107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Gibor
    #8954
    Ha csinálok egy versenyt, akkor miért nem tok rajta versenyezni? mert mindenhol kerestem de seholse találtam, egyedül szerkeszteni tudtam.
  • bertino
    #8953
    bannerban több értelme volna ennek a szövegnek
  • Sland
    #8952
    A játék MÉG MINDÍG 2007 márciusában jelenik meg!!!
  • elekati
    #8947
    Ha a naptárom jó akkor Márc 2 Péntek!

    Jeee!végig gammázhatom az egész hétvégét
  • atomboy
    #8944
    Szerintem az 576 tavaly ev vegi informaciot kozolnek. Azota a kiado bejelentett par hetes csuszast, es ok meg nem vettek tudomast.
  • Sland
    #8930
    Galériám
  • akyyy
    #8928
    mutass nekem egy két képet aj átékról mert annyian irnak rola, hogy csak na. :D
  • Sland
    #8927
    Nincs még PC verzió!
  • birka1001
    #8926
    skacok x-box-ról van szó? ha pc ről akko lécci mondjátok honnan szedtétek!!
  • bertino
    #8925
    jaja, sajna a Shelby nem megy többet, de sztem nagyon jó hangja van
  • Clint EastWooD
    #8924
    Én a bilikék Espirit-emmel imádok kocsikázni, és a Shelby500-al.
    Bevágom a 100-130 as templót és élvezem a játékot :)
  • Gibor
    #8923
    ÁÁÁÁ bejutottam a reptérre de semmi értelme mert nem lehet gyorsulni.....
  • Reyes
    #8922
    Én a TVR Sagaris-szal állandóan legyorsultam (3-as tuningal)egy SLR-es csávót...pedig nem kétszer versenyeztünk:)
  • reaper5687
    #8921
    A Maserati témyleg elég durva volt, nagyon fogta az utat! Bár nekem személyes kedvencem a Corvette Z06, és a McLarenF1 GTR-em volt :D
    De ahogy láttam egy másik kedvencem a Lambo Coutach is benne lesz!!! Számomra ez a legdurvább Lambo!
  • cenobite
    #8920
    Pedig jó a TVR. Legalábbis nekem sokszor nagyon jól teljesített. 3-as tuninggal persze. :) Online versenyekben is jól szerepelt. Szóval én is ajánlom, egy próbát bőven megér.
  • DJ BP
    #8919
    Maserati GranSport is bejövős


    Én is azzal nyomtam sokat, imádom, remélem majd lesz Quattroporte kiegészítőként, egy bálna lehetne benne, vagy A8-as Audi, vagy akár S AMG, kíváncsi lennék a vezethetőségükre, hogy oldják meg a nagy súly érzetét a kanyarokban :))
  • gabesz012
    #8918
    Az komoly. :) Nekem csak 363-at sikerült kihúzni belőle a sivatagi reptér melletti úton. Én is megszállott Murci fan vagyok és nem trendiségből nyomulok azzal, imádom a hangját, meg nekem is nagyon bejön a vezethetősége (GTR2-ben is Murci driver vagyok :) ). "A" kategóriából csak az Enzo-t, meg a Konigsegg-et (asszem cc8 vagy mi a fene, vagy nincs is több Konigsegg a játékban?) próbálgattam több ideig, az előbbi még csak-csak, de az utóbbi borzasztó szvsz. Maserati GranSport is bejövős, D kategóriában mindent odaver, úgyhogy hajrá olasz kocsik. :) Na jó, ez csak vicc volt, mert pl. az Alfa Gt egy nagy rakás hulladék, abban a kategóriában sokkal inkább TT.
  • Synit HUN
    #8917
    Nehogy TVR-t vegyél! Vegyél egy Maranellot! Sokkal jobb autó. A TVR pattog, lessan vált, 5 sebeséges, kanyarban borzalmas. A Maranello kezesebb, 6 sebességes szekvenciális, csodálatos. A kedvenc autóm. És tuningal jobb mint pár B-s autó.
  • Hydroceph
    #8916
    idiota
    http://www.testdriveunlimited.com/
    lehet nyelvet valasztani
  • bertino
    #8915
    látszik,hogy 14-18 közötti vagy...
  • zoli122
    #8914
    írjatok mar le lécci a hivatalos német TDU oldalt PLS (lehet nem hivatalos)
  • Torry
    #8913
    -Farboud Supercharged GTS Prototype '05

    B kategoriában nekem eddig ez jön be a legjobban.
  • Reyes
    #8911
    Pff, te beszélsz öcsém... Inkább tanuld meg a VESSZŐT használni...
  • bronco
    #8907
    Amint champinon lettél a játék indítása után Continue Game alatt kéne lennie a Hardcore Mode opciónak.
  • razz
    #8903
    jaj lambonál van sokkal jobb auto. elég olaszoknál maradni ha nem is a ferrari akko maserati mc12 nem hinnám hogy murci jobb nála.
    amigy meglesz a teljes akko én egy shelby daytona coupét fogok beszereni minél elöbb mert galardot ot hagya mint a szart és a legjobb g-s kocsi
    mellesleg a gyorsulás kell 100ig ako caterham!
    mindent ott hagy százig a legjobban gyorsulo kocsi
    és az igazi vetélytársa itt talán a lotus exige de odaveri simán
    3mas tuningal 2.5alt százon van mig a lotus csak 3.4
  • Truck Driver001
    #8901
    Hmm..Én az Enzo-mal 422-öt is mentem már..Na mind1.A Hardcore módot hol tudom bekapcsolni?Sehun nem találom.[Champion vagyok]
  • wander01
    #8898
    bezony :))
  • hykao #8897
    Szóval akkor te hobbiból és szerelemből... :)))
  • vass17
    #8896
    nem beszélve arról, hogy a murciélagonak van az egyik legjobb hangja a 12 hengeresek közül......
  • wander01
    #8895
    sztem meg inkább az a nagyobb filing mikor egy olyan kocsid van amivel élvezed a jövés-menést :) a murcival valamelyik sivatagos-pálmás hosszu egyenesben 402-t mentem egyszer (azota se :) és iszonyat jol irányithato. persze kormánnyal. semelyik másik Akategoriás kocsival nem tudok ennyire jol menni. és a városban a sok négyzethálo szerü kis utcában iszonyat jokat lehet vele driftelni :) csak rá kell jönni hogy mit mikor hogyan és mennyire nyomjunk/tekerjünk :) és tökmindegy hány embernek van :) ritkaságokat is összeszedem majd de nem mozgatnak annyira :)
  • báttyó02
    #8894
    hát mondjuk ha már olcsó verde és gyors kell,akkor corvette inkább
  • zoli122
    #8893
    ja mert a LAMBO olcsó azt örülnek a fejüknek hogy végre van egy jó A kategóriás kocsijuk miközbe az a legszarabb...
  • báttyó02
    #8892
    hát én nekem nagyon nem jön be a lambo
    meg már a bétába is azt untam hogy minden második online játékos gallardoval vagy murcival jött ellenem..szvsz sokkal nagyobb fíling egy oylan verdával menni ami a 7-800emberből mondjuk 50-nek van:)
  • zoli122
    #8891
    nem tom, a LAMBO-k télleg jól irányithatóak 100km/h-ig utána meg a kanyart ki egyenesíti...
  • wander01
    #8890
    nekem a murci a kedvencem. saleen, könig stb stb szépek és gyorsak de sztem irányithatoságban a murci és gallardo verhetetlen. az enzot pedig egyenesen rühellem :)
  • zoli122
    #8889
    Maga a LAMBORGHINI egy szar márka ebben a játékban nincs is értelme, igaza van Hykao csak azért érdemes venni amit le írt (nekem ez a véleményem a Lambórol: #8868)
  • hykao #8888
    Kérdés, hogy mihez képest... Én azt mondom, egyik kategóriában sem ideális választás a Lambó.
  • DJ BP
    #8887
    Gallardo teljesen jól megy...
  • hykao #8886
    Hagyjuk már azt a Murcit... Szerintem ebben a játékban csak hobbiból, szerelemből vagy a Lambo specifikus versenyek (és a 3 db.-ért járó pontok) miatt érdemes Lambót venni... :)
  • Attila8805
    #8885
    Nem hülyeség:D