107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sland
    #5967
    :D

    Úgy emléxem Hykao-nak is volt, meg Hmunda-nak is...
  • wander01
    #5966
    csak neked nyugi :D
  • Sland
    #5965
    van valakinek első helyezése valamelyik pályán global rankingban?
  • wander01
    #5964
    bezony net nélkül nem megy
  • TunerX
    #5963
    A játékot el sem lehetne indítani net nélkül ? Mert néztem hogy neten ellenőrzi a serialt a program.
  • Sland
    #5959
    Jah, mindegy. Szerintem nem kell törölni.
  • Teflon Mike
    #5958
    kit érdekel hogy látja? he? most kapok pár bünti pontot na most hova sz*rjak?
  • wander01
    #5957
    IC és én miért is kérdeztem volna ilyet? mondjuk öcsi most jött játszani, de eddig csak offline-ban tudta nyomni, ugyhogy kezdhette elöröl. lepasszolom neki az enzomat hogy keressen kis pénzt :) nekem ugysem tetszik.

    btw tök ász hogy nincs más dolgotok mint adatlapokat nézegetni meg hogy ki hány éves :) szánalom. ha meg velem dobáloztok akkor elötte lehet kérdezni hogy szabad-e bunkokáim :DD
  • cenobite
    #5956
    Ominózus hsz alatt #5940-et értem.
  • Sland
    #5955
    Nem törlöm, hadd lássa csak Borg bácsi
  • cenobite
    #5954
    Jó, akkor a valaki törölje az ominózus hozzászólást.

    Amúgy f*sz kivan az ilyen hozzáállással. Bocs.
  • Teflon Mike
    #5953
    és??? de te mondtad hogy ne sűllyesszed le wander telfon szintjére :l
  • Sland
    #5952
    A PC részleg a teljes verzió megjelenéséig hanyagolható szerintem. De jó ötlet
  • hykao #5951
    Annyiban zavar, hogy nem szeretem a keveredéseket. Nem véletlenül van külön KONZOLOS fórumrészleg.
  • DJ BP
    #5950
    na látod pont ezen hozzászólásod miatt is lehet téged lealacsonyítani...
    Kultúra...
  • Sland
    #5949


    Ajánlom figyelmedbe az alatta lévő hsz-t is. (#5927)

    Eddig miattad kellet a legtöbbet törölni, de írsz egymást után 6hsz-t stb stbg stb...
  • cenobite
    #5948
    Van, de ezt szerintem többen látogatják. Rajtam kívül szerintem van más Box-os is.

    Amúgy zavar?
  • cenobite
    #5947
    És még egy dolog:

    Készülőben van egy weboldal, amelyen a magyar Test Drive Unlimited klubok kapnának bemutatkozási lehetőséget, mind az XBOX360-as, mind a PC-s platform részéről.
    Az oldal célja, hogy az új játékosok, akik még egyedül tengődnek és kedvet éreznek csapatjátékhoz könnyebben találjanak maguknak társakat, valamint klubversenyek szervezése, közös játék megkönnyítése.

    A Klubok vezetőitől a következő adatokra van szükség az oldalon való megjelenéshez:

    Platform (XBOX360/PC)
    Klub Neve
    Klub alakulásának dátuma (ha nincs pontos dátum, jó a kb. is)
    Klubvezető neve/Gamertag
    Klubtagok nevei/Gamertag
    Van -e felvétel a klubba?
    Klub elérhetősége (weboldal/e-mail/msn, stb...)
    Speciális feltételek a csatlakozáshoz?"

    Jelentkezni: [email protected]
  • Sland
    #5946
    Van, de csak a témanyitó látogatja, és ő sem egy kedves személy...
    Szvsz jobban jár ha ide ír :)
  • Teflon Mike
    #5945
    OFF:

    *nyádat süllyesszed le te kis p*cs arcu kislany, bu*ika azért mert házi f*sz vagy azért nem kell le nézni más emberkéket köcs*g

    ON:

    valahol olvastam hogy az OPEN BETA 16-án lessz csak már nem tom hol olvastam. ez igaz?
  • hykao #5943
    Ezt miért nem a játék konzolos topikjába írod? Ha jól tudom van neki olyan is...
  • cenobite
    #5940
    Aloha!

    Megalakult a Club Carpathia! (XBOX360-on)

    Tegnap este/ma délelőtt összefurikáztam a szükséges pénzt hozzá. :)
    Jelentkezni még lehet, este fél 9 után leszek fent.
    Gamertag: hun cenobite

    Most pedig megyek alszok egy kicsit. ;)
  • Sland
    #5935
    Nekem is a hanggal van baj. Néha recseg, néha csak a bal hangszóróból jön hang, néha csak a jobból, néha egyikből sem, néha lehalkul stb...

    De csak ennél a játéknál

    "
    Mióta lecserétem az SBLive eredeti windows-os WDM driverét a Creative-os driverre, azóta nem csinálja..."
    Ezt kifejtenéd bővebben gduck?
  • gduck
    #5934
    Nálam is volt hasonló:

    - hosszabb játék után reccsent a hang, majd teljesen elment, majd ezután belassult 1 FPSre a játék! Csak a játék "restart" segített!

    Mióta lecserétem az SBLive eredeti windows-os WDM driverét a Creative-os driverre, azóta nem csinálja...
  • hykao #5932
    Szar az idő és nem lehet motorozni? Miről beszélsz? Semmi csapadék és +12 fok -> megfelelő idő a motorozáshoz. :)
  • Sland
    #5931
    Baszki vmit nagyon elszámoltam :S Nemtom hogy hogy bírtam ezt alkotni, de szégyellem magamat
    Rossz hatással van rám, hogy szar az idő és nem lehet motorozni :S

    Nah jah. Mivel kb 30másodpercenként nyersz pénzt, az egy perc alatt 140ezer. 10perc alatt 1.4millió, és 60perc alatt 84millió.

  • Tufa
    #5930
    15mpes versenyt megcsinálod 15szor és megvan a pénz... az még barátokközt sem 1 óra hanem kevesebb mint 5perc.
  • I.C.ram
    #5929
    Avval kb 10 perc az 1 milla nem 1 óra :P
  • Sland
    #5928
    Az kéne, hogy végre Champion legyek, hogy elérhető legyen a 15másodperces 70ezres verseny. Avval egy óra alatt kb 1millát.

    Egyébként Wandert nem kéne teflon szintjére lealacsonyítani...

    Eddig 8 leszállítos küldim volt, abból 7 perfect és egynél 57dollárt vont le valami miatt :S

    XBOXon nagyon jó pénzért találtam autókat. De itt alig van pár autó és azok is drágák. Láttam egy 0km-es Saturn Sky-t 3as tuninggal 500ezerért is. Mégis mit hisz? Azt hiszi h valaki meg is fogja venni? :o

  • I.C.ram
    #5927
    Ez kész :D Ha Wander vagy Teflon írta volna, még azt is mondom, hogy oké... van ilyen, de te? :D

    Amúgy rohadt nagy meló tényleg összeszedni 1 milkát... kb leszállítáasz perfectre 7-8 autót.
  • autoszimulator
    #5926
    Mellesleg ha szerencséd van, találhatsz zsebpénzért százezres autokat, mikor valaki probálkozik, vagy vmit félrenyom, gyorsan emgveszed, és annyit lát hogy hopp nincs auto :) Érdemes néha a tradet körbefutni :)
  • Tufa
    #5925
    az egy ingyenes autó...
  • autoszimulator
    #5924
    Ez már nekem is sok :)))
    Ezek kicsit drága autok ám :)
  • Sland
    #5923


    Ha JohnnySmith ingyér kapott Alfa 8C-t akkor bármi megeshet
  • hykao #5922
    Lol, te viccelsz? :)))
  • Sland
    #5921
    A következő autókat egyikét keresem INGYEN vagy max 100000 dollárért!

    Chrysler ME FOUR-TWELVE
    McLaren F1
    Pagani Zonda C12S

    Aki eladná onlineban ingyen vagy nagyon alacsony összegért, az légyszi privizzen, vagy ide írjon!
  • Sland
    #5920
    Csináld azt, hogy bmp-ben mented el. Akkor egy kép kb 3MB-os lesz. Aztán Photoshoppal átméretezed 700×560-as felbontásra, hogy szép legyen a kép amikor linkeled, és jpeg-ben mented el, azt töltöd fel és azt linkeled. És jó lesz minden ;)

  • I.C.ram
    #5919
    Engem kirúghattok. Egyelőre nem játszom. ICram a nickem asszem.
  • hykao #5918
    Valami akkor nincs jól beállítva. Nálam a FRAPS nem üti ki az élsimítást.
  • wander01
    #5917
    vazze, nincs valaki a magyarklubban aki már nem játszik? öcsi jönne de tele a ház. vagy nagyobb klubházat nem lehet venni? :D