107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Patrik87
    #8131
    Én biztos megveszem, mert a beta az nagyon bejön nekem! A rendes game meg ennél csak jobb lehet!:)
  • MaverickSXT
    #8130
    demo nem hinnem hogy lesz,arra itt van ,volt ez,de legyen igazad,bar amennyire megfogott tuti megveszem aztan majd rinyalok hogy megint kidobtam a penzt a semmire
  • SiteDisagner
    #8129
    Szabi neked milyen konfigod van?
  • Szabi1991
    #8128
    ez az igazi Rendszámtábla :)

  • hykao #8127
    Ha lesz demó, akkor nem kell zsákbamacskázni.
  • MaverickSXT
    #8126
    na igen ez a beta atka,remelem a full jo lesz es tenyleg javitva lesznek a hibak ,mert ez egy nagyon jo kis hangulatos game lenne
  • pirosBoci
    #8125
    Átmentem a szigetre az eden logoval és a szigeten lefagyott a játék...
    ujrainditottam, belépek és a mentéseim eltüntek.Volt 3 motor 8 kocsi(Enzo stb) 3 ház 1db 4helyes 1db 6 helyes és 1 8helyes 800,000ezr dolcsi, és épp most akartam königsegg t venni tök jo, nem voltam IDEGES ÁH NEM.
  • MaverickSXT
    #8124
    hat nem tudom kinek mi a tapasztalata ,de a jatek expert szinten atcsap a jo kis autozgatos gamebol a rohadtul idegesitobe,az AI egy idiota, ossze vissza osszefuggestelenul megy,zsinorforgalom stb...aztan a jatekot mindegy milyen felbontasban hasznalom mert gondol egyet es 1-2 fps,/6800GT/100% hajtja a procimat /prescot 3.2,2GB ram/ csak epp nem tudom miert...bugreportot meg nem kuldok hisz minek, rajtam kivul gondolom meg van 10000 embernek ez a baja aki irt is,hat remelem a full jo lesz mert en szivessen megvennem ,de ez zsakbamacska mert mi van ha a full pont ugyan ilyen gagyi lesz?akkor kidobtam az ablakon 10en x ezer forintot?
  • Eisenhower
    #8121
  • Leky
    #8120
    Időközben létrehoztam a Boot.ini-t.
  • Leky
    #8119
    Hello mindenkinek hogy lehet újbol létrehozni a BOOT.INI file-t mert ez a geci letörölte. Egyébként visszaraktam a Closed bétát és elindult az egyik cd-key-el az nem reklamál hogy le fog járni. Igaz offline de az is jó.
  • examinee
    #8118




  • examinee
    #8117
    Én uninstalltam már 4-szer éssemmit nem törölt le ne izguljatok!
  • Attila8805
    #8116
    Hi all nekem a c-n van a windows és ha én a másik winchesterre raktam akkor is lezúzza a c partíciót uninstallnál?
  • hykao #8115
    #8099
  • Eisenhower
    #8114
    ezt akartam csak nem emlékeztem a címre :)
  • bucsher
    #8113
    igen muszáj :)
  • Eisenhower
    #8112
    muszály muszáj
  • Rolesz
    #8111
    Az előző mentésemben már sokáig eljutottam de most kezdenem kellett egy újjat online miatt.Nem lehet valahogy megoldani azt hogy ammeddig az előzőbe eljutottam unan folytassam?Muszály újra kezdenem?
  • Eisenhower
    #8110
    #8035? senki se vállalkozik rá? pedig ez nem userhiba sztem :) ugye hykao?
  • hykao #8109
    Ahogy már írtam párszor, az nem valószínű, hogy hiba.
  • Casseus
    #8108
    Egyedül azt javísák ki hogy lássa az ember a játékosokat akik körülötte van! MErt így random látom-nemlátom elég idegesítö!
  • Reyes
    #8107
    Éntőlem jöhet nyugodtan nyáron is, ha addigra egy bugmentes játékot kapunk, csak ne vizsgaidőszak alatt jöjjön:D
  • Sland
    #8106
    Igen, valszeg 3 nap múlva kikapcsolják a szervereket. Lehet hogy az offline sem fog működni, de lehet hogy fog

    Nem tudom mit kell így kiakadni: " milynen béta ez???"

    A Beta még mindig nem arra van hogy kijátszd az agyadat, hogy egész nap kockulhass, ahelyett hogy csajoznál, hanem arra, hogy amiket hibákat észlesz, azokat jelentsd, hogy a végleges verzóban, amivel szarrá kockulhatod a buksidat, jobb legyenek a dolgok!

    Még mindig nem vagyunk jósok úgyhogy nem tudjuk hogy mi fog történni!
  • Alexease
    #8105
    Latom, itt is hozod a formad;)
  • Sland
    #8104

    Lámaföld...

    Csak úgy tudsz online menni, ha új játékot kezdesz!

    Amikor kéri hogy írd be a nevedet, beírod a nevedet, amilyen néven akarsz játszani!
    Aztán rákattintasz arra a kis négyzetre amit látsz, hogy aktiválódjon az e-mail és jelszó mező!
    Az e-mailbe beírsz egy valós e-mail címet, a jelszó helyére pedig olyan jelszót amilyet akarsz!

    Nem kell előtte sehova sem regisztrálni!!!!!!!!!!

    Ha azt írja hogy már van ilyen felhasználó másik jelszóval, akkor más nevet válassz!

    Nem tudom mi ezen a bonyulult...
  • Rolesz
    #8103
    Lehet hogy én vagyok a láma de plz mondjátok el hogy lehet onlineba nyomni?Mit irjak be?Valami gamespy de azt hol kell regisztrálni mert én ccsak fizetős gamespy regisztrálást találtam.Van ingyenes regisztráció vlahaol gamespyos acc.-hoz?Pls valaki segítsen!:D
  • Sland
    #8101


    Használni kéne az OFF-Topicot, srácok!!!
  • bucsher
    #8100
    megint szétoffoltátok a topikot gratulálok. teflonmájk \o/
  • hykao #8099
    Észre. Írtam is nekik még a closed bátánál róla bugriportot képekkel...
  • Reyes
    #8098
    Viszont ez a qrwa kormány rángat jobbra-balra, úgyhogy mire kijön a teljes, veszek egy normálisat mellé:S
  • Reyes
    #8097
    Áhh, mekkorát mentünk most egy orosz sráccal:)

    Ő SLR-rel, én meg a szívem csücskével(TVR), nyomtunk pár versenyt, egyszer ő nyert, egyszer én, de az utolsó volt a legnagyobb...Autópályán mentünk, és a cél a szembe sávban, egy elég erőteljes emelkedőnél volt... Mivel még 3-as tuningal is gyorsabb az SLR, ezért pont beért kb. 50 méterrel a cél előtt, de pont belebombázott egy szembejövő kocsiba:D A TDU meg hibát észlelt, ezért leállt:S
  • Teflon Mike
    #8096
    VAN EGY ELADO KOENING 3-as upgradéval 380,000$ Tessék vinni. Valódi értéke 538,000 + 200,000 = 738,000. De szinte a feléért a tiéd :)
  • voto
    #8095
    Pedig délután haverral mentünk több mint 100km-t
  • csabush
    #8094
    mert mikor írtam h innen vagyok, akkor tuntel el pont, utana lattam meg nehany magyart, de ra fel percre eltuntek ok is
  • voto
    #8093
    Kisvöller voltam de sose láttam h írsz
  • csabush
    #8092
    én voltam az ice3hole, jrtam is neha lattalak titeket neha nem, ugyhogy kileptem
  • SuperCharger
    #8091
    OFF:
    Akinek letörölte a C:\-et, mint nekem, és volt ott vmi szar (értsd: pótolhatatlan, ritka kincsek), és NTFS-e van, FreeUndelete 2.0 nevü progival-vel még gyorsan visszahozhat ezt-azt.
  • kuci06
    #8090
    az egész multi problémás :/ kár érte, nagyon vártam a multis mókát, de eddig összesen 1 embert láttam multiban :(
  • voto
    #8089
    Teflon ott voltam az audinál 2 perce és 2x lockoltalak is de eltüntél:(