107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • csabush
    #7706
    Ha online a profilod kell net, ha offline akkor nem.
    Csak singlebe is lehet, ha single a profilod, vagy ha options/onlineba kikapcsolod az online lehetőségeket. Minket hogy találsz meg? Megbeszéled azzal akivel találkozni akarsz h hol találkoztok:)

    Amúgy singlebe is vannak free ride emberek, de azokat gépek irányítják és fehér a nevük:)
  • Gyocsika
    #7705
    Szeretnék kérdezni valamit!
    Szóval elinditom a játékot beírtam ami kellett elfogadta meg minden és akkor most mindjár online ba is vagyok mer asszem láttam valakiket!
    Hogy tudok csak mondjuk onlne ba vagy csak single be játszani?
    És titeket hogy talállak meg?
    És ahoz hogy mondjuk maga a játék elinduljon mindig kell a net?
  • Tomo15
    #7704
    Én is erre lennék kiváncsi!
  • csabush
    #7703
    Valaki megtudná mondani hogy az .ini.k közül meikben, mit kell állítani ahhoz hogy pl a repülő levelek, újságok kilegyenek kapcsolva?
  • Szabi1991
    #7702
    nekem is ien :S
    előszőr egész jó volt 10-15 fps , aztán már csak max 9 :S
  • killer123
    #7701
    Valaki nyomta már a játékot Logitech Chillstream kontrollerel?? Tapasztalat?
  • Sland
    #7700
    Van már gyógymód arra, hogy a TDU legelső indítása után tök jó a játék, majd a következőtől kezdve, minimum grafon is szanaszét szaggat, és 10-15FPS van?
    Havernak a 9800-asán tegnap tök jó volt a TDU, majd amikor ma is akart játszani szar lett.
    Láttam hogy másnak is volt ilyen baja...
    Sikerült orvosolni?
  • Bence94
    #7699
    helo tegnap még tudtam játszani de ma betöltöm az állásomat és megvan megy a vid 1 mp befagy csináltam új nevet de ott is befagy mi a gond?
  • Teflon Mike
    #7698
    Ja és még mindig nem tok online jáccani egy kis idő után ki írja ez a szar hogy TDU szerverz unavialable és try-oljam később hát a kurva annyát és nem látok senkit a térképen :S se sehol
  • constantin
    #7697
    Csak béta van vagy van már teljes is.A bétához xcsak le kell tölteni és megy is agy valamit tenni is kell?
  • Gyocsika
    #7696
    Mindjár fenn leszek ha minden sikerül akkor onlinba mit kell keresnem hogy titeket megtaláljalak?
  • csoola
    #7695
    lámi kérdés:P: ha azt irja a játék h nem elérhetöek a TDU szerverek akkor én nem vok ONLINE modba? vagym i van ekkor? csak ez mindig ki van irva, és kiváncsi vok h mi a helyzet, mert szeretnék online játszani... ha kell itt az msn-em: [email protected]
  • Gyocsika
    #7694
    Oké meglesz remélem, csak ugy nem működött hogy jobb egérgomb kibontás ide!
  • examinee
    #7693
    WinRAR!
  • examinee
    #7692
    Beirtok egy másik nevet amit olnline akartok használni mert ami a fileplanetos arra azt fogja kiirni hogy használatban van!
    Tehát uj név: viszont az email cim meg hozzá a pass legyen ugyanaz mit megadtál a fileplaneton!
  • buldozer99
    #7691
    hi!
    1 kérdés!:)
    behalt az egerem hol lehet a zoomot átrakni valami gombra?:S:D
    görgö nélküli egerem van most:D:D
  • Gyocsika
    #7690
    Mert a total commander nem akarja kicsomagolni
  • Gyocsika
    #7689
    Hogy tudok teleputeni ki kell csomagolni vagy hogy?
  • Csiaki
    #7688
    Gondolom most te is örűlsz magadnak, igaz?
  • voto
    #7687
    Van egy olyan problémám h mikor online akarok játszani ismerőssel akkor a térképen látom ha csak friendset nézek, de ha az autóba ülök nem látom még GPSen se.. fél óra alatt kétszer sikerül látnom de akkor se tartóssan csak 1-2 percre. Erre mi a megoldás?
  • Teflon Mike
    #7686
    mivan?
  • Reyes
    #7685
    Ehh, kamillázni akartál, mi? Csak megláttad, hogy Spyk3r beírta a helyes megfejtést...

    Kis rosszindulatú...:P
  • Teflon Mike
    #7684
    vagyis nem bocsa minden marad ugyan az kivéve a neved :)
  • Spyk3r
    #7683
    igen uj reget csinál...ezt tapsztaltam...beakartam jelentkezni a fileplaneten a spyk3r névvel...aztán kihozott egy választást,h mivel akarok bejelntkezni spyk3r spyk3r33 ,és ezt a játékba hoztam létre :SS
  • Teflon Mike
    #7682
    minden változott a name-is meg az ímél cím is :)
  • Reyes
    #7681
    És csak a nevedet változtattad meg? Az e-mail cím és a jelszó maradt a Fileplanetes?
  • Joybull
    #7680
    köszi

    nekem is fileplanetos regem van, de nem akarja az igazat. sajna. igy marad az offline
  • Teflon Mike
    #7679
    sztem ez az online rész új regget csinál.... nekem sem fogatta el a Teflon Mike-ot... és azért mondja hogy invalid mert már használatban van. Van egy másik reggem is FP-n az Teflon Mike[HUN] és azt sem fogatta el de a Teflon Mike[HUN-t már elfogatta szóval.... tuggyátok :)
  • Joybull
    #7678
    hali

    szintén így jártam, bár egy driver upgrade megoldotta egyelőre, ja és visszavetem a beállításból :)
  • Teflon Mike
    #7677
    Én minden kategóriából veszem egy járművet :) már van A; B; C; most jön a D és az E..... (több pénzem nincs aztán kezdek gyüjteni)
  • Reyes
    #7676
    Nem tudom, nekem sem sikerül, pedig a Fileplanet-es reget használnám jelszvastól, e-mail-estől...

    Indexet nem lehet, lámpát meg akkor, ha megnyomod az enter-t, de folyamatosan nem lehet bekapcsolni...
  • Reyes
    #7675
    Jah, Bugatti Veyron böszme lenne:)

    Remélem később le lehet majd tölteni:)
  • Joybull
    #7674
    Sziasztok

    Az lenne a kérdésem, hogy lehet az internetes részbe életet lehelni? Nekem mindig azt írja hogy v. nem jó és nem tud felmenni.

    A másik kérdésem az volna hogy lehet e az autókon az indexet és a lámpákat használni?
  • Teflon Mike
    #7673
    Új járművel bővült a gyüjtemény:

    Corvette C6 3-as tunying




    Többi a galériában....
  • Reyes
    #7672
    Igen...írsz egy bugreportot a készítőkenk, ők kijavítják a hibát, megveszed eredetiben, és örülsz:)
  • Csiaki
    #7671
    Kérdésem lenne!

    Nekem olyan problémám van a játékkal hogy játék alatt mikor játszok vagy bejátszások vannak akkor szabálytalan időközönként ugrál a kép, bevillanik valami!
    Tökre zavaró!
    Erre valami orvosság létezik?
  • maffioso
    #7670
    puchernek
    évfolyamtársam
  • Teflon Mike
    #7669
    már kapott, de ez kinek szólt?
  • maffioso
    #7668
    nem
    huzz a picsba büdös koldus:D
  • Pucher
    #7667
    Tudna valaki küldeni egy key-t?