107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Eagl3
    #7959
    Mindjárt gondoltam, hogy a magyar suttyó gyerek mentési problémáit nem hagyják figyelmen kívül a több millió bugreport közül
  • hykao #7958
    Há', hogyne lenne jó! Külön nemzetközi - szakkifejezéseket és szlenget is ismerő - fordítógárdát szerződtettek a bugreportok fordítására!!! :)))
  • Eagl3
    #7957
    Nagyon szívesen elküldöm, ha dobsz egy linket. Persze csak ha magyarul is jó, mert este rosz az angolom.
  • atomboy
    #7956
    A mentessel kapcsolatos eszrevetelt elkuldted bugreportban?
  • Eagl3
    #7955
    Nekem: Asus a8n (deluxe), A64 3200+, 1024ram, MSI 7800GT. 1280x1024-ben AA és HDR kikapcsolva röccenés mentesen fut, ami szerintem reális. Persze HDR-el lenne az igazi, de ez nem az a játék, amit szaggatottan lehet játszani.

    Egyébként nagyon sok hiba van még a játékban. Nálam például ha a mentésemet akarom újra betölteni, lefagy, se kép se hang. Reset, megint lefagy. Újrahozok egy új profilt, visszaváltok a régire és elindul. Szal elég idegesítő, h. csak minden 2. 3. reset után hozza be a mentésemet. Esetleg erre tudtok megoldást? exe hibával csak egyszer dobott le szal az elhanyagolható részemről
  • Reyes
    #7954
    Igaz:S

    Bocs, hogy így neked estem, csak mostanában telt be a pohár az elmúlt másfél hét alatt a kommentek miatt...
  • Videe
    #7953
    Hykao, Reyes! Nem kel rögtön az embernek "ugrani" és "lebaszni" mert kérdezett valamit. Reyes! egyébként amit te csinálsz az is tipikus magyar mentalítás!
  • Reyes
    #7952
    Nem...
  • killer123
    #7951
    Egyépként a konfigom a következö:

    Abit fatality aa8xe, p4 631 3ghz, 1024mb ddr2 667, sapphire x1950xt 256ddr3 , vinyo meg dvd meg a többi.

    A bajom az hogy ezen a konfigon a városban néha 11fps meg 15fps.
    A külterületeken meg 25-50fps.

    Hát nekem ez nagyon siralmas.

    Remélem a full jobb lessz. Amugy 1024*768 4xaa 16xaf HDR On
  • killer123
    #7950
    Na igen a FÉK az borzalom. Kicsit lenyomom és satuzik ,meg nyekereg mint egy egérke a spelyzban.
  • Eagl3
    #7949
    Ha elkezdtem offline egy profilt, azzal tudok még online-ba menni valahogy?
  • bazza
    #7948
    Egyébként most akkor mikorra is várható a full?
  • Eagl3
    #7947
    osztom
  • Eagl3
    #7946
    Egyértelműen ég és föld a két játék. NFS a közelébe se ér a TDU-nak.
    Itt már van fizika (amin majd lehet csiszolni persze) NFS-be semmi. Nem vonza az út a kocsit mint NFS-be. Hatalmas bejárható terület, viszonylag inteligens forgalom (tisztelet a kívételnek) grafikára egyértelműen TDU a nyerő. Szerintem az autók hangjában is jobb, viszont a fékhangon lenne mit javítani szerintem.
  • killer123
    #7945
    Szerintem meg a tdu ugy leveri a fos nfs-t hogy csak pisloghat a sok nfs buzerátor.

    A probléma amugy csak annyi hogy ez a játék tökre nem hasonlitgatható az nfs-el.
  • Eagl3
    #7944
    Hi!

    1 000 000 $-os futamon sikerült már valakinek elsőnek lennie? 2x indultam, először 63, másodszor 64 perc. F1 mclaren-el.
  • kuci06
    #7943
    nekem is jobban tetszik, mint az nfs , talán egyedül a hangok tekintetében rosszabb a tdu :(
  • Alexease
    #7942
    Az iranyitas meg mindig kicsit arkados, azon lehetne meg faragni;) A kormany/FFB beallitasokat is meg csinalhatnak normalisabbra.

    De nekem tetszik, mar az is csoda hogy ilyen "jo" lett! Manapsag minden ilyet az alap arkadra sulyesztenek (NFS es hulladekai). Extra pozitiv, hogy hasznalja a kormanyt, a 3 pedalt, a rendes valtot, lehet teljes manualba nyomni, lefullad az auto, es sokszor nem esz nelkul kell szaguldozni.
  • SZilaJMaGGoT
    #7941
    Én a képek, videók, infók alapján sokkal jobbnak tartom nfs-nél, és a fizikáról is azt mondják akik kipróbálták, hogy jobb mint az nfs... A "küldetésekre" nemtom mit mondjak... Nemtom ilyen téren milyen fordulatot lehetne vinni egy autós játékba...
  • leipsig
    #7940
    húú gyerekek a TVR Sagaris 3 as szintü tuningal nagyon megy....
  • bucsher
    #7939
    Lehet visszafáradni az nfs topikokba lol!!!
  • atomboy
    #7938
    Sztem is jo az iranyitas, csak egy bajom van, amikor allo helyzetben szeretnek masik iranyba fordulni. Olyankor mindig megpordulok. Igyekszem finoman kanyarodni, de neha elamulok a latvanytol.
  • maffioso
    #7937
    nem tom te mégis hogy érted
    sztem pont az irányitás lett tökfasza
    ilyen stilusut egyik játékban sem láttam még
    asszem
  • nyx
    #7936
    hát eddig tartott a varázsa, meg a világűrig zoomolható map újdonsága
    valami még mindíg hiányzik ezekből a játékokból....
    (tényleg néztétek, hogy a mapon fullra kizoomolva bejön a földgolyó LOL!)

    nemtudom olyan mint az nfs-ek, küldetései, csak ott csak tuningolhatsz, itt meg vehetsz ruhát meg motort is....
    az nfs be is volt egy rakat küldetés, semmi újdonság, van 3-4 féle küldi és abból kilóra meg kurvasok, azt nesze vidd végig.

    tudom, hogy divat szidni a gémet, de sztem az irányítást b@szták el egyedül, lehet, hogy pont az hiányzik belőle, ezt én nem fogom tudni megszokni...

    viszont van legalább egy kis alap, hogy a GTA új részének hogyan kell kinéznie, komolyan néha kiszálltam volna a kocsiból,

    szumma:
    megvárjuk a véglegest, bár csodát nem fognak tenni... nem rosz, de nem is jobb mint az nfs, csak más
  • Rolesz
    #7935
    Ne már nekem csak holnap délutánra jön le akkor lesz kemény 4 napom?Vagy offlineba továbbra is lehet majd nyomatni?
  • Reyes
    #7934
    Jah...főleg, hogy nem is azért van, hogy végigjátszd, hanem azért, hogy TESZTELD, és JELENTSD, ha valami hibát észlelsz...
  • Neoncsoves
    #7933
    FEB 4?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?!?!?!?!?! bazzeg itt a maxot tuti nem lehet elérni (max nagyon nadzs kockák)
  • SuperCharger
    #7932
    FEB 4 VÉGE!
    Megtaláltam a hírt a hivatalos fórumon, hivatalos személytõl. Hát én egyszerűen nem értem, mit reméltek ettõl az 1 héttõl. Vagy csak a szervereiket akarták kipróbálni csúcsrajáratva?
  • Reyes
    #7931
    FX.ini [GRASS] részének elso három bejegyzését (NBELT...) állítsuk 1-esre.
  • atomboy
    #7930
    Nem eri meg leszedni. Meg kell venni, amikor kiadjak.
  • derley
    #7929
    csocs p! jo ez a jatek vagy rakat szar?megeri leszedni?elore is kossz az infot!
  • Szabi1991
    #7928
    nállam is ien :S
  • Csiaki
    #7927
    Létszi valaki segítsen nekem!Újabb dolgot fedeztem fel, 640*480 és low-on is úgyan úgy szaggat a játék mint a jobb felbontáson.
    Ötlet?
  • Gyocsika
    #7926
    Köszi a válaszokat!
  • SuperCharger
    #7925
    Ja bocs, értem már mit mondasz.
    s.charger <- Írtam egy privit.
  • SuperCharger
    #7924
    http://www.fileplanet.com/171258/download/Test-Drive-Unlimited-Client
    Itt van-volt az openbeta kliens. De ha nincs még kulcsod hozzá, már nem is lesz, és akkor nem játszhatsz.
    (OFF: Gyere GTL-ezni pénteken meg szombaton este!!! :) )
  • Rolesz
    #7923
    Bocsi hogy balfax vagyok de fájnévhez ez van irva: Open De ott van hogy Closed tehát ilyenkor most melyik?Lonk
  • SuperCharger
    #7922
    Hol olvastátok, hogy feb. 4-én vége? Ez mennyire hivatalos?
    Mert ha összvissz 1 kemény hétig tart ez a nagy jóindulattal is csak alfa-tesztnek nevezhetõ esemény, akkor inkább nem szivatom magam vele.
  • Forza Italia
    #7921
    ok kösz
  • killer123
    #7920
    Világitás nincs csak villantás ENTER-el.

    Ablak a W-gomb 1x nyomod lemegy még1x nyomod felmegy.