107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Borg
    #8367
    Loál, még jó hogy fel se tettem a bétát...


    Greeting TDU Beta Testers,

    This email is to inform you of a bug in the Test Drive Unlimited uninstaller from the Open Beta Test. If you plan on uninstalling Test Drive Unlimited, please be sure to back-up (or move) any "loose" personal files you may have stored in the c:\ root directory on your computer.

    There is an issue where the uninstaller may attempt to remove files in the c:\ root directory that are NOT in a folder or are NOT protected by windows.

    - Files that are in folders on c:\ are NOT affected by this bug.

    - Files that are protected by your windows operating system are also not affected.

    Please be sure to take extra special care when uninstalling TDU.

    If you have any questions at all regarding this issue, or would like more instructions on how to back-up your files, please email [email protected]

    This bug is of course fixed in the retail version of TDU.

    I'd also like to remind everyone that the Open Beta Test for Test Drive Unlimited will be ending tomorrow 2/4/07. Thanks again for all your help in the beta test for Test Drive Unlimited and we look forward to seeing you on the road in the future!

    Best,
    Beta Test Administrator
  • csoola
    #8366
    amugy jol megy a game betahoz képest, 1024-ben, fullra huzva csak ugye az élsimitás miatt no HDR... de igy is szép, és sztem jobban megéri a simitást bekapcsolni, egyzserüen TÜÉLES, és nagyon jo...
  • csoola
    #8365
    ö lenne az, tom h kicsi, de azért látszik:D nagyon bejön, bár az irányitással még gondok vannak, tulajdonképpen igazábol se vezettem még real autot:D (motorozok:P)
  • hykao #8364
    Miért vagytok annyira oda ezekért a Lambókért, nem értem...
    A játékban csak azért érdemes venni, mert néhány küldetés "Lamborghinihez kötött"...illetve mert 3 db. begyűjtéséért is jár pont, de amúgy sem "A", sem pedig "B" kategóriában nem érdemes velük foglalkozni...
  • csoola
    #8363
    sárga:P (olyan, mint annak a verdának a szine ami a banneren van, aminek a tükrében a gallardo is látszik)
  • Spyk3r
    #8362
    murcielago...de legoként is jol hangzik..nemlényeg :) remélem fekete ! :)
  • Reyes
    #8361
    Csinálnod kell egy új profile-t.
    Névnek mind1, mit írsz be, meg jelszónak is, csak az e-mail címnek kell valósnak lennie;)
  • csoola
    #8360
    vettem is egy szép kis murcialego-t(remélem igy kell irniXP) ha lehet tolok rola képet olyan szééép:P
  • gduck
    #8359
    (gduck007) ott vagyok és látok pár németet...
  • Peck
    #8358
    [HUN]LilSaint itt várok de senki nicns itt....
  • buldozer99
    #8357
    megyek:D
    buldozer999 néven
  • brdo
    #8356
    Én is részt vennék az Audi bolt előtti találkában, sajnos még sosem tudtam online játszani. Azt írja ki, hogy a szerver nem elérhető. Segítseket! Lehet, hogy én nem csinálok jól valamit!?
  • maffioso
    #8355
    köszönöm
  • maffioso
    #8353
    sland az a baj h még nem találtam meg azt a tuningshopot és nem tom merre van betű-szám koordinátát adsz?
  • Sland
    #8352
    Ehhe, már ne haragudj, de te bazdmegoztál, és te néztél hülyének, hogy nem tudom hogy van a 3 Lambo!
    Nem is kell messzire nézni: #8348
  • Teflon Mike
    #8351
    te annyira de annyira... áhh inkább nem mondok semmit mert elvagy szállva magattól.........
  • Sland
    #8350
    Fod már vissza magadat!
    Azt se tudod hogy miről van szó! Olvasni tudsz, primitív gyökér?
    Ott 3 lambo van; 2 gallardo, 1 Murci
    Mi meg 3 gallardoról beszélünk, idióta, ne bazdmegoljál itt nekem!


    Egyébként látom miért nincs benne a játékba a coupe(xbox360):

    "The Lamborghini Gallardo Coupe was only for those who preordered the game. But if you really want it, just stop by an EB Games or Gamestop. (Call first though 'cause some have them and some don't)"
  • Teflon Mike
    #8349
    nem a SELL-nel nem az azt jelenti hogy mennyi autót tudok eladni :)
  • Teflon Mike
    #8348
    BAMMEG ITT VAN MIND 3 LAMBO:

  • Sland
    #8347
    Forza tuner
  • Sland
    #8346
    Igen! De érdekes, mert amikor megyek a TRADE-be ott is csak 2féle Gallardo van. Viszont minden autólistán amit találtam, 3 Gallardo van feltűntetve:

    Autó néve, ára, végsebbeség(mph) gyorsulás 100ra, és lóerő

    Lamborghini Gallardo SE | $170,000 | 192 | 4.0 | 520
    Lamborghini Gallardo Coupe | $165,900 | 192 | 4.1 |493
    Lamborghini Gallardo Spyder | $193,000 | 195 | 4.3 | 420
  • maffioso
    #8345
    agusztát hol tok tunolni?
    a negges térkép nem jönbe
  • maffioso
    #8344
    az azt jelenti h hány auto van piacon
    nem?
  • hykao #8343
    Minden Lamborghini szalont végigjártál? Azt hiszem több is van.
  • Teflon Mike
    #8342
    nah egy kis ON az OFF után:


    Kicsit sok kocsim van :)
  • bucsher
    #8341
    szerencsére nem kell hozzá game hogy tudjam mi az a kupé :D
  • bucsher
    #8340
    színvonal vagy öcsém
  • Teflon Mike
    #8339
    ESTE 8-kor TALÁLKA AZ AUDI BOLT ELÖTT :)
  • leipsig
    #8338
    azzal egy kicsit nyerhetsz ha a célponthoz legközelebbi szalonba betemész és kijössz...
  • Gyocsika
    #8337
    Értem kb olyan 4 db van vissza!
  • Leky
    #8336
    Kár vitatkozni a megjelenési dátumon, ha megjelenik úgyis megtudjuk. Az Atari oldalán 2007-03-02 van kiírva.
    Atari oldala
  • gduck
    #8335
    Nem kell pánikot kelteni ;) A hivatalos megjelenési dátumok jelenleg ezek:

    USA: 2007 Március 20
    Európa: 2007 Február 16
    Ausztrália: 2007 Február 23

    Sóval még két hét (persze ha ez addig nem változik...)
  • báttyó02
    #8334
    figy egy oylan 2óra hossza alatt letudod az autószalonokat...amugy nem lehet teleportálni olyan szalonba ahol még nem voltál
  • Gyocsika
    #8333
    Teleportálódni nem lehet? Mert jó lenne eljutnom az összes autószalonig hogy meglegyenek a motor szalonok!
  • maffioso
    #8332
    mind1
  • Lacusnhl
    #8331
    fent van az amazonon a megjelenese 20 March 2007
  • Casillas
    #8330
    elég érdekes akkor, guglizz már rá a coupéra....
    najó, el ne fáradj, adok pár képet irl lambo gallardo coupéról:

    coupe
    ez is
    szintén
  • Reyes
    #8328
    Te meg inkább olvass egy kicsit utána, hogy mi a Coupé, meg a Spyder/Cabrio/Convertible, etc. között a különbség...
  • kuci06
    #8327
    a tető nélküli az a spyder :P
  • rockyboy
    #8326
    Meg tudnátok mondani, hogy mi a játék gépigénye? Köszi: Dávid