107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sland
    #7466
    Oks, megvan!

    Remélem hogy ez a térkép járni fog a PC-s verzóhoz is... Jól jönne, mint anno a GTA San Andreasnál.
  • examinee
    #7465
  • hykao #7464
    Figyi, szerintem legyen elérhető linkes formában is a nagyfelbontású térkép a FAQ-ban. Feltöltöttem a galériámba, itt a linkje: KATT
  • wilky
    #7463
    sziasztok, ha bereggeltem meg beirogattam mindent utána hogyan tovább mert csak fekete kép azt szvsz,max olvasgathatom a privatpolicyt valamikor tegnapp kértem serialt demég egy emil se nézett felám tölük. pliz help
  • Tomo15
    #7462
    Ugyan ezt adják a x360-as verzióhoz is méghozzá jó nagyban:)
  • Sland
    #7461
    FAQ frissítve
  • V43 1105
    #7460
    Azér mer nem elég hozzá a géped!!Iskolába állandóan tőlem kunyerál Serialt,ami nincs... :D:D
  • Sland
    #7459
    Sok oka lehet
  • Sland
    #7457
    Ha bejártál minden autókereskedést!
  • Cepheus
    #7456
    Mikor meglátogattad az összes autószalont.
  • marcinger
    #7455
    Hi.Az miért lehet, hogy mikor elindítom a gamet elindul majd azonnal kilép?
  • examinee
    #7454
    Szerintetek jobban meg lesz csinálva a teljes???
    Mármint szval sztem a graf nem olyan odabaszós, viszont a gépek nem birják. Szval optimalizálják majd?

    Meg sztem az online se valami jol van megoldva.

  • CoD23
    #7453
    mikor lehet motort venni ??
  • uHs Gerzson
    #7452
    youtube.com>>>>test drive unlimited camaro
  • Maxtreme
    #7451
    Még1x megkérdezem, hátha :)
    A game hol tárolja (milyen fájlba) a grafikai beállításokat? Kicsit bele szeretnék nyúlkálni.

    Másrészt meg nálam vmiért tök süsü a cucc :)
    Először maxon AA és HDR nélkül, 4xaf és 1024 mellett 25-30fps-el ment. Most ha elindítom, konstans 12-13fps mindenhol (ott is halo eddig 30 volt). Ráadásul rengetegszer van oylan hogy indítás után villognak a textúrák.

    Mindenesetre ha sikerál ezt a rakat hibát kijavítani, ez 1 baromi jó kis game lesz :)
    Hibáitól eltekintve curva faxa :)
  • Pucher
    #7450
    camaros videót vki linkejjen légyszi
  • uHs Gerzson
    #7449
    Már ki is nyomtattam, thx
  • hykao #7448
    Viszont a minimum gépigényt nyugodtan ki lehetne venni a FAQ-ból, mert az nagy baromság.

    @Balumann: előfordulhat, hogy elfutna rajta, meg kell próbálni. Bár állítólag nagyon procifüggő a játék, de ki tudja. Van akinek gyorsan fut és van akinek akad kb. ugyanolyan konfigon...a fene se tudja...
    Mondjuk sok jóra ne számíts.
  • Balumann
    #7447
    Hello all!
    Az lenne a kérdésem, hogy elindulna-e az én gépemen a játék, és van-e értelme, elfutna-e minimumon a játék nem túlságosan akadva, tehát van értelme kipróbálnom?
    Olvastam a FAQ-t, az szerint azthiszem mennie kell. Azt is olvastam, hogy nem fogja tudni senki, hogy hogy fog futni a játék, de azért mielőtt kipróbálnám, azért érdekelne hogy van-e értelme! (de tudom hogy hülye kérdés, és idegesítő)
  • gduck
    #7446
    Leky talált egy jó térképet, be lehetne rakni a FAQ-ba is!

    Térkép letöltése
  • gizmoplayer
    #7445
    OFF topic
  • killer123
    #7444
    Hát megynyilt a topik?

    Amugy mi az off topik linkje????
  • Szabi1991
    #7443
    ez se jobb :D
  • TunerX
    #7442
    Egy transzvesztita is van benne ? :D
  • Szabi1991
    #7441
    régi tdu reklám :)
  • killer123
    #7440
    Lehet hogy még sehol sem tartanak a fejlesztéssel és csak az alpha verziot nyüstöltétek hehehe.
  • gabesz012
    #7439
    Előre is sorry az offért, de már nem bírom szó nélkül hagyni. Undorító és szánalmas, ami itt megy, tényleg ennyi önfegyelem nincs bennetek?? Mi a faxért kell ennyi baromságot/spekulációt beírni. Miért kell ezt a topicot is az Nfs topikok szintjére süllyeszteni? :S Az utóbbi pár száz hozzászólásban semmi értelmes, a játékról szóló dolgot nem látni. Ha tudunk szerezni kulcsot, akkor örülünk, ha nem, akkor így jártunk, de nem kell tömeghisztériát rendezni. FP meg lehet arra játszik, hogy Európában legyen éjszaka és mi ne kapjunk kulcsot... Ezt csak nagyon zárójelesen jegyzem meg, mert ez is pontosan olyan spam, mint amit az itteni ovisok művelnek. De én még ezt is elképzelhetőnek tartom.
  • Szabi1991
    #7438
    már 2005. közepén megjőtt az első reklám videó :)
  • Lacusnhl
    #7437
    ez már egy nagy geciség az Ataritól mert már márciustól reklámozzák a TDUt hol szeptemberre hol novemberre decemberre januarra most meg februárra írták ki az egész TDU úgy késik ahogy az open beta de ez 100% reklámfogás jobban beingereljék az embert
  • TunerX
    #7433
    Hát ezt ugatom, hogy délelőtti stuffokat ad be most az FP, és most már este van, akkor mikor lesz fent a TDU ? mert hogy nem most este, azt meghiszem..
  • killer123
    #7423
    Lassan inkább veszek egy xbox360-at és nyomom azon.
  • Szabacs
    #7420
    A pofám leszakad ettől a szerencsétlen brigádtól (nem Rátok gondolok term., hanem a farok Atari/FP tímre). Mi a rákot lehet ennyit pöcsölni egy telibelökött bétán.
    Aki pedig azt gondolja, hogy a full kiadási dátuma kőbe van vésve, azt fogják meglepetések érni. Tehát 19+ a ráktudja mennyi napról beszélgetünk szvsz.
  • Lacusnhl
    #7418
    meglátja mindenki, hogy akkor jon csak ki a TDU amikor Lincoln Barrows meg Mike Scofield megszokik a Foxriverbő azaz olyan tiz tizenegy korul mert ok hozzák ki a parókájuk alá dugva
  • buldozer99
    #7409
    végén bejelentik hogy nem lesz BETA:D
  • Attila8805
    #7407
    " er schätzt 22 Uhr für den Release."
    Akkor még pontosítok de ez már az uccsó
    Szóval ő azt saccolja hogy22 kor adják ki.
    Szives megértéseteket köszönöm!
  • Attila8805
    #7393
    Pontosítok várnunk kell még egy kicsit hogy minden flottul működjön tehát 22 óra a kiadás ideje.
    Ha nem javítsatok ki.
  • Bilux
    #7390
    áh hihetetelen hogy megvezetik az embereket kész már énis csak röhögök
  • bucsher
    #7389
    Akkor most hadd gratuláljak annak aki emiatt kelt fel hétfőn reggel 6kor :DDDDDD
  • uHs Gerzson
    #7388
    tdu-central.de:

    Update8: (24,01. 20.34h CET) a further mark announces itself the beta Admin to word. If everything goes smoothly, focused the late evening is, he estimates 23 o'clock for release.

    "egy béta admin azt mondta ha minden jól megy akkor este 11-kor kint lesz"
  • Eagl3
    #7383
    Lesz az 3hónap is