107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sland
    #7919
    Könyörgök, hogy lehetnek egyesek ilyen Seggek?????

    Bemész az Options menübe, ott a Controls, és megkeresed! Hidd el meg fogod találni!
  • Forza Italia
    #7918
    a villágítást mivel lehet felkapcsolni és az ablakot melyik gombal lehet lehúzni. Légyszi segítsetek mert egyik gombal se sikerül.
  • killer123
    #7916
    1, A kormányod driver-ében kell babrálni a Death Zone beállitást.
    2, Pár oldallal arébb találsz egy képet hogy hol van a magyar klüb.
    Odaautozol és wait-ingelsz egy magyarra, majd ha ott van rányomsz az f-betüre. Majd a numpadon nyomod az irányokat amerre kell. És majd ö felvesz a kluba ha akar.

    3, Szerinted??? Miért érné meg nekik???
  • Spyk3r
    #7915
    1.Nemtudom
    2.Nemtudom
    3.Nemtudom
  • Sland
    #7913
    Majd válaszol rá valaki, vagy nem!

    NE TÜRELMETLENKEDJ! NEM ÉRTED VAN A FÓRUM!
  • Gyocsika
    #7912
    Valaki légyszi!!!
  • Csiaki
    #7911
    Urak!
    Az ellen lehet tenni valamit hogy ne faggyon meg minden 3. percben?
    Nem tudok befejezni 1 versenyt, sőt még odáig sem jutok el mert megfagy és kivág deskre.
    Erre van orvosság?
  • killer123
    #7907
    Én is kerestem hogy van e de nem találtam meg hogy hol lehet.
  • Forza Italia
    #7906
    az elöttem lévő autók az utcán forduláskor mindig kiteszik azért kérdeztem
  • nyx
    #7905
    a options /controls/optiosns pontban lévő steering és steering bar között mi a különbség?
    próbálom valahogy rendesen beállítani az érzékenységet, de 80-al beveszek egy derékszögű kanyart, átcsúszok a másik sávba, és "beragad" a kerék/kormány, olyan mintha túl lenne kormányozva, ötlet?
  • killer123
    #7904
    Az szerintem nincs is.
  • Forza Italia
    #7903
    Srácok irányjelző melyik gombal működik? Vagy csak az úton lévő autókon van.
  • buldozer99
    #7901
    jön valaki nyomulni?:)
  • Forza Italia
    #7899
    hálás kössz
  • Gyocsika
    #7898
    Hali!
    Lenne egy pár kérdésem!
    1.Hogyan tudom beállitani a kormányom hogy jól működjön vagyis ne legyen nagy holtjátéka? Azokon a csúszkákon a beállitásokba mit lehet beállitani?
    2.Felvennétek majd a magyar klubba ha igen akkor mit kell hogy keressek?
    3.Az offline fog működni akkor ha kijön a teljes verzió?
    Előre is köszi!!!
  • gizmoplayer
    #7897
    legujabb winrar a rarlab.com oldalról
  • Forza Italia
    #7896
    Srácok, letöltöttem a fileplanetről a játékot és kitömörítésnél hi9bát ír ki. Mit csináljak?
  • killer123
    #7895
    Valaki nyomja Logitech momo-val???

    Tapasztalat??
  • k8bal
    #7894
    mostmár mindegy! nekem megérte, volt rá keret
  • Tomo15
    #7893
    Kicsit el vannak szállva az árakkal:) 360on 50e körül lehet kapni.
  • k8bal
    #7892
    ja oké, én is valahogy így gondoltam.
    felmentem megnézni netes kínálatot és ott láttam 155.000-ért, gyorsan lecsapatm rá mert a többi 8c az 1.000.000+-nál kezdődött!
  • JohnnySmith
    #7891
    Megnyerni lehet. A sziget körbeautózásos bajnokságban :)
    Az összes concepció autó nyeremény valahol.
  • Dash
    #7890
    MIért nem tudok/unk rácsatlakozni a szerverekre?
  • Kaszi46
    #7889
    Ha te mondod biztos úgy van. Amugy a végsebessége is lassú, de itt arról volt szó hogy driftelni lehet vele faszán.
  • killer123
    #7888
    Hát ha automatán nyomod akkor. Vagy a váltó lassu??
  • k8bal
    #7887
    csak ey gyors kérdés! az Alfa 8c mennyibe fog kerülni?
  • Teflon Mike
    #7886
    a FORD GT az egy nagy szar mert lassan vált... Online nick nevem: Teflon_Mike[HUN]
  • Kaszi46
    #7885
    huháhé, kár hogy nem lehet a legelején már hardcore modban kezdeni. Ez nagyon állat, fordgt-vel nagyon lehet csapatni a kocsi seggét.
  • csoola
    #7884
    ha simán elinditom a game-t az már online mód? vagy ahhoz kell a gamespyos sz@r?
  • Kaszi46
    #7883
    Hardcore mod-rol mit lehet tudni?
  • Teflon Mike
    #7882
    már meg van...
  • atomboy
    #7881
    Egyet kell, hogy ertsem...
  • Reyes
    #7880
    Magyar mentalítás rulZ...amikor nyáron voltam spanyolban, és reggel svédasztalos reggeli volt, láttam, hogy majdnem mindenki 3 tányérral hordja magának a kaját, amiről azt sem tudja, hogy mi az, meg a felét sem eszi meg... De hát ingyé' volt, akkor annyit kell vinni, amennyit még nem szégyell az ember...

    Ha már nem lehet online nyomni, akkor én letörlöm, nem akarom lelőni a poénokat, addig is inkább csak furikázok... Most van egy Ferrari 430 Spyder-em, annál jobb nem kell.

    Jah, meg a kölcsönkormányom is ótvar szar, rángat jobbra-balra,meg a pedálok is elég érzéketlenek, úgyhogy nem szenvedek vele...
  • Kaszi46
    #7879
    Tesztelem tesztelem, már beleraktam 2800 mérföldet:)

    Majd ma nyomatom online is.
  • Teflon Mike
    #7878
    Hogy tudom vissza rakni a savémat a gaméba???? van elmentett savém + profilelist is és nem láttya a savét valaki HELP PLS
  • hykao #7877
    Kit érdekel bazz, hogy lehet-e utána még egyjátékosban nyomni??? Azzal törődj, hogy amit találsz bugot, azt küldd el nekik, hogy a teljes játék majd minél kevesebb hibával jelenhessen meg...
    A béta teszt lényege nem az, hogy minél tovább lehessen ingyen élvezkedni ezzel a szarral...
  • csabush
    #7876
    előbb írta h nem tudja, nem tudsz olvaskodni?
  • Videe
    #7875
    Volt egy kérdésem:"Hali! Basszus a tdu kiírta hogy a jogosultságom 3 nap múlva lejár!!!Ez most mi? Nektek is volt ilyen? Megoldás?" Gondolom akkopr ezért van!? Singleben sem lehet majd nyomni?
  • csabush
    #7874
    hmmm? milyen plusz memó?
  • csabush
    #7873
    jaja:)

    Városban leesik az fpsem az tény, de nem nagyon megyek városba, általában autópályán vagy a sivatagban küldöm:) Meg mondjuk ha sok ember ellen megy a verseny (8) akkor amíg együttvan a mezőny akkor akad. De ezen nem csodálkozom, gyenge már a gépem ezekhez a mai gémekhez:)