107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Hmuda
    #7831
    Hála Istennek csak szineket lehet változtatni.
  • Hmuda
    #7830
    Amikor veszed, máshol sehol. Ha a program nem ajánl fel más felniket az alapot kivéve akkor nem lehet.
  • killer123
    #7829
    A festés alatt mit értesz?? Lehet mindenféle grafikát is ráfesteni a kocsira vagy csak egy szinre?
  • Hmuda
    #7828
    Pontosan. Minden fizetett próbálkozás után növekszik a nyeremény is. És ha letelt az idő akkor a végső nyeremény 10%-a a tiéd.

    Ezért érdemes sokkal alacsonyabb értékkel kezdeni és jó hosszúra állítani a lejáratot, mert akkor sokan kipróbálják, és egyre nagyobb lesz a nyeremény, ami egyre több embert vonz.

    Az én szimpla 10.000-es végösszegű, 1000-es beugrós versenyemet egyetlen nap alatt 200-an próbálták ki (túl akartam esni ezen az achievementen). Nem egy nagy durranás, de a profitot meghozta.
  • Cool-spot
    #7827
    Viszont még mindig nemtom hol lehet felniket cserelni... teljesitmeny tuningot és festést már találtam. Elvileg lehet felniket is cserelni, vagy itt azert nem lehet mert BETA?
  • killer123
    #7826
    Ja. Egy aki mindent visz :)
  • Attila8805
    #7825
    Tehát akkor az én pénzem meg még amit összedobnak a beugróból?
  • Hmuda
    #7824
    1: csak akkor jelenik meg ha megtaláltad.
    2: csak akkor mehetsz be ha épp olyan kocsiban vagy amit lehet ott tuningolni.


    Jó felfedezést.
  • Hmuda
    #7823
    Szerinted miből finanszírozzák a díjat ha nem annak a pénzéből aki létrehozta a feladatot? Ha nem így lenne akkor elég pofátlan money-exploitot lehetne csinálni pillanatok alatt.
  • killer123
    #7822
    Mivel nem full grafon van.
  • Reyes
    #7821
    Hogy nyílnak meg a tuning boltok? Mert eddig 2x kezdtem el a játékot, mind2x csak a japán tuningos nyitotta meg kapuit, de nem inkább egy angol kéne a jaguar miatt:S

    A többi tuning boltot nem jelöli a térképen, és ha véletlenül megtalálom, akkor meg le vannak lockolva:S
  • Attila8805
    #7820
    De be lehet állítani a rewardot és azt a saját pénzemből veszi el akkor most ez hogy van?
  • Csacsi
    #7819
    Ez a game ilyen ronda Pc-n? Xboxoon sokkal szebben néz ki.
  • Attila8805
    #7818
    El kell érni asszem a pro szintet.
    Ha elérted akkor a pause menüben(p gomb)lesz egy olyan menüpont hogy editor ott csinálsz egy versenyt,elmented ,aztán elmész egy diner-be vagy mibe és ott megosztod.
  • Cool-spot
    #7817
    Pl a Fraps nevű progival :)
  • Casseus
    #7816
    hogy lehet challenge-et csinálni?
  • Akey
    #7815
    Hogy lehet kiiratni az FPS-t?
  • Casseus
    #7814
    nem mert leszállítás után eltünik a térképről:(
  • Cool-spot
    #7813
    Egyaltalan lehet felnit cserelni a jatekban? Én ugytudtam h lehet.
  • Attila8805
    #7812
    HI al csináltam egy chalenget az étteremben Mission Honolulu HUN a neve
    1000 a beugró 180000 a nyeremény.
  • Cool-spot
    #7811
    Srácok, Jaguar E-type-om van (mellesleg imdom :), tudja valaki h felnit lehet-e cserelni rajta? és ha igen akkor hol?
  • leipsig
    #7810
    marha jó, ha a profil szerkesztésnél nem írom be a gamespy id-t akkor utólag nem is lehet?!
  • leipsig
    #7809
    köszi, sikerült
  • Cool-spot
    #7808
    Nekem 6800GSem van, 1024x768 4xAA Medium, 20-25 FPS. Ez van :) Tényleg gyenge lenne már a 6800am? (Gyári OC verzio:450/1200).
  • Nightwish006
    #7807
    Játszik valaki 7300GT - 6600 os VGA val? Ha igen pls tapasztalatokat!
  • Nightwish006
    #7806
    Akiknél széthullik a game néhe (texture hiba, kevés fps hasonloak) hdr állítgatása közben meg ienek, megoldás ----> ALT+TAB!
  • Videe
    #7805
    hazamész, info, achievments
  • Synit HUN
    #7804
    Hello! A leveleket amikkel vezetés közben traktál a játék hol lehet elolvasni? Kell egyáltalán?
  • Nightwish006
    #7803
    Nem tudsz valami olyan térképet a NET en, amin az összes kocsi leszállítós küldi felvan tüntetve?
    Nagyon örülnék neki!
  • Nightwish006
    #7802
    www.gamespyid.com

    regelsz, tdui ban csinálsz új profilet bepipálod a gamepsy id faszt, beirod a gamespy accod e-mail címét + pw -t és kész.
    De kiirja a game és, csak olvasni kénbe tudni...
  • leipsig
    #7801
    üdv!
    valaki nem akarja elmagyarázni hogy kell online nyomni? nem vágom, sztem nem csak én vagyok így.

    Köszi
  • nyx
    #7799
    megnézegettem a gammát én is hát a beta, az beta,
    menet közben próbáltam állítania az AA-t erre szétesett a kép, és semmi nem segített csak a reinstall. Az irányítás egy kicsit furcsa, lehet, hogy mondjuk az nfs és a tdu közül ez a realiszikusabb .)
    nálam olyan 28-30 fps a min. akkoro is ha gumit füstölök :D
    (3200+@4100+, 1G 667@840 7600GT alapon --> 1280*1024, 2XAA, High, szóval játszható, csak ne fognék anniy padkát...
  • Casseus
    #7796
    HEHE :)
  • maffioso
    #7793
    mért van hogy neten nagyon szaggat offline megnem?

    püben válaszoljatok légyszi
  • gduck
    #7792
    Ha megnyomod az "F" betűt és a Friends-nél kiválasztasz vkit, ott van egy "Lock" opció... Elméletileg akkor nem veszítheted el a kiválasztott játékost ;)
  • Shodan
    #7791
    Nálam már 7Gb-nál jár a játék mérete, fog ez még tovább növekedni? (mikor feltettem még nem volt ennyi)
  • Videe
    #7790
    Hali! Basszus a tdu kiírta hogy a jogosultságom 3 nap múlva lejár!!!
    Ez most mi? Nektek is volt ilyen? Megoldás?
  • Szabi1991
    #7789
    kedvencem :
  • Eisenhower
    #7788
    leadtek 7950GT
  • I.C.ram
    #7787
    Lehet ez is összefüggésben van a hangrecsegéssel. Lehet annyira inkompatibilis a játék bizonyos hangkártyákkal (integráltakkal), hogy ennyit lassít rajta.