107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • maffioso
    #8004
    offline nekem elég jól megy de online az ezer játékost vivő szerveren már nagyon szaggat/laggol fps-t nem mértem nem tudom megmondani
    remélem h ha kijön a teljes akkor már lesz normális szerver
  • tzsoltika
    #8002
    OK. kösz a segitséget!
  • JohnnySmith
    #8001
    Több autó, játék mod stb.
  • tzsoltika
    #8000
    BETA-val mentek? Mi van a teljesben, ami a BETA-ban nincs?
  • ATi0021
    #7997
    Én a rendszeridőmet febr. 10-re állítottam. A játék kiírja, hogy: "Sajnáljuk, de a jogosultság határideje lejárt.
    Kérjük, lépjen kapcsolatba a szoftver szállítójával, hogy naprakésszé tegye a szoftvert vagy meghosszabbítsa a jogosultságot." A kérdésem az lenne, hogy a bétás mentéseimet elfogadja majd a végleges verzió? Az első fizetős bétával csinált mentéseimet az open béta nem fogadta el.
  • tzsoltika
    #7996
    A játék megjelent már? A FAQban azt irja hogy február 13.-án jelenik meg, de akkor ti mivel és hogyan játszottok?
  • leipsig
    #7995
    #7990 re valaki?
  • examinee
    #7994
    Attol hogy majd az 50. ember is beirja hogy télleg 3 nap mire leáll a játék attol még le fog állni/vagy nem fog! Majd kiderül hogy offline mehet-e tovább vagy azsem! mindensetre kussmár:D -> majd jön valami hir vagy kiderül 4.-én.
  • TothLaci
    #7993
    B*ssza meg! [Elnézést]
    Tényleg három nap, és megáll a játék? Ne, hogy már :'(
    Olvasom a híreket, és egyre nagyobb a valószínűsége. Ez szivatás mindenképpen :/
  • Haribence
    #7992
    Akkor tényleg csak 3 nap és vége???? Az szar mert én most töltöm éppen és még csak 25%-nál tartok a letöltésben ,vagyis amikorra letöltődik már nem is lehet vele játszani???
  • Truck Driver001
    #7991
    Gondolom már biztos elhangzott,de azért megkérdem!:D
    Ha mondjuk meghívnak vlmi klubba,azt akkor hol tudom megnézni,és elfogadni?Vagy az a friend list vagymi?:D[nem érti]
  • leipsig
    #7990
    Sziasztok!

    kéne egy kis segitség. minden autószalonba voltam és mégsem nyiltak meg a motorszalonok, még kell valamit csinálni?

    Köszi!
  • MaverickSXT
    #7989
    vki meg udna mondani hogy az online profilomat hogy tudom offlineba rakni?ugyanis a kedves szolgaltatom szorakozik a nettel es hat eleg idegesito 10x neki allni a 200 km es versenynek mert ha megszakad a net akkor elorol az egeszet meg akkor is ha epp 179 km mentem mar
  • Gabisan
    #7988
    ftp cimet kernem ,ahol lehet tesztelni es feltolteni elereseket!Koszi
  • bucsher
    #7987
    Ja igen ezt csinálta nekem is. Most már tudnak róla :)
  • bucsher
    #7986
    Na ma már nem indul a game. Így én lettem a 1367eske :)
  • MaverickSXT
    #7985
    olyan kerdesem lenne ha onlineba van a profilom akkor azt at lehet rakni offlineba?mert igy az online profilom nem mukodik csak akkor ha neten vagyok
  • SuperCharger
    #7984
    A levélben van a link, amiben a kulcsot is kaptad.
  • Eisenhower
    #7981
    sajna nekem is kiírta a 3 napot. azért ezt a 3 napot kihasználom haverral és vadászunk a hibákra :) és közben jókat autókázunk. remélem mihamarabb megjelenik a full :)
  • killer123
    #7980
    Hova kell küldeni a Bug Reportot??
  • SuperCharger
    #7979
    A closed beta akkor kezdődött. Akkor gondolom te abban benne voltál. És most akkor offline nyomod? Elindul simán a játék?

    Nekem nem jött fel ez a "3 nap múlva véged" üzenet, nem tudom mi lesz. Lehet, hogy valami fix dátumellenőrzést tettek az openbétába, és lehet majd visszaállítgatni a dátumot, hogy eliduljon.
    Na mindegy, az online biztos megszűnik 4-én, offline meg nincs sok kedvem nyomni.
    Azért ahhoz képest, hogy két hónapja megy a béta, tegnap feladtam egy bugot, és az 1317-as számot kapta... kicsit többre számítottam volna.
  • Sland
    #7978
    Beta a hibák észlelésére és jelentésére van. Nem arra hogy végigtoljuk és huuu de játsszunk vele
  • dzsiii
    #7977
    most olvastam hogy 4-én bezár a beta teszt.remélem nem igaz!
  • dashed_
    #7976
    3 napig meg hasznalod aztan letorlod..
  • Forza Italia
    #7975
    nekem is kiírta. ilyenkor mit lehet csinálni?
  • dzsiii
    #7974
    mulva
  • dzsiii
    #7973
    srácok.. ma reggel kiirta hogy a jogosultságom 3 nap muéva lejár? csak egy hétig lehet probálgatni?? hogy van ez?
  • killer123
    #7972
    Az gáááz. Olyan mintha peugeot automata váló lenne benne. Tapasztalat.
  • Makee
    #7971
    Rohadjak el hogy nem figyeltem oda.Még jó hogy csak egyszer szenvedtem végig autóval.
  • Nightwish006
    #7970
    sDAS:DAS:AS
    mA is A! :D
  • gduck
    #7969
    Nagy NFS fan vagyok (minden részét végigjátszottam :D ), de az utolsó két NFS-t a végén már marhára úntam... (de azért végigvittem)

    Ezt lassan két hónapja nyúzom (és küldöm a bugreportokat), de egyáltalán nem úntam meg...

    Az egy nagyszerű játék!!!
  • gduck
    #7968
    Pontosan! A béta teszt már december eleje óta megy...
  • Nethyrrea
    #7967
    kérdés: ha a zsaruk üldöznek, (már háromjelvénynél tartok, néhol kordonokat is állítanak elém, és vadásznak rám :D), azelől hogybújok ki? itt nincs olyan mint gta-ban hogy bemegyek egy garázsba ésakkor leráztam őket?
  • Makee
    #7966
    Nem csak A-s verdákkal lehet azon a versenyen menni?
  • Nightwish006
    #7965
    Éjjjj ez a game ugy megeszi a gépemet hogy szörnyű :D
  • Nightwish006
    #7964
    Hát... :D Haver enzoval 65 perc, én koenigseggel 62...
    Utánna Motorral szinte simán beértünk...
  • Makee
    #7963
    Szintén 63 perc Enzoval :) Mondjuk elég nehéz úgy jó időt futni hogy a fél pályán csak repkedek, meg pattogok.
  • drater
    #7962
    srácok véletlenül nem tudjátok hogy hogy lehet save gamet átmenteni?
  • Teflon Mike
    #7961
    Úgy értem hogyha váltok akkor lassan megy vissza a fordulat szám és egy olyan 1-2 sec után kezd el húzni :(
  • Videe
    #7960
    oksa