107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • gduck
    #5782
    Sztem ezt próbáljad meg kitörölni

    C:\Documents and Settings\EZATEUSERED\Application Data\SecuROM\UserData\
  • Teflon Mike
    #5781
    hehehe én megveszem az biztos
  • wander01
    #5780
    a-b-c kategoriában lambo :D nagylambo király, a kis gallardo is franko. c-sem még nem volt de sztem az is meglesz nemsokára, már van egy misim, lassan nekiállok vásárolni.

    amugy meg ötleteket kérnék, öcsinek a gépéröl nem tudjuk lepucolni, ugy hogy megint be kelljen irni a rohadt kodot, mert akasztottunk egyet. win reinstall nélkül sztetek hogyan lehetne megoldani? reg clean nem talált semmit, adv uninstaller sem.
  • TunerX
    #5779
    Az a RELOADED csak másfél GB. Én mindenképpen megveszem eredetiben, amint le lesz cserélve a szolgáltató (net) mert ez így marha szar, neten játszani nem tok, és eléggé lassú.
  • tcs007
    #5778
    hát hidd el lesz itt sokembernek ha kijön a teljes... :D
  • Leky
    #5777
    Van egy Corvette-en szerintetek mire érdemes lecserélni. Legyen gyors és jól irányitható. Kérdezem ezt a régi "motorosoktól".
  • Teflon Mike
    #5776
    értettük szerintem nem sok embernek lessz warez verziója
  • tcs007
    #5775
    hát a reloaded már nagyon régóta fentvan a többi meg csak a client oda is van irva az nfo-ba hogy fizetni kell
  • Teflon Mike
    #5774
    hehe ez vicces főleg ez: Test Drive Unlimited Client NoFake[StormNova com] XDXD
  • Sland
    #5773
    Szánalom... Már most kezdik. De ki az a fasz aki RELOADED névvel rakkal fel cuccokat?
    Ha lehet akkor nagyon ne legeyen warez itt
  • wander01
    #5772
    ezt nézzétek meg :D lol, sztetek kit akarnak átvágni?
  • TunerX
    #5771
    NAGGGGGGYYYOON szeretném kipróbálni !!! Ennyire játékot még nem vártam. Főleg az pumpál fel, amikor lassan megvan a cucc, erre egy kulcs miatt b*****om.
  • TunerX
    #5770
    És vhogy vmit nem lehetne kezdeni ? :( áldoznék én előfizura, csak nincs bankkártyám :(
  • autoszimulator
    #5769
    Nem a játék letöltéssel van probléma, hanem a kulcsigényléssel.. Eddig is jött a BÉTA free szerverekről...
  • TunerX
    #5768
    Szarakodtam egy kicsit FilePlanettel, és arra jöttem rá, hogy vmi fapados szolgáltatásból el lehet érni a BETA-t, simán regiztem, és egy olyan szerverről valszeg le tudom szedni, ahol várni kell hogy tölthessek. Nos, szerintetek meg lehet oldani, hogy ez le is jöjjön ?
  • Casseus
    #5767
    sztem regeditben regeditben nézz körül! Amugy uninstall és regcleaner megszokta oldani!
  • wander01
    #5766
    hogy a rákba lehet ezt a rohadék játékot ugy leszedni, és ujratelepiteni hogy serialt ismét kérdezze? vagy átirni?
  • Szabi1991
    #5765
    #5139
  • TunerX
    #5764
    Hát a régi NFSeknél érdekes volt a kanyarodás (pl. IV)
  • I.C.ram
    #5763
    Régi NFSekéhez. pl Porshce Unleashed-hez.
  • TunerX
    #5762
    A játék kezelhetőségét ill. fizikáját milyen másik autós játékhoz lehetne hasonlítani ?
  • Redokee
    #5761
    na lol szép... atari hungary zrt... vannak emberek akik mokás kedvükben vannak :S
  • Sland
    #5760
    Felőlem... Banner alá ne rakjam be? :F

    Megkérhetem a kedves fórumozókat hogy ne OFF-olják és SPAMeljék tele a topicot?

    Teflon, ha valamit írni akarsz, ami remélem a játékhoz kapcsolódik és nem csak azért írod mert unatkozol, akkor azt egy hozzászólásban tedd meg, ha lehet!
  • I.C.ram
    #5759
    Legalább az igazolványképem had rakjam már be, annyit dolgozta... khmm scanneltem.

  • Sland
    #5758
    Nem ő volt! Én voltam! Kicsit sok már az OFF!!! 40hsz csak azért mert van aki bevette hogy Atari tester vagy...
  • I.C.ram
    #5757
    Hykao állj már le!
  • I.C.ram
    #5756
    Megfogod tudni előbb-utóbb ne izgulj. :) Annyit mondhatok, hogy lesz benne pár olyan dolog, ami boxos verzióban nem volt benne.
  • Teflon Mike
    #5754
    és a full verzsön-be raknak majd még valamit?
  • wander01
    #5746
    valakinek van itt mkb internet kártyája? megjött, aktiváltuk, de nem tudunk vele fizetni 3dgamers-en mert kiirja hogy valami nemjo a kártyával. nem jo hozzá? vagy több idöt kell hagyni aktiválás után?
  • Lacc
    #5745
    Teljesen biztos, hogy nem. Btw. mi is többen használtunk egy kulcsot, legalább 3 gépre engedte felrakni ugyanazzal.
  • I.C.ram
    #5744
    Én csak arra várok, hogy valamelyik amcsi ügyvéd beperlje a fejlesztőket ezért, és akkor megoldódik minden :)
  • wander01
    #5743
    sztem ez majd csak a gyakorlatban fog kiderülni szvsz
  • autoszimulator
    #5742
    Akko felhányok egy témát :)

    A dobozos ugye nem fog szivatni, ha más-más konfigra telepítem? :) Mert én mindkét gépemen használnám, és a gépek "belső részeit" is sürün cserélgetem -.- És volt már "szerencsém" olyan játékhoz, amely bizonyos számú serial-ujraigényelés után csokolomot köszönt...
  • I.C.ram
    #5741
    Próbáld meg a control panel, add/remove programs, TDUt kiválasztod, és ha van olyan opció, hogy repair, akkor azt, bár nem hiszem, hogy leveszi a patchet.
  • I.C.ram
    #5740
    Úgysincs most más téma :P
  • Leky
    #5739
    Van-e rá mod a játékról valahogy levenni a patch-et? Uninstall nélkül.
  • I.C.ram
    #5738
    igen egy pajzson...

  • hykao #5737
    Gyerekek ezeket a fárasztó és OFF olasz vs. BMW meg hasonló eszmecseréket folytassátok az "AUTÓ mánia" topikban...ott még esetleg harcostársakat is találtok - de ez nem idevaló téma...
  • wander01
    #5736
    na bucser megmondja a tutit :) öt perce agyalok milyen négylábu van a lambon és nem esett le :)

    btw bucser, Ichigoékat megint szivatják a következö résztöl kezdve :D jol emlékszem Yourichi megy vissza velük megint?
  • Bucser
    #5735
    BOcs: Lambo = bikuci:D