107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Alexease
    #8044
    Aki nem erti meg, hogy egy Beta verzio miert van, annak ugy is mindegy;)

    Szerintem egy nagyon pozitiv huzas volt a betak kiadasa, igy hogy lehetett ketszer is tesztelni a jatekot. Megtehettek volna, hogy kepekkel, videokkal feltuzelik az embereket, aztan bevasalnak egy csomo penzt. Igy azert a celkozonsegnek komoly belelatasa van mar a jatekba, tud merlegelni, hogy megeri-e megvenni. Ez azert kockazatos;)))

    Eleg csak belegondolni, hogy ebben az agyatlan warezkodasban, ahol az emberek habzo szajjal jelentik ki, hogy nem adnak penzt jatekert, rengeteg ember volt itt a topicban is, aki kepesek voltak fizetni a zartkoru betaert!!!! Ez azert nagyszam!

    Meguntam a gepelest, igy toszavakban:)
    - probaltam minnel tobbet tesztelni a jatekot, es ahoz kepest, hogy mennyire osszetett a program, extra hibat, olyat ami hasznalhatatlanna teszi a jatekot, nem talaltam!
    - ha mar csak az emberek tizede hasznalta arra a betat amire kitalaltak, es ha mar a bekuldott hibaknak a tizedet kijavitjak, mar akkor is sokkal jobb jatekot kapunk/veszunk, mintha csak "szokasszerint" kitoltak volna a polcra!
  • Reyes
    #8043
    Másoknál is(nálam nem).
  • gabesz012
    #8042
    Ok, én ott leszek. (neonzöld Murcival)

    Bug: a hang csak nálam csinálja azt, hogy a jobboldali csatorna iszonyat halk? Na ezt jó magyarosan írtam le... :)
  • Hmuda
    #8041
    Én is erre gyanakodtam. Multkor írtam, hogy szerintem javítani fognak még megjelenésig a hibákon.

    Belátom, lehet, hogy tévedtem. Eddig azt hittem, hogy még van egy-két hónap, ami alatt ki jön egy-két bétás javítócsomag, orvosolva az olyan hibákat mint a túl sötét képernyő, túl erős basszus, stb.

    Az egyedüli bizakodásra okot adó dolog az az lenne, hogy talán az egész open klienst azért kellett újra letölteni, mert a régi egyszer-azonosíthatósági hercehurca annyira mélyen volt elásva benne, hogy egyszerűbb volt egy új klienst kiadni nélküle, és talán az igazi javításokat a teljes fogja tartalmazni.
  • Teflon Mike
    #8040
    NAH MA MINDENKI ESTE 8-kor az AUDI BOLT PARKOLOJÁBAN VAN TALI... én egy MV Agusta-val vok vagy 1 citrom sárga koeningel :)
  • Truck Driver001
    #8039
    Ez bizony szomorú!:(
  • Bence94
    #8038
    ezt kifelejtettem ez ISTENI játék nagyon jo megveri az nfs-t.
  • Bence94
    #8037
    helo nektek szokott a textura megbolondulni és még rángat is a jatek?
    mármint csíkok nem látok semmit se csak szineket.és egyébként ha megy nem rangat.remelem ezt kijavitjak mert igy jatszhatatlan hogy néha jo a jaték maskor nem.
  • Repülő Gyík
    #8036
    NEM!
    Offline sem megy.
    Net nélkül is számlál!
    De gondolom az agytröszt ezt is tölli!!!
  • Eisenhower
    #8035
    észrevette valaki hogy a cls 55 merci-nél fordítva va n fordulatszámmérő meg a km óra? teháta km/h számlapon a fordulatszám megy a fordulatszámmérőn meg a km csuszka. meg kellene csinálni cska meg kell fordítani a két "számlapot" hmuda privibe le tudod fordítani angolra? :) és akkor elküldeném nekik
  • maffioso
    #8034
    nem mivel sehol sem láttam h hol kell
    és a szerver lassuságán kivűl más bugot nem észleltem
    és nem olyan amilyet irtál hanem inkább olyan hogy tessék ittvan egy ajándék de nem használhatod örökké de nem mondják meddig
    ui.:ne itélj meg senkit annyibol amennyit tudsz rola
  • Bucser
    #8033
    Miért kellene feltüntetniük??

    Kb olyan szaga van, hogy adnak neked valamit és te meg számonkéred az a"ajándékot".

    Ugyanis pl rólad nem tudom elhinni, hogy akár egyetlen bugreportot is küldtél volna.
  • Teflon Mike
    #8032
    nah fel kell fedezni őket :)
  • Truck Driver001
    #8031
    Hmm.Kiis írta inditásnál hogy 3nap múlva lejár a beta.De offline-ba azért csak lehet majd tolni nem?:D
  • leipsig
    #8030
    nekem csak 2 tuning hely van, késöbb lesz több elérhető?
  • Teflon Mike
    #8029
    lehet ducati, MV-t a Forza tuinernél lehet
  • maffioso
    #8028
    alexease:
    kicsit hülyeségeket irsz
    oké h béta és ingyen van de ez nem azt jelenti h nem kell vele játszani
    amugy meg feltüntethenék h 9napig lesz csak érvényes
    ami ugye nem feltétlen jelenti h 9nap csak a test idő
  • csoola
    #8027
    valaki elmondja hogyan kell online-módba tenni a game-t?jo lenne emberekkel is találkozni...
  • Bucser
    #8026
    Szerintem a 9 napos beta egyelen szerepe a serverstresszteszt volt. mennyi usert bír el egy servercluster. ezt próbálták bemérni.
    Persze szigorúan csak szerintem.
  • leipsig
    #8025
    MV-t, Ducatit, kawasakit nem lehet tuningolni?
  • killer123
    #8024
    Én is megveszem de az a bajom hogy csomo mindet márciusra toltak már.

    Nem lessz annyi pénzem hogy megvegyem a s.t.a.l.k.e.r.t meg a C&C Tiberium Wart, És a TEST DRIVE-ot is az már több mit 42000ft már és még ki tudja mi fog még megjelenni addig.
  • Eisenhower
    #8023
    az ok hogy lement 2 beta. de abbol a 2-ből sztem a closed érhetett valamit mert az csak annak volt elérhető aki előfizetett rá. sztem ott ment is a bugreport. az open betanal sztem az emberek 90%-a csak gémelni szedte le meg marhulni.... meg mert ingyé van a gém. meg lehet érteni hogy csak 9 napig. a sok emberke 9 nap alatt végigtolja utána a full meg nem fogja érdekelni. csak az igazi rajongók fognak ujra nekikezdeni a fullnak. mint pl én ^.^
  • Fox44
    #8022
    Ket beta is "lement" es nagyon kivancsi leszek, hogy mennyire lesz hibatlan... Azert azt nem ertem ,hogy az elso betat tobb mint egy honapig lehetett hasznalni, mig ezt 9 napig!?
  • AlieN911
    #8021
    Pl amikor néztem a FAQt akkor még február volt.. és ez nem volt 1 hete.. szal nem kell egyböl hülyézni.. Jo belátom h. a MOs kérdés az télleg az volt Gondoltam h. 10k körül lesz..
  • Eisenhower
    #8020
    nem kell megvenni. nem is kell vele játszani. EZ VAN. most nem azt mondom hogy minden játékot megveszek de ezt megfogom, amit ugy érzek hogy tényleg érdemes és megérdemlik a fejlesztők akik dolgoztak rajta azt megveszem eredetiben. és akkor itt jön be alexease hsz-e: "Hihetetlen emberek vann;) Keptelenek felfogni, hogy a Beta nem ingyenes jatek, ajandek, es nem "jatszni" van;) Es meg fel is haborodnak, hogy nem fog mukodni es meg kell venni az eredetit:))"

    ez beta nem azért adták ki hogy ingyen végigjátszd amikor csak akarod azért lenne hogy felfedezd a hibákat elküld és ők orvosolják hogy minél hibátlanabb játékot hozzanak össze
  • Sland
    #8019
    Hülye kérdések tömkelege.

    1. Valszeg 12ezer lesz, mint a legtöbb új, neves játék
    2. Ez is hülye kérdés. Miért ne jelenne meg Mo-n.
    3. Egy ideje már be van írva a FAQ-ba hogy Márciusban fog megjelenni csúszás miatt
  • Neoncsoves
    #8018
    10-15 k -ért kössz...
  • AlieN911
    #8017
    Mennyi lesz a FULL? Lehet majd kapni MOn? 1 hét és kinnvan, de nem láttam még..(galaxisnet,pcdome..)
  • cenobite
    #8016
    Megerősítem. 3-as tuning Kawa-val simán megvolt. :)
    Autóval elég gáz.
  • Bucser
    #8015
    Én csupán ezért nem olvastam a topicot:) Closed Beta alatt kijátszottam magam submittoltam 10-15 bugot aztan hagytam is a fenébe:) Majd látom a kész productot:)

    Remélem rajta leszek a creditsen a beta testerek között
  • Alexease
    #8014
    Hihetetlen emberek vann;) Keptelenek felfogni, hogy a Beta nem ingyenes jatek, ajandek, es nem "jatszni" van;) Es meg fel is haborodnak, hogy nem fog mukodni es meg kell venni az eredetit:))
  • maffioso
    #8013
    nem
    inditáskor kulcs kellneki
    closed beta meg amugy hol van?honnan tom leszedni?
    vmi uj info a megjelenésre ?
  • _Atti_
    #8012
    néztem faqt meg próbáltam keresni is de arra nem találtam választ hogy ha leszedem a klienst de nincs kulcsom..mert már ugye closed..akkor offline módban attól még ki lehet próbálni?
  • TunerX
    #8011
    Sajna a dátumvisszaállítás nem segít, ugyanis vmi "idő-szerverhez" csatlakozik akkor. Ha meg nem csatlakozok, akkor már játszani sem tudok. DE azért köszi a tippet, nekem is ez jött először ötletnek.
  • maffioso
    #8010
    dátumt állicsd vissza hátha az segit
    de ne sokat max hétfőig
    ez csak elmélet nembiztos
  • Eisenhower
    #8009
    nem akarok akadékoskodni, azt nem kéne elfelejteni hogy ez BETA TEST nem azért adták ki hogy az emberek eljátszogassanak vele több hónapon át... arra ott lesz a full :)
  • TunerX
    #8008
    Nincsen vmi módszer ennek az időkorlátnak a kiiktatására ? Azt hittem kibírja még a megjelenésig kb. ha csak offline is a beta.
  • maffioso
    #8007
    ja ennyire könnyű köszi:D
    nem néztem meg sehol csak megkérdeztem hátha kapok választ
  • ATi0021
    #8006
    A Dokumentumok mappában levő Test Drive Unlimited mappába.
  • maffioso
    #8005
    a játék hova menti a profilt?vinyocserém lesz és átvinném a profilt a másik vinyomra