107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Peck
    #7382
    akkor itt? Ma még lessz vagy megint "bízzunk a holnapban?"
  • Casseus
    #7380
    Valaki fordítson:

    Update8: (24.01. 20.34h CET) Ein weiteres Mal meldet sich der Beta-Admin zu Wort. Wenn alles glatt geht, ist angepeilt der späte Abend, er schätzt 22 Uhr für den Release.
  • csabush
    #7374
    Kezdem unni ezt a várakozást... Jobb lenne ha sokkal kevesebbet tudna mint a full, de legalább elérhető lenne mindenkinek, vagy pedig nem kéne tovább spilázni a népet..
  • Dash
    #7364

    We're making the final arrangements now. Provided nothing serious comes up, we are looking at a early afternoon launch (PST).

    If I had to guess, I would say around 2PM PST.

    This is of course, again, if nothing serious comes up before-hand
  • Attila8805
    #7346
    Köszönöm
    Mondjuk mikor lenyomtam a mehet gombot én is rájöttem hogy nem valószínű.
  • kuci06
    #7343
    jó ötlet, de nem tartom valószínünek(sajnos )
  • TunerX
    #7342
    Már nem azért, de az FP-nek bírnia kell a terhelést, nemhiába van több szerver, a subcribek meg a gyorsról fognak tölteni, szal szerintem annyira nem lesz vészes...Olyan 20-30 kbpsel biztos fog jönni :D
  • Attila8805
    #7341
    Az nem ér ők má kaptak 5000-et
  • Casseus
    #7339
    Abból a 25000 kulcsból 3000 fileplanet subscribereké!
  • Attila8805
    #7338
    De leht hogy ők is úgy fogják csinálni mint az Americas Army-nál van hogy torrentről is lehet szedni hivatalosan az legalább gyorsabb volna ha mindenki egyszerre szedné.
  • Eagl3
    #7337
    Miért?
  • Casillas
    #7336
    egyelőre az emberek számával is gondban vagy :\

    és megint túl sok az off
  • Peck
    #7335
    tuti,képzeld el ha az a 25000 ember egyszerre kezdi tölteni a 3gb os fájlt.....szerver kicsit beállna....FP se hülye :D
  • kuci06
    #7334
    a closed is ugy volt hogy a clientet bármikor leszedhetted, szal ez is ugy lesz (remélem :D)
  • Peck
    #7333
    erős,de azért annyira nem....
  • buldozer99
    #7332
    szereintetek ugy lesz hogy elöbb kapok kulcsot és utána bármikor letölthetem?
    (remélem)
  • Hmuda
    #7329
    Egyrészt a Földön 6 milliárd körüli ember él. Másrészt pedig szerinted a bantu törzsfőnök is a FP-n lóg a kulcsért, a kínai rizsszedőkkel egyetemben?

    Arányok, emberek...ARÁNYOK!

    Szerk: arról nem is beszélve, hogy szerinted a világ összes játékosa a TDU-ra vár? Vannak akik csuklóból utálják az autós játékokat, Ázsia keleti része (az igazán nagy piac) már javában durmol, stb.

    Szerk2: persze ez nem jelenti azt, hogy nem fogyhat el 2 perc alatt. Ha pillanatok alatt elfogy, akkor utánam a vízözön. :P
  • tcs007
    #7327
    na igen csak a sok nyomi amerikainak nemvolt anyi esze hogy mindent a legjobbra jelöljön be aztán meg várták az emailt hiába..
  • killer123
    #7325
    Na ja de az nem mind gamer állat mint mi.
  • kuci06
    #7324
    jaja... aztán kéne csinálni egy sg-s autósklubot :D
  • uHs Gerzson
    #7323
    Majd meglátjuk, a lényeg hogy mindenkinek legyen :)
  • Hogzilla
    #7322
    Hmuda neked legyen igazad de sztem is eléggé hamar el fig fogyni
  • Peck
    #7321
    hamar? 10milliárd emberre 25000 kulcs :D 1percet nem adok.....
  • Hmuda
    #7320
    Csak ne felejtsd el, hogy a FP/3Dgamers közösen csinálta és oda annyi amcsi gyerek jár, hogy irtózat (ne a magyarokhoz igazítsátok az előfizetők számát hanem a sokkalta nagyobb piacot jelentő Amerikához). Márpedig azok között annyi előfizetőjük van, hogy ezt a mostani 25k-s limitet játszva kiakasztaná ha ők mind regelnének. Minimum 2-3 napig szinte biztosan ki fog tartani.
  • TothLaci
    #7319
    Csak az nem ingyen volt. Szerintem ez a 25000 kulcs elég hamar el fog fogyni.
  • atomboy
    #7318
    Az leginkabb az tartott vissza, hogy sokaknak nem volt erre alkalmas bankartyajuk, nem?
  • killer123
    #7317
    Na ja de az nem ingyéé volt.
  • kuci06
    #7316
    de az csak az előfizetőknek volt, ez meg bárkinek, szóval nagyobb közönség számára érhető el
  • Hmuda
    #7315
    Tekintve hogy az 5000 kulcslimites zárt béta is végig kitartott szerintem senkinek nincs félnivalója attól, hogy nem jut neki kulcs.
  • kuci06
    #7314
    kuci06
  • Eagl3
    #7313
    peched van, most fogyott el az utolsó.
  • báttyó02
    #7312
    IGEN
  • tcs007
    #7311
    hát hidd el rengeteg ember lesz aki nemfogja tudni letölteni...nemfogja tudni felrakni...etc.
  • uHs Gerzson
    #7310
    Jó tudni, igaz én majd csak azt akarom tudni ki milyen néven fogja nyomni hogy együtt legyen a magyar banda :)
  • Lacusnhl
    #7309
    akkor, hogy értheto legyen kérdezem, hogy a serial ingyen lessz-e az open betára
  • Peck
    #7308
    ezt nem hiszem,most is szted hány füreg ujjú japó nyomogatja az F5t Tájvánban? XD most is bejön jól,akkor is befog....
  • Attila8805
    #7307
    ha meg lesz a key már szerintem nem sok mindenkit érdekel majd hogy zárnak -e vagy nem.
  • Hmuda
    #7306
    Az első ilyen "x%-on van a letöltés" és "most installálom" üzenetnél zárás lesz, ne félj. Onnan mehet a duma a másik topikban.
  • Waczkor
    #7305
    Akkor elszabadulnak az indulatok...
  • Eagl3
    #7304
    szerintem kb. 5.
    És van egy olyan érzésem, h. azért nem jut egyeseknek közülünk mert túl terhelt lesz a server