107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • cheatman
    #7746
    Szevasztok! Kiírta h mehetek a ford islandra... Hol találom ez, vagy mi ez egyátalán? Valmi versenypálya?
  • Alwares
    #7745
    Nekem gusztustalanul beszaggat néha. Igaz elég gyengúsz a gépem de akkor is... Ez a grafikus engine... 800*600-ban élvezhetetlen viszont ha rányomok egy 4-8x-es AA-t egész szép lesz!
  • Akey
    #7744
    Azt megtudja vki mondani, hogy az anisotropic filtering be van-e kapcsolva alapból a játékban? Ha igen, akkor a Catalyst-tal ki lehet-e kapcsolni?
  • czky
    #7743
    Délután ledobott a szerver. Azóta ezt írja. Új profillal felenged, de komolyan semmi kedvem 3x-ra előről kezdeni...

  • SuperCharger
    #7742
    Meg kéne kérdezni egy Xbox-ost, hogy működik ez náluk. Egyébként a manual 4. oldalán van egy olyan, hogy összegroupolhatod magad valakivel, és azt utána nem veszted el, meg el is szigetelheted a groupot teljesen a public online résztõl utána, bár az alapproblémát, hogy hogy láss meg kifejetten egyvalakit, ez sem oldja meg. :(
    Van egy olyan rossz érzésem, hogy még az Atari/Eden games sem jött rá, hogy akarja csinálni, pláne elnézve, hogy a játék egyéb aspektusai (fõleg grafika, testreszabhatóság) hogy állnak.
  • examinee
    #7741
    Wander lazán beugratott repölötérre:D
    Azt követtük mi is kocsikázni:D
    Ber a leszállópálya olyan volt mint Esztergomi reptér: tiszta bucka:D
  • Cool-spot
    #7740
    Amugy az hogy butitott verzio mit takar, mert nemigazan értem. Elmagyarazna valaki? :)
  • eprex
    #7739
    1024-en
  • kuci06
    #7738
    tényleg, amúgy titeket nem zavar, hogyha autószállításnál lementek a fűre 5 mp-re, több damaget kaptok, mintha nekimennétek egy autónak? remélem ez nem egy "feature", hanem egy bug :S
  • csabush
    #7737
    Ic3Hole

    De ritkán tolom online, mert múltkor is pl autóleszállítás uccsó pár méterén írta ki h connection lost... Akkor mondtam hogy akkor édesanyád. Azóta csak akkor vagy online, ha éppen direkt szórakozni akarok
  • voto
    #7736
    Köszi a választ, nekem is nagyon randomnak tűnik de szerintem az Atari se gondolhatja komolyan hogy nem lehet sehogy kiválasztani free rideba hogy lásd akit akarsz addig ameddig akarod mert így nem ér semmit a multi
  • Cool-spot
    #7735
    Hát nálam 1024x768, 4xAA, Low Graf(nem az igazi igy) 20-25 Fps az emlitett gépen:
    3200+ Barton, XpertVision 6800GS Sonic, 2x512 Kingston Dual-ban.

    Rem egy picit azert javitanak rajta :)
  • SuperCharger
    #7734
    Nekem eddig úgy tűnik randomra válogatja ki, kit látsz a valóságban is magad elõtt. Sztem a legtöbbünknek az online rész még elég homályos, ezért nem válaszoltunk, és ezért nincs a FAQ-ban. Hogy kinek milyen autója van éppen most, sztem senkit sem érdekel. Most open beta teszt van, próbáljunk tesztelni, és megosztani, ki mire jött rá.

    Van másnak is olyan (talált esetleg ellenszert), hogy totál beszaggat kicsi körpályán, nagyon éles kanyarban, mint pl. a legelején az "Asphalt Eater és a "It's all in the Slide"? (2Giga ramom van... vajon rakjak be inkább csak 512-t, mert az xbox360ban annyi van? :P )

    Ingame neveket plíííz! Aláírásba is beletehetiek, nem kell új hsz-t szentelni neki.
  • Katun
    #7733
    MAXON? Akkor gondolom 1600*1200 ban vagy ha van HD képernyőd akkor 1920*1080:P
  • Reyes
    #7732
    Vagy 640x480-ban ablakban?
  • Sland
    #7731
    800*600ba vagy 1024*768ban? :)
  • eprex
    #7730
    nekem 2800+-os procin 1gb rammal meg 6600gt-n maxon szaggatás nélkül fut :)
  • Cool-spot
    #7729
    Köszi tényleg működik :)
    Szerintetek fognak még optimalizálni a játékon, mert ugye elvileg ez BETA. Mert eleg határon fut 3200+ Bartonon és 6800GSen :)
  • Sland
    #7728
    Működik. 1000THX!
  • voto
    #7727
    Minden hülyeségre válaszoltok ami benne van a FAQ-ba is, berakjátok kinek milyen autója van tök fölöslegesen, több száz nem ide való hozzászólás van és azért sírtok mert a játékról nincs szó. Most kérdeztem a játékkal kapcsolatba és nagyon nem akarotok válaszolni....
  • Sland
    #7726
    Köszi, kipróbáltatom haverral
  • Naxos
    #7725
    naxos[HUN]
  • Gyocsika
    #7724
    Köszi!!!
  • Hmuda
    #7723
    Tiszta haszon, hogy van FAQ, mi?

    12. Mikor tudok bemenni a motorszalonba?
    Akkor lehet bemenni, ha már minden autószalonban jártál
  • ati2002
    #7722
    Olvasd el a FAQ-ot, és utána kérdezősködj. Ott van fent, pirossal "infókért katt ide".
  • SuperCharger
    #7721
    Kit hogy hívnak bent? Jó lenne tudni, ha "ismerõst" látok.
    Én "nagyzoldkpa3" vagyok.
  • Gyocsika
    #7720
    Most nagyon az elején vagyok csak ott amikor megcsináltam a kötelező versenyt!
    Mikor lehet motorom?
  • Hmuda
    #7719
    1: P->Bookmark->New.
    2: F->kijelölöd->num-jobbra->friendlist->num-jobbra.
    3: Ami a felugró ablakon van. Amilyen irányt jelez, azt kell megnyomni a numerikus billentyűzeten az elfogadáshoz.
  • Kaszi46
    #7718
    Ha a texturák is villoznak, akkor ua. a hiba mint nálam.
    Megoldás: Grafikai opciók, hdr bekapcsolása (keep settings:yes) majd hdr kikapcsolása. ezután nálam mindíg visszaáll az eredeti'fps' állapot.
  • Akey
    #7717
    A 7640-es hozzászólásban lévő angol nyelvü idézet csak arra utal, hogy ezen fájlok módosításával sebességnövekedést lehetne elérni. És olyan extra beállítási lehetőségek, mint a keréknyom ki/bekapcsolhatósága, stb.. nagyon hasznos lenne...
  • Attila8805
    #7716
    Hi skacok!
    Lenne 3 kérdésem:
    1.Hogy lehet bookmarkot csinálni?
    2.ha találkozok valakivel hogy lehet Friend-nek jelölni?
    3.Ha ő jelőlt engem Friend-nek hogy kell elfogadni?
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • SuperCharger
    #7715
    A legcsekélyebb utalást sem találtam az INI fileokban árnyékra, vagy levelekre, vagy újságokra. Arra sem, hogy az ürge jobbra-balra néz kanyarodáskor, pedig engem az is eléggé idegesít. Szerintem túl sok minden van fixre megírva a játékban.
  • SuperCharger
    #7714
    SLAND: próbáld ki ezt:
    a nyitó videjókat Space-el nyomod el, mind a kettõt egy-egy space-el, MIUTÁN már elkezdte lejátszani. Ellenben ha tiprod az Esc-et ezerrel, hogy "Haladjunk Mán", akkor csupa textúrahibás lesz, és rohatt lassú is.
    És legelõször, mikor indítottad, akkor ugye ez a gond azért nem volt, mert végignézted a videókat... :) én kipróáltam ezt 3x (mindkét esetre), mind 3x ezt az effektust produkálta. Próbálja ki mindenki, akinek ez a "dehát elsõ indításkor" baja van.
    Kívancsi vagyok.
    Ultimate megoldás: csinálj egy könyvtárat a Video könyvtárban, és rakd bele át azt a 4 videót.
  • Teflon Mike
    #7713
    Nekem is ez volt... első indtáskor max grafon 4x AA-n 40-50 fps de azóta maxon 15-20 FPS van valamiért :S és 15-20 fps-el már nem élvezhető :S
  • Neonsz
    #7712
    valaki le tudná írni részletesen, hogy mit és hogyan kell csinálni onnantól, hogy beszereztem egy online kulcsot. és letöltöötem a játékot.
  • Zeller2
    #7711
    LordHappy MSN!!!!!!
  • Gyocsika
    #7710
    FElvesztek a magyar klubba?
  • csabush
    #7709
    amikor csinalod a profilt akkor ha megadod a gamespy accod, akkor online profil ha nem offline...

    Akkor netes emberekkel találkoztál, gratulálok!:)
  • Gyocsika
    #7708
    Én naracssárga nevükkel találkoztam!
  • Gyocsika
    #7707
    Hogy tudok online vagy offline profilt csinálni?