107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Teflon Mike
    #6583
    valakinek figyelnie kéne állandóan FP-t + a(z) IGN-t (de szerintem lessz 22.-én) :) (én reménykedem)
  • hykao #6582
    Egyébként nem 100, hogy 22-én már tölthető lesz. Én eddig két - egyáltalán nem pontos - időpontot olvastam a bétateszt fórumon. Az egyik a jövő hét végéről szól, a másik pedig 22.-e KÖRNYÉKÉRŐL...
  • hykao #6581
    milyen cd kulcsokról beszéltek már? :)
  • kuci06
    #6580
    felkelsz 6kor és akkor szerválsz cdkeyt. a gamet meg letöltöd később.
  • Lacusnhl
    #6579
    légyszi privát mailt
  • Lacusnhl
    #6578
    Hello én fogalmam sincs hogyan fogok cd kulcsot szerezni az open betára mert iskolába vagyok és max csak hétvégén tudom letolteni a gamet a cd kulcsot meg max este ki tudna nekem kulcsot szerezni
  • asdfgh00
    #6577
    ja, és ha Offline szeretnék játszani akkor is kellene CD Key?
  • asdfgh00
    #6576
    mikor jön már ki PC-re?
    annyit halasztják már, hogy a végén meg sem várom, és nem fog érdekelni...
  • gduck
    #6575
    Valószínűleg a closed béta kulcsok is jók lesznek...
  • Sland
    #6574
    Magyar vagy?

    Jó lenne ha ezt a CD-key dolgot is befejeznétek, meg hogy hány óra bla bla bla. Minden ki fog derülni, nem kell itt jósolgatni, meg nyomni a baromságokat
  • dragon11
    #6573
    Akkor magyarán csak 6-től lehet szedni?
  • Gyocsika
    #6572
    Én azt szeretném kérdezni hogy nekem nincs meg a fizetős béta és akkor nekem nem csak cd key kell hanme a játék is azt is le tudom majd tölteni?
  • Redokee
    #6571
    EST 0:00 az itt 06:00
  • kuci06
    #6570
    valszeg én is ezt fogom csinálni :) csak kéne valami infó arról, hogy mikortól lehet szerezni cdkeyt
  • OLIII
    #6569
    OFF: bahh ezt a kijelentésedet gondold át még párszor; a jövőben is... :D:D LOLL
  • uHs Gerzson
    #6568
    Én elinditom a letöltést amikor kirakják azt addig elmegyek vagy suliba vagy aludni (időzónaszámitás rulez!)
  • kuci06
    #6567
    Fileplanet
  • Neoncsoves
    #6566
    na linket adjatok pls, hol lessem az open betat :) Ki akarom próbálni gamet... ha fullban kint lesz lehet megveszem :Pp
  • Nightwish006
    #6565
    Aki a nap minden percében azt bámulja mikor lessz open beta írjon pls, mert félek elfogyik a key mire én észre veszem! :S
    Előre is thx ;]
  • kuci06
    #6564
    az itteni ez időben kb mikor van?
  • Redokee
    #6563
    beteget jelentesz :D Mindegy, nekem is tankoljatok fel cd keyyel, de azért énis igyekszem, EST időzóna szerint 0:00 kor fenntleszek :D
  • kuci06
    #6562
    én amúgy most nézegetem a fileplanet oldalát, és hát... elég húzós lesz leszedni 3.5 gigát public szerverről(amik persze full tele lesznek)
  • Teflon Mike
    #6561
    hehe ezért jó ha már dolgozó emberke vagy De mostmár vége az OFFolásnak
  • Teflon Mike
    #6560
    hát ja mert ha minden ember össze szed 5-6 Keyt akkor a "megjelenéstől" számítva 20 percen belül már nem lessz keyyy :S és ez a szar és szerintem voltak olyan okosak hogy ezt megvédjék :D
  • kuci06
    #6559
    suliból kár hogy nem lehet kivenni szabadságot
  • Teflon Mike
    #6558
    Zsír ki vettem szabadságot hétvégére + hétfőre :D:D:D szóval végig követek mindent :) reggel fölkezelk FP azt góóó
  • TunerX
    #6557
    Hát ez így nem lesz jó, hogy fejenként vagy 3 kulcs kerülne kiosztásra.
  • TothLaci
    #6556
    (mögöttünk) Hát ez se mindegy :D
  • TothLaci
    #6555
    De ők 6-7 órával előttünk vannak :D
  • kuci06
    #6554
    amúgy valaki tudja, hogy mikortól lehet szerezni cdkeyt?
    mert 14:00-ig suliban vagyok, de ha 0:00-tól lehet szerezni, akkor korábban felkelnék
  • Szabi1991
    #6553
    :)

    #6543 : jőhet majd nekem is egy CD-key :)
  • kuci06
    #6552
    hála istennek dínamic ip-m van, plusz 3 gép is a netre van kötve
  • killer123
    #6551
    Én nem akarom bántani a playstation 2-öt de a tdu-t nem arra a hardver-re tervezték. Borzalmasak a shotok. Tudom 4-6 éves géptöl mit is várhatnánk.
  • killer123
    #6550
    Lessz ebböl collectors edition?
  • Redokee
    #6549
    ha adsl van akkor gyorsan lehet ipt cserélni...
  • Casillas
    #6548
    hát pont azért kérdeztem, fileplanet multkor még reges volt ha jol emlékszem (nagyon multkor), és azt meg akartam sporolni :c

    #6547: dinamic ip win
  • tcs007
    #6547
    hát szerintem 1 ipröl max 1 key lesz majd...
  • Teflon Mike
    #6546
    Szerintem reggelni kell de nem biztos hogy IGN ről lehet szerintem FP-ről is lehet. Idézek Hmudatól: "Itt van minden feketén fehéren az érdeklődőknek az open bétáról. 22-én lehet kezdeni az F5 rituális kivégzését a FP főoldalon" (#6506)
  • Redokee
    #6545
    kuci06, szeretlek :D

    de azért énis megprobálom iigy
  • Casillas
    #6544
    még annyit, hogy szerintetek az ign-re kell-e majd regisztrálni a letöltéshez, vagy anélkül is lehet majd?