107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • maffioso
    #7626
    ne aggódj nem fogom
    de én továbbra is igy fogok rola vélekedni
    főleg az árban lévő megoldások miatt nem kedvelem az nvidiát
  • Maxtreme
    #7625
    Anno mi? :p gef4mx vagy esetleg Fx? :)
    Bírom azokat az embereket akik 1-2 esetlegesen elcsépelt termék alapján beskatujáznak 1 komplett céget.

    Na mind1, ilyenek is vannak a földön. Részemről befejeztem :p
  • Maxtreme
    #7624
    Aham értem. Szal akkor innen az az eszméletlen nagy baromság hogy a 6600GT nem sokkal jobb mint a 9600XT. Így már világos :p
    Azért kérlek ezt sehol ne terjesztd mert kiröhögnek.
  • maffioso
    #7623
    3ghz nem tudja kihajtani?
    de tök mind1 mert akkor az x1650est sem tudná nem?
    nem vagyok amugy elvakult ati fanatikus
    csak nem vagyk megelégedve az nvidiaval, volt már olyanom anno de .....na mind1
  • LeePí17
    #7622
    nálam is így van..
  • Maxtreme
    #7621
    Ez bezony így van. Hiába van a bika vga, ha a cpu nem tudja kihajtani.
  • maffioso
    #7620
    én ati páti vok és kinem állhatom az nvidiát és tsi-t
    ON:
  • Maxtreme
    #7619
    Ja ééértem már :p Szal erről van szó. Az elvakult ATi fanatizmus :p :D
    1ébként én most pont ere készülök (6600GT-ről 7600GT-re)
    Sajna AGP téren elég szegényes a kínálat, örülök ha ez is lesz.. :)
  • maffioso
    #7618
    ram és cpu mind két esteben ugyanaz volt
  • LeePí17
    #7617
    azt azért elárulom h nem mindegy milyen VGAt teszel a gépbe..
    és h a gép teljesítmény (CPU,RAM) mekkora az is lényeg
  • maffioso
    #7616
    zárójel bezár
  • maffioso
    #7615
    jovan...hagyjuk
    épp olyan mint mikor vki beirja hogy lecsérli a 6600gtjét egy 7600asra
    7600as meg nem olcsobb mint egy x1650es, sőt drágább 10K-val és a radeon még jobb(egyéni tesztjeim aapján 3 mérésből 2nél volt sokkkal jobb mint a 7ezer6os
  • SuperCharger
    #7614
    1 az 1-ben az árnyékokat azért nem kacsolnám ki, akkor már nagyon ronda lesz, de azt a kocsin belüli árnyékot szívesen eltüntetném.
  • Maxtreme
    #7613
    Nem jobb? kb 2x3x..szinte semmi :)
  • maffioso
    #7612
    ja bucser nem is ebbe a topikba irtaXD
  • maffioso
    #7611
    lehet
    de sztem a 6600gt nem sokkal jobb mint a 9600xt
    6600gt már szerintem eléggé elcsépelt és max egy 5-6 fpssel lenne jobb egy ilyen gameben.Nem mondom h nem hibás a game csak ugy irtad mintha vmi g80as és voodoo 2es lenne ugyanannyi fpssel
    bocs ha negativ vagy sértő voltam:P
    bucser mivel csináltad a videokat?frapssel?ha igen akkor mivel tömörítetted le?
  • LeePí17
    #7610
    LUI fraps :)
  • Maxtreme
    #7609
    1ébként én változatlanul (sokadszor :) )azt modnpm hogy ki kéne valahogy lőni az árnyékokat. Szvsz rengeteg FPS-t nyomna rajt.
  • Maxtreme
    #7608
    A hiba nem az ön készülékében van :)
    Nálam eleinte 6600GT-vel bőven 25 fps felett telesített (1024, high, HDR+AA off, 4XAF)
    Aztán ahogy ujraindítottam a gamet, onnatól kezdve konstans 12-13 fps-el ment. (ott is ahol eddig 28 volt)
    Most átmenetileg (amíg meg nem jön az új vgam) egy 9600XT csücsül a gépembe.
    Poénból elindítottam rajt a gamet, kíváncsiságból hogy mit kezd vele a vga :))
    Ugyanúgy 12-13 fps hehe :)
    Szal pöppet még bugos ez a beta :)
  • Lui76
    #7607
    ki lehet íratni az FPS-t vagy külső progival méritek?
  • Landor
    #7606
    bétakulcs eladó, jelentkezni nálam pü
  • dante3
    #7605
    Kawasaki márkaboltba mikor lehet vásárolni?
    El kell érni valahány %-ot?
  • kvanta
    #7604
    Szerintem ez a térkép kell neked, jó költekezést :D

    http://negg.net/TDU/index.cfm?storeID=6&make=0&class=&search=
  • REAKTOR
    #7603
    Remélem nálam rendessen fog futni Még vistát vágok majd mellé.
  • uHs Gerzson
    #7602
    Bármi lehet így maradunk a várakozásnál vagy elmegy mindenki más játszani addig :)
  • MaverickSXT
    #7601
    az is lehet hogy csak a server nem megy most,aztan kesobb megjavul,vagy csak ennyit kaptunk egyenlore
  • MaverickSXT
    #7600
    offlineba elindul,ezt ugy erem el ha torlom a menteseket na de hat en tuti nem kezdem el elorol,fokent mivel ez csak beta teszt es semmi gari hogy a fullhoz jo lesz a mentesem
  • uHs Gerzson
    #7599
    detto
  • Istencsászár
    #7598
    3000+, 1.5 gb ram, x800 totális csőd... még a játék elején annyira nemzavart hogy lassú, de most már igen, akad szaggat, belassul... van 10-15 fps, 800*600 low még driverben is minden le van véve és semmi... a multiról ne is beszéljünk ott még rosszabb a helyzet az már a játszhatatlan kategória... tudom szar a gépem "régi" meg minden, majd x360on. Bár elgondolkodtató h mikor a házban vagyok, ahol nincs "semmi" csak az ember ül a fotelban, már ott is csal 20 fps...
  • Shodan
    #7597
    nalam se kapcsolodik.
  • MaverickSXT
    #7596
    nem tom hogy csak nalam de nem tud kapcsolodni,kiirja csak epp nem tortenik semmi,elotte elindult csak epp vagy szetesett a textura vagy exe hibaval leallt,gep ujra indit es most mar nem is kapcsolodik,csak nalam van ez vagy masnal is
  • examinee
    #7595
    CSak VIP tagok tudják szerkeszteni, meg törölni meg egybeke a hozzászolásukat.
  • taciboy
    #7594
    és itt mit kell letölteni? a client-et?
  • gduck
    #7593
    ITT lehet letölteni és regisztrálni, de valószínűleg a kulcsok már elfogytak :(((
  • csabush
    #7592
    Hozzáteszem, hogy aki frapsel mér fpst az bőven nem a reális fps, ugyanis fraps nagyon sok erőforrást zabázik
  • taciboy
    #7591
    Sziasztok. Hogyan tudnék én is hozzájutni a tesztváltozathoz? Még régebben próbáltam, de már nem emlékszem milyen gond miatt, de nem sikerült.
    Viszont nagyon szeretném tesztelgetni és ha lehet hasznos bug információkkal segíteni a fejlesztést!
    Köszi!
  • gduck
    #7590
    Bocsi, de lemaradt:
    - VGA driver verziószáma

    OFF: nem értem mi értelme annak, hogy nem tudom szerkeszteni a hozzászólásomat
  • gduck
    #7589
    Éppen ezért gondoltam arra, hogy jó lenne ha csinálnánk egy "saját" kis tesztet: Kiválasztanánk egy rövid versenyt és mindenki megjegyezné a min,max,átlagos FPS értékeket.

    Ezután mindenki beírná egy hozzászólásban az eredményt.Megadná a:
    - számítógépe konfigurációját
    - grafikai beállításokat (játékon belül és kívül)
    - fraps értékeket

    Ezt csinálhatnánk az OFF TOPIC-on belül, a hozzászólásban meg szerepelne pl. A VGABUG, így kereséssel össze lehetne gyűjteni a hozzászólásokat...

    ???
  • gduck
    #7588
    ITT LEHET A HIBÁKAT LEJELENTENI ;)
  • csabush
    #7587
    jó, azt lehagytam hogy a 3000+ fölöttiek. 200on nálam szinkronba mennek a Ramok a cpu fsbvel. Na de offtopic vége:)

    Amúgy indítási textúra szétesésnél tényleg segít a beállítás módosítása, bár nekem ha túl sokáig vacakolok vele, akkor egyszerűen újraindítja a gépet:)