107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • MaverickSXT
    #8267
    kawasaki ninja 50 perc kornyeke
  • Szabi1991
    #8264
  • Bilux
    #8258


    Én ezzel mentem végig.
  • Leky
    #8256
    A millios versenyt milyen autóval érdemes elkezdeni, mert Saalen-nel kész rémálom csuszkál mintha jégen menne. Melyik a legjobb autó a versenyhez.
  • hykao #8255
    Szerintem teljesen okés a motorok irányítása. Ha jobban bedöntessz, akkor erősebben is kell visszahozni (azaz a játékban nem jön vissza magától egyenesbe), csakúgy, mint az életben. Ez nem autó...
  • báttyó02
    #8254
    oksa,yo8
  • Danman
    #8253
    jó holnap vis ma és majd nyomjuk egymás ellen hehe jóccakát all
  • báttyó02
    #8252
    :D
    nembaj,mert mikor respawn-oltam nekem meg elkezdett szaggatni megint azt ki is léptem....:S
    majd holnap felhúzom a jaguar-t :)
  • Danman
    #8251
    Igen itt jár vlen egybeesés pont most nézek fel:P hehehe:D bocs hogy nem tudtam visszamenni de nem tudtam már felcsatlakozni:)
  • báttyó02
    #8250
    hu most mijot multiztam :) vettem egy ducati999r-t,hát mit mondjak nemgyengén furcsa az irányitása a mcoiknak :D
    meg közbe találkoztam egy magyar sráccal is,megmutatta merre tudom tuningolni a jaguar-omat (ezúton is thx neki ha itt járna!:)
    szal még így kemény laggba is élvezetes a gém,hát még ha kijavítják a teljesbe....
  • Alexease
    #8249
    Vagy Beta bug, vagy mar az ugyes gyerekek kihasznaljak a teljesen nyitott online rendszert, es poenkodnak masokkal;)
  • Teflon Mike
    #8248
    ITT VAN A SAVÉMRÓL PÁR KÉP :S




    No comment..... (ezt miért lehet???)#8245
  • Teflon Mike
    #8247
    ahha
  • Eisenhower
    #8246
    vkivel történt már olyan hogy megbüntették a zsaruk és ne mvotl elég pénzed ezért bizonyos időt a dutyiba kellett lenni? :D
  • Teflon Mike
    #8245
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ LOL valami történt a savémmal a pénzem meg maratt + a kocsimis + a moci de minden felfedezett dolog eltűnt meg más ruhában van a pali csakhogy a pénzem idági 160,000 volt most meg lett hírtelen 800,000 ez hogy a faszba? meg expert lettem szóval valahogyan mentem 1 sec alatt 400 mérföldet mehetek a verseny pályára.... valakinek volt már ilyen???
  • Teflon Mike
    #8244
    audi parkoló megyek....
  • buldozer99
    #8243
    oks én ott vok:D
  • MaverickSXT
    #8242
    de en jovok,zold kawasaki ninja
  • razz
    #8241
    márcis 20baze
    kb 46nap
    ne má
    legaláb valmi uj ütös gém lenne
    pl.moha airborn vagy valami
  • buldozer99
    #8240
    valaki nem jön??
    szintén audi parkoloba
  • báttyó02
    #8239
    nekem egy hete 9600as karim volt,szaggatott mint a vadkan legtöbbször
    most a héten vettem egy 7600gs-t,ezzel is szintúgy szaggat...de őszintén szolva már kezdek hozzászokni :|
  • vass17
    #8238
    Nekem is 9600pro-m van és elfut a game, de a 640*480-as felbontás miatt nem sokat látni a chat-ből.....:P
  • Attila8805
    #8237
    Ezt viszont cáfolom mert nekem 9600 pro 256MB semmi gondom nem volt vele és nem egy új kari
  • hykao #8236
    Na kicsit nézelődtem. A komolyabb tengerentúli online oldalakon már előrendelhető, és mindenhol Március 20. van feltűntetve megjelenési időpontnak...európai megjelenésnek pedig Március 2. - bár lehet, hogy csak elírás ez utóbbi...
  • hykao #8235
    Kötve hiszem, hogy kijön februárban, de ha mégis, akkor az szomorú lesz... :)

    Ha ezt a Seven M oldalon olvasottak alapján gondolod, akkor van ott még egy "Tervezett" szó is...és már hónapok óta ott van a Seven M oldalán a játék az ELŐKÉSZÜLETBEN szekcióban, csak az árak kerültek ki most.
  • Szabi1991
    #8234
    :))
  • Teflon Mike
    #8233
    vagy elaggyam a DB4-est? csak porfogó xD
  • Teflon Mike
    #8232
    jaja hogyan csalt??? nekem is kéne sok pénz :)
  • Teflon Mike
    #8231
    én is azzal szerzem a lóvémat én a 3milkát szettem vele össze egy nap alatt :) utána mentem aludni mert már nem volt erőm meg venni a DB4-es zagatót :)
  • Truck Driver001
    #8230
    Hűűű én azt mennyiszer megcsináltam,amikor az elején voltam!:DD
    1millió dollárt biztos összeherdáltam vele!:D
    De már fájtak a szemeim+a kezem..
  • Danman
    #8229
    ty
  • Sland
    #8228
    blur - song 2?
  • Danman
    #8227
    most így visszagondolva nem tudja vki milyen zene megy a régi trailerben? amikor a sárga lambo van vs aston...vki?:s
  • Szabi1991
    #8226
    nekem nemindul el :(

    ha uninstalálom , akkor törli a C meghajtómat ?
  • báttyó02
    #8225
    thx
  • báttyó02
    #8224
    :-C
    én az előbb néztem éppen,meg tudtam volna venni,csak nincs annyi lóvém :S
  • Szabi1991
    #8223
    amikor pl. trafipaxok vannak , és gyorsan kell menni , vagy mondjuk 300-al kell menni akármelyik úton , és akkor kapsz pénzt :)
  • Sland
    #8222
    Én már lefoglaltam a ferrarit a shopban, de az istennek sem akar jönni az értesítés hogy megvehetem :S
  • báttyó02
    #8221
    a sebesség feladat az melyik? :D
    most lehet hülye vagyok,biztos toltam már olyat,de most hirtelen nem ugrik be [magnum-os ferrari-ra kéne neki a máni de nagyon]
  • Sland
    #8220
    nekem elindul. még 2napot ír