107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sland
    #6658
    NEm rakom ki, mert nem biztos hogy pont 6kor eleht leszedni. Sőt az sem biztos még hogy egyáltalán le lehet hétfőn. Csak LEHET
  • Teflon Mike
    #6654
    OFF:

    Te Sland... inkább nem mondok semmit.

    ON:

    Bétával kapcsban, hétfő reggel 06:00kor lessz leszedhető. Sland rakd ki bannerba hogy mikor lehet majd le szedni (mert sok ez a köcsög kérdés)
  • Sland
    #6653
    nEM AZ A GOND, hanem az, hogy arról offolok, hogy ki mikor fog felkelni reggel, meg meddig marad fent, meg hányszor nomyja meg az F5-öt.
    Aztán a másik hogy serial kunyizás van már megint.
    Soroljam még?
  • TunerX
    #6651
    Nem értem miért baj, hogyha éppen a BETA megjelenéséről, stb. beszélünk. Ugyanúgy játékkal kapcsolatos.
  • Sland
    #6650
    Be lehet fejezni!
  • bucsher
    #6649
    "so watch for it, around the 22nd of January" akinek ez jan.22. 00:00:00-ot jelent, azt még sok csalódás fogja érni ebben az életben:)
  • gman906
    #6646
    Ja igen ez a hivatalos megjelenés.
  • Banano007
    #6645
    Hát mért ne?Fear Combatot is hajszál pontosan adták ki:-) volt egy visszaszámláló is.
  • TunerX
    #6644
    Nem 2. hónapban vagyunk, hanem az elsőben, szal szerintem az vmi másra vonatkozik.
  • gduck
    #6643
    Én addig nyomom offline-ba a closed bétát
  • gman906
    #6641
    "Der neue Release Termin für die beiden Versionen ist der 23.02.2007, also acht tage später als vorgesehen." - Nem tudok németűl de úgy tűnik, hogy egy nappal késik.
  • bucsher
    #6640
    Ezt a fasságot honnan vettétek hogy 6kor elérhető lesz? Mer usába éjfélkor? LOL Ki a picsa rakná föl szerverre éjfélkor a drága kedvetekért? Gondolkozzatok már ... SG
  • kuci06
    #6636
    fileplanet.com

    elvileg hétfőn osztják a kulcsokat
  • Szabi1991
    #6630
    van ingyenes is :)

    most is bevagyok lépve :)
  • kuci06
    #6628
    elő kell fizetni?? vagy van ingyenes reg is?
  • gduck
    #6627
    "The open beta announcement will be on the www.fileplanet.com web site -- so watch for it, around the 22nd of January. All who desire to participate, must register."

    azaz: 22.-e körül és aki le akarja tölteni, annak be kell regisztrálnia magát a fileplanet-ra!
  • tcs007
    #6626
    pedig sztem annak több az esélye hogy még hétfön se lesz minthogy hétfő elött lesz... szal inkább vettél volna ki szabit hétfő+kedd+szerdára és akkor még játszani is tudsz...
  • Teflon Mike
    #6624
    Bakker mindenki azt mondja hogy hétfőn lessz az open béta de ez még közelről sem biztos :S (nem tom mit remyénykettek, azért én kivettem egy szabit a hétvégére :D xD)
  • gduck
    #6623
    Valószínűleg újra mennek a szerverek!

    A béta 3.65A verziónak nem engedélyezik a hozzáférést, a patch link meg direkt nem működő címre mutat! (Mivel nem lesz olyan patch amivel a closed béta open bétára patcholható!)

    Azaz, hamarosan (pl. hétfő) itt az open béta...
  • Szabi1991
    #6622
    lehet hogy az új verzió az Open Béta lesz..
  • gduck
    #6619
    Bejárat a repterekre (Motorral, egykerekezve, nagy sebességgel nekihajtani a nyillal jelzett objektumnak! Beugrás után "bookmark" létrehozása, hogy bármikor vissza lehessen menni akár autóval is!):


    Honolulu airport
    Kalagloa airport
    Dilingham airfield
  • Banano007
    #6618
    Milyen szerverek vannak? vagyis hány playeres? ja és laggosak?
  • Redokee
    #6617
    ajánlom is nekik xD
  • gduck
    #6616
    Pedig már egy patch jött ki a bétához :D Ez inkább azt jelenti, hogy az Ataris fiúk beüzemelik a szervereket...
  • Redokee
    #6615
    nekem is ezt irja de nemcsinál semmit...

    multkor aztmondták uj kliens leszés nem lehet átpatchelni:S
  • kuci06
    #6614
    BETA patch? ilyenről még nem is hallottam
  • Frenzy9
    #6613
    jött ki új patch

    csak nem tudom letölteni innen akarná leszedni: www.none.com - itt nincs semmi
  • Teflon Mike
    #6612
    ha elő fizettél akkor buktál 1200FT-ot :D mert nincs több kód, meg kell várni az opent
  • istenostora03
    #6611
    Hi all!
    Ilyenkor mit csináljak???:
  • Teflon Mike
    #6610
    ja az sem biztos hogy hétfőn lessz (de azért ki vettem a szabit erre a hétvégére + hétfőre) :D
  • Dash
    #6609
    Ingyenes lesz, és egyáltalán nem biztos a 6 óra
  • Banano007
    #6608
    Dankeeee.Akkor már csak a hétfő 06:00 -t kell várni;-)..egyébként az tudja vki hogy havidíjas lesz vagy sem ( a full) ?=)
  • gduck
    #6607
    IGEN! És jobb is vele játszani, mivel nagyobb a belátható "terület" De a TUTI a 3 LCD monitor egymás mellett!
  • Banano007
    #6595
    A test drive ban van 16:10 es támogatás?:-S
  • gduck
    #6594
    Ha valaki észreveszi hogy már lehet magyar oldalon előrendelni, írja be a fórumba!
  • Atkamon
    #6592
    A vak is ezt mondta, mégse látott meg semmit.
  • Sland
    #6591
    Majd meglátod
  • Atkamon
    #6590
    És mi van a 3dgamers-szel? Onnét is lehet majd szedni az open bétát?
  • dzsiii
    #6587
    én nem akarok open beta-zni én elörendelni akarom a teljest, már jo lenne ott tartani h itthon lehetne rendelni:))
  • Haribence
    #6584
    Én is !!!!!