107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • bazza
    #7546
    srácok, miért van az, hogy IE-ben és FF-ban is csak a fileplanet headerét meg a nagy büdös feketeséget látom miután beütöttem az ellenőrző kódot? (serial igénylése)
  • Attila8805
    #7545
    Én is irnék bugreportot de ddig még hála istennek nem volt rá szükség.
    Kop-kop-kop.
    Eddig 92km vezettem mondjuk csak.
  • kvanta
    #7544
    köszönöm a segítséget már küldöm is
  • Eisenhower
    #7543
    már alig várom hogy megjelenjen, ugyérzem megérdemlik a srácok hogy megvegyem eredetibe :)
  • Sland
    #7542
    Azt néztem, hogy az online kereskedésben van Lexus, meg RUF, tehát majdnem biztos hogy PC-s verzióhoz is lesz addon autócsomag.
    Már csak ezért is megveszem a teljes verziót
  • Hmuda
    #7541
    Dícséretes, hogy legalább egy-két ember bétának nézi a bétát és nem ingyenjátéknak.

    Textúra: "When I hit alt-tab and try to get back into the game, the textures are corrupted and they look like as if my graphics card is geting over-heated. Alt-tabing a few more times solves the problem."

    Hang: "The sound volume seems to randomly become too low."

    Ne felejtsd el csatolni a dxdiag.txt, mert fontos lehet a probléma megtalálásában.

    Ezt a startmenü->futtatás->dxdiag lehetőség alatt tudod megtalálni. Megvárod míg az egész lefut és nyomsz egy "minden adat mentését". Lemented valahová a dxdiag-ot és a bugsubmit oldal alján csatolod az egész jelentéshez.
  • Bucser
    #7540
    Azt sem tudják mi az a betateszt.. azt hiszik az atari kiadott egy kipróbálható full műkdőképes demo-t.... Éppen ezért nem íratkoztam fel erre a betara. Nem látom értelmét... a topic meg már rég removeolva lett a kedvencekből...
  • Attila8805
    #7539
    OK thx és mégegyszer bocs.
  • Sland
    #7538
    Semmi progi nem fut a háttérben, de tényleg semmi.
    Nincs felhúzva semmi, minden alap.
    Kikapcsoltam minden HUD-ot avval nyertem 3, néhol 5FPS-t és szebb is így szerintem.
    Drivert Dec közepe óta nem raktam rá újat
  • Eisenhower
    #7537
    az összeset!!!!
  • Hmuda
    #7536
    Az összeset (pármilliószor le volt már írva).

    Legegyszerűbb meg: térkép->filter->szalonok. Egy-két óra alatt megvan.
  • Eisenhower
    #7535
    elárulod hogyan csinálod? :D nekem is 7950gt van ledatek-es 2 giga ram 3000+ proci.... milyen driver van fent? stb. thnx :)
  • Bucser
    #7534
    a válasz egyszerű. Az összeset.
  • Attila8805
    #7533
    nA nekem van egy olyan kérdésem hogy meilyk szalonokat kell megnézni hogy lehessen motorom és hogy a legegyszerűbb megtalálni ezeket mert nekem elég nehéz a térképen ami be volt linkelve tájékozódni.
  • Sland
    #7532
    Imádom ezt a játékot

    1280x1024 4xAA 8xAF NO HDR 30-70FPS



  • Eisenhower
    #7531
    khm pár hsz-el irtam hogy szinte ugyanez volt nekem is előbb ferrari volánja mögül mercibe.... szerintem volt valami szervermahinálás. szoval no problem ^^
  • kvanta
    #7530
    azt akarom megtudni hogy bugreportba hogy lehet a legegyszerűbben leírni azt a hibát hogy néha random időközönként elmegy ahang, azaza nem elmegy csak baromira lehalkul. Nyomok neki egy alt+tab kombót majd vissza ajátékba és szétesett textúra fogad, még nyomok neki vagy 2 kombót és már jó. Ezt nem tudom megfogalmazni angolul, alapfokuval nehézkes.
    Aki gyakorlott bugreportos tud segíteni?
  • Eisenhower
    #7529
    kifeküdt a kliens de hál isten ujraindítottam és megvan a ferrarim ^.^
  • Hmuda
    #7528
    És jelentetted a bugsubmitban?
  • Neoncsoves
    #7527
    nah azért az sem semmi érted, hogy elmosódik a térkép a texturák összekavarodnak (ati radeon x800TD) és hirtelen a tengert látom de azt is ilyen rossz grafón, aztán hirtelen berak egy moci volánja mögé... váratm picit, aztán teleportáltam és visszarakott a kocsimba... van mit javítani memberek
  • Istencsászár
    #7526
    Nincs százalék, és nincs motor. A motor csak azután elérhető ha minden autó szalont megtalálsz a térképen.
  • gduck
    #7525
    Véletlenül nem a Gef7 szériából való a kártyád?
    Mert ezeket a hibákat Én nem tapasztaltam a mai naping, amikor is Gef7-es karit raktam a gépembe :( Vagy az NVIDIA-nak vagy a ATARInak lesz dolga búven :D
  • Eisenhower
    #7524
    re. miaz ujabban már kocsilopás is van? előbb volt egy akadás majd összevissza textúrák (ferrarival mentem) következő pillanatban meg egy merci volánjánál ültem... hát mi a fasz van itt? :D volt valakinek hasonló esete? ezt is jelezni kéne :S
  • hykao #7523
    Elhiszem, de senkit nem érdekel éppen milyen kocsid van. ...és a béta tesztelésnek nem is erről kéne szólnia...
  • Neoncsoves
    #7522
    ha rám céloztál, nekem ez open beta-s kocsim. :)
  • hykao #7521
    Nem, a fórum azért van, hogy írjunk oda, ha van kérdésünk vagy olyan észrevételünk, megjegyzésünk, közölni valónk, ami mások számára is fontos lehet. Ez nem cset, hogy fossátok az ezernyi fölös hozzászólást. 10 perc múlva megint beírod majd, hogy most éppen milyen verdáid vannak a garázsban és dobsz róluk egy fényképet is??? Ráadásul a régi bétából... Na ne má'...
  • Videe
    #7520
    Én leszedtem az ace mega codec packot és ujraindítottam és úgy jó volt.
    Ha megint csinálja próbáld meg az alt+tab-ot!Nekem az segít!
  • Peck
    #7519
    a fórum azért van hogy írjunk bele,ez nem off volt,hanem a játékhoz tartozik,xal sztem beleszólásod 0.... sry....
  • hykao #7518
    1.24MC ha jól emlékszem...de abból sem kell naponta új garázskép kicsit más összeállítással és más színekkel... :)
  • Djemba
    #7517
    hány % van benne motor???
  • hykao #7516
    Remélem amikor mindenki eléri a 30 autóért járó x pontot, majd mindenki beírja milyen autói vannak...
  • Peck
    #7515
    Miért az Openbeta,nem 3.65? vagy már az újjabb verzió?
  • hykao #7514
    Nem azért nyílt ám meg a topik, hogy a baromság folytatódjon.
    Minek ide kép a korábbi zárt bétából, meg "közérdekű bejelentés" az A osztályos SLR-ről???
  • Peck
    #7513
    azóta változott a sorrend....

    Maserati megmaradt,Nissan 350Z is, Wolkswagent leváltottam egy cuki 340es Ferrarira,a Kawasakit egy Agustára,vettem egy Lotus Espirit V8-at (álom verda eskü),Végül vettem egy Nobleét vagy mit,valamint vettem egy Narancs Gallaradot,és egy Fehér Jaguar XKR-t :)
  • Neoncsoves
    #7512
    van Mercedes McLaren-em. A osztályú verda...
  • tsarffi
    #7511
    pls answer!!!4
  • Peck
    #7510
  • Sland
    #7509
    nah, csak felraktam az Open BETAT, de csakazért mivel csúszik a TDU megjelense...

    +Nincs ott az az idegesítő BETA 3.65 jelzés a bal sarokban :)
  • razz
    #7508
    itt egyértelmü a videokártya a fö hibás ha lecseréled legalább egy 6600osra ako szerintem már menni fog jol
  • Casillas
    #7507
    ok, nálam meg amd 3000+, 1 giga ddr, fx5700 256 mb és 800×600 lowon játszhatatlan :(

    (nem irattam ki, de szemre kb 3 fps )