107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sland
    #9017
    Ezt a "TDU2-ben jajj mit lehetne csinálni" témát is hagyjuk, ha lehet!
    köszi
  • Attila8805
    #9016
    Ja meg minden 100km után ujj felfüggesztést venni a kocsi alá a kátyúk miatt
  • Sland
    #9015
    IGEN, BIZTOS!
  • elekati
    #9014
    Biztos már megint ez a 20.ára eltolás Hassan?
  • DJ BP
    #9013
    magyarországon :D, izgalmas úthálózatunk van sztem, játékban élvezetes lenne. Meg kamiont előzni szűk úton 300-zal, na az challenge :)

    Meg tüntetőket kerülgetni, betartanának a forgalom autók, stb. :DD
  • tep
    #9012
    addigra talán végig is viszem.....ha belehúzok :)
    [még csak pro fokozatban van]
  • Truck Driver001
    #9011
  • Hassan B
    #9010
    Tegnap óta kicsit megváltoztatták...
    US RELEASE
    20-Mar-2007
  • Reyes
    #9009
    Vagy játszódhatna Ausztráliában, ahol a Tour of Island nem 1 órán, hanem egy héten keresztül tartana:D
  • TothLaci
    #9008
    Helyes! De szerintem más címet kéne a folytatásnak kitalálni! Remélem ez is Hawaii-on fog játszodni, persze a másik, nagyobb szigeten ;)
  • Sland
    #9007
    Csak annyit tudni hogy lesz. Azt hogy mikor, hogy hol azt nem.
  • dzsiii
    #9006
    juhéééé :) ma több jo dolog is történt velem :) ez plusz vettem uj telot :) mikorra tervezik a kiadást? nem tudni még?
  • hykao #9005
    Remélhetőleg majd Sland jó házigazdához méltóan kigyomlálja a gazt... :)))
  • Reyes
    #9003
    Csak az a zavaró, hogy telesz@rjátok a topicot ilyen f@szságokkal, , ha valaki meg ltája, hogy 37 új üzenet, akkor ezeket kell olvasnia...
  • Sland
    #9002
    Nem tudom olvastátok-e, de be lett jelentve, hogy a Test Drive Unlimited utódja a Test Drive Unlimited 2 nevet fogja viselni.
    Szóval szerencsére lesz folytatás...
  • bronco
    #8994
    igen az újraindítás nekem is segített...
    Állítólag érdemes a játék telepítése előtt töredezettségmentesíteni a winyót, majd kipróbálom...
  • bronco
    #8992
    én is attól tartok... :(
  • bertino
    #8991
    nekem annyi kínom volt az open BETA-val össz vissz, hogyha belőttem a 4x-es AA-t, onnantol meghülyült a grafika, fél texturák hiányoztak és vissza kellett venni 2x-re
    mondjuk uez a hiba néhány elindításnál is előfordult, de addig indítottam ujra a játékot, ameddig jó nem lett :)
  • bertino
    #8990
    ez optimalizálva már nem sűrűn lesz
  • bronco
    #8989
    Atari UK

    Egyébként elég furcsa volna, ha az open-béta vége után 9 nappal már megvehetnénk a boltban...
    Szóval reménykedjünk, hogy legalább 2.-án kijön kevesebb buggal, jobban optimalizálva.
  • peti79
    #8988
    Na ezt nem nagyon hiszem. Mindenesetre én előrendeltem a Pc-Dome-nál, ott márc. 2-őt írtak a megjelenésre.
  • bertino
    #8980
    ááá hol kapkodnák el
    az is csoda lenne, ha bírnák készlettel...
  • Speed King
    #8978
    Na akkor most koplalhatunk márciusig.....Érdemes előre megrendelni szerintetek?Vagy annyira nem fogják hamar elkapkodni az összeset?
  • Alexease
    #8977
    Miert mar marcius van?!

    Szerk.: Rossz helyre ment az uzenet;)
  • Hassan B
    #8973
    Ok, de elvileg úgy volt, nem?
  • Sland
    #8972
    Nem adták ki!
  • Speed King
    #8970

    UK RELEASE: 02-Mar-2007 (Upcoming) | NORDIC RELEASE: 02-Mar-2007 (Upcoming) | US RELEASE: 13-Feb-2007 (Upcoming)

    Nem hinném hogy az usa ban ennyivel hamarabb adnák ki.Tuti vmi férreértés.
  • Hassan B
    #8969
    http://tothegame.com/
    Amcsiknál elvileg ma adták ki, szal lehetséges ho má valahol van...
  • elekati
    #8967
    jah! Amikor a Carbon demo-t is vártunk ilyen warezoldalra felraktak 1 exe filet h' töltsük le mer ez a PC demo és aki letöltötte telepitésnél azt irta ki h' kevés a gépigenyed
  • wander01
    #8966
    azzal csak a lámábbakat probálják szopatni, kibaszásbol raknak fel ilyen torrenteket :)
  • tmisi
    #8965
    szerintem is
  • razz
    #8964
    ez a béta verzio nem a full
  • bodesz
    #8963
    az kamu h a megjelenés elött...lehet pl félreértés v vmi okosság h pár nappal elötte vmi hacker megszerzi és bassza is fel netre de ez ritka...volt már h 1-2 bolt megkapta 1héttel hamarabb a gamet és "véletlen" ki is rakták a polcokra de hivatalosan meg se jelent még...kb ilyenkor tudják elöbb felrakni mint h bárkinek is meglenne már...de azért ennyire várt game sztem nemfogják véletlensem hamarabb felrakni netre stb inkább késöbb XD
  • tmisi
    #8962
    2007 március? A hülye parasztok, akik feltették a RELOADED verziót a Slotorrentre. Mint a Carbon esetében jóval a megjelenés előtt. Jó vicc. Én inkább nektek hiszek. :)
  • Sland
    #8961
    H-Ü-L-Y-E-S-É-G!
  • Reyes
    #8960
    A Supreme Commander pedig már ki is jött;)
  • #8959
    www.gamekapocs.hu

    Jövő hetünk talán az idei év első komolyabb hete: érkezik a PC-s Test Drive Unlimited, a Ghost Rider, a PSP-s Rainbow Six: Vegas, és még sok más finomság!

    PC:

    Armed Assault (február 16.)
    Backyard Basketball 2007 (február 13.)
    Fritz Chess 10 (február 16.)
    Galactic Civilizations II: Dark Avatar (február 14.)
    Great Invasions (február 13.)
    Monopoly Here and Now (február 13.)
    Test Drive Unlimited (február 13.)
    The Snow Queen Quest (február 16.)
  • MikX
    #8958
    Yo, hát nem azon van a hangsúly, nekem terepjáró kellene, hogy tudjak terepet járni :D
    Nemtom, hogy csak én vagyok-e ezzel így, de sztem flash lenne bebarangolni a térkép út nélküli részeit...
  • Gibor
    #8957
    Hát kb. én elbróbáltam menni a Honolulu mellet lévő reptérre de iszonyat nehéz vagy nemtom mert ugratni ugrattam csak közben estem meg kb 10 cm-errel volt a talajtól....
  • MikX
    #8956
    Jahh, terepjáró kellene oda, ehh... :D
    Meg amúgyis, nekem tök bejönne, ha lenne benne pár terepjáró, úgy nekimennék csak úgy a hegyeknek... :D
    Egy Ferrarival meg mégis illúzióromboló :D