszni fog,de többet sztem nem
  • DJ BP
    #5667
    ezért gyanús, akkor minek most még egy béta? már lassan gyártani kell
  • DJ BP
    #5666
    elvileg február, de még most lesz open beta, szóval sztem csúszni fog
  • Sland
    #5665
    hali faq!?
  • jakewyler
    #5664
    február 10 körül
  • Sland
    #5663
    Új játékot kezdtem és most már tudok neten játszani. Most felmegyek, játszok egy kicsit.
  • CoD23
    #5662
    hali mikor adják ki a teljes gamet ??
  • DJ BP
    #5661
    ja egy ideje nem működik, de te online vagy? mert a képeiden not available servers látszódott :)
  • Casseus
    #5660
    Én MOMO-t vettem valamelyik nap! Fórumokon azt mondták hogy gyenge a FF, de GTR2-ben az 5.kör után már fáj a csuklóm! A pedálgondokra nemtok mit mondani, hisz még uj! Mellesleg 26k volt!
  • Sland
    #5659
    Pff, Boxon is ott van, de én nem látom :D

    Apropo, ungárise klubb merre van? Nem akar valaki meghívni?
    (Sland123)
  • DJ BP
    #5658
    verseny után, balalsóban
  • Sland
    #5657
    Az online ranglistát hol tudom megnézni? Xbox360-on tudom hogy hol kell, de itt PC-n nem úgy van mint ott.
  • Willi Betz
    #5656
    Én is akartam venni g25-t de aztán,hogy olvastam a váltóhibákat így kiábrándultam belőle.
  • TunerX
    #5655
    Nézegettem a G25-öt, dehát nem vagyok olyan helyzetben, hogy kiadjak annyi pízt egy kormányra :( Pedig nagyon jó lehet. Majd ha lesz munkám, és megkeresem a napi betevőt...:)
  • Teflon Mike
    #5654
    én 55eFT attam el a szomszíd srácnak :D (és bontatlan volt)