107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • reaper5687
    #9065
    Hát az igaz amit leírtál, egyet kivéve, ami nagyon szúrja a szemem:
    A GTO gondolom a Pontiacra gondoltál ami ugye General Motors,
    A Mustang meg Ford, úgyhogy bár V8-V8 de azért van különbség.
    Ha hallottál már élőben Ford V8-ast, és GM V8-ast (Chevy, Pontiac, Caddy)
    akkor tudod miről beszélek.
    Bocs, csak gondoltam szólok a tisztánlátás végett :D
  • hykao #9064
    Nincs demó.
  • Attila56
    #9063
    csak pénzért lehet kipórbálni a demot? :(
  • hykao #9062
    Nem. Mustang tuningolásánál választhatsz a sima Ford vagy a Saleen féle tuningolási lehetőség között. Ez utóbbival csak az a baj, hogy kategóriát ugrik az autó vele...
  • maffioso
    #9061
    ja a concept?
  • zoli122
    #9060
    Martin a ford boltba van egy olyan hogy Saleen Mustang... (de miért azt ne kérdezd :)
  • zoli122
    #9059
    UFF!!! ezt jól megfogalmaztam
  • zoli122
    #9058
    menny be a ford boltba ott fox eggyet látni :)
  • maffioso
    #9057
    mindneki irja h saleen mustang stb
    én csak egy saleent lattam az s7est
    vagy hülyevagyok?
  • zoli122
    #9056
    én is így vagyok ezzel
  • wander01
    #9055
    miért annyira fontos az? ugyis tele lesz a topik vele, majd észre lehet venni :) én nem is foglalkozom vele :D
  • Gabor12070
    #9054
    Ha valaki megtudja, hogy hanyadikán jelenik meg a TDU, az szóljon, előre is kössz!
  • Dash
    #9053
    Valaki leírná, hol mit kell átírni a grafika csökkentéséhez.( madarak kikapcsolása stb..)
  • Clint EastWooD
    #9052
    A lényeg lemeradt kontra NFS.
    Az EA nem vette a fáradtságot a hangok korrekt elkészítésére. 3-4 autó ugyanazt a hangot használja. Elég illúzióromboló, hogy a 3literes V6-os 350Z hangja ugyanaz mint a 2.6l-es 6 hengeres duplaturbós Skyline-é. De ez még hagyján, "japán-japán", DE EZEKUTÁN MERIK EZT A HANGOT RÁSZABNI AZ ALFA BRERA-ra is...
    És ez így van minden második autónál az NFS sorozatoknál.
  • Clint EastWooD
    #9051
    Az én Kawasaki Ninja-m már 1000 futott km fölött van. xD
    A Mercedes CLS-em 650 km, és a Lotus Espiritem 800 km fölött :)
    Nagy kedvencem még a Shelby500 és a Pagani Zonda, a világ legszebb 10 hengeres hangja az Övé.

    A többi 20-30 autóm 100 km körül.
    Tudom, hogy lejárt már a játék dícsérgetése, de egy fontos dolgot nem említettünk még kontra NFS.
    Az Atari igenis vette a fáradtságot, hogy ne legyen 2 egyforma motorhang (kivéve persze ha ugyanaz a motor hajtja a kocsikat,pl.:GTO, Mustang) és hogy élvezetesek maradjanak ezek a hangok. Talán egyedül a Saleen Mustang és az Mclaren SLR hangja gyengécske, vagy nem tükrözi az igazit.
    Csak, hogy idézzek SLR teszt TopGearXtra: "...mintha kereszteznénk egy Spitfire-t egy Messershcmidt-el.." :)

    Nem tudom ki játszott Carbonnal előtte?! Sztem borzalmasan gagyi, hogy a 100 Le autó szétrázza üresben a kasztnit xDDD, vagy hogy ha 30-nál gyorsabban megyünk állandóan visít a gumi. Gagyi, nincs rá más szó.
    Vagy a legmókásabb, ha rükvercből akarunk J-fordulót csinálni bármilyen autóval fejreállunk.

    Valahogy úgy érzem az Atari nem, hogy trónt fog fosztani, de sokáig tartani is fogja azt...nagyon sokáig
  • Synit HUN
    #9050
    Tegnap belőttem végre a kormányt motorozáshoz is. Ennél a megoldásnál NINCS jobb. :D Naon komoly! Végre tetszik a motorozás is.
  • Attila56
    #9049
    Újság részletéről betudtok linkelni???Akkor nem kéne csak azért megvennem és elolvasni,mert itt is eltudnám olvasni ha kinagyítom :D :D :D
  • Attila56
    #9048
    jah értem...ezer bocsi a láma kérdésért :D
    És hogy nem lvastam vissza
  • DJ BP
    #9047
    BETA te...

    mellesleg általában a sajtó előbb kap mindent, ez a lényege
  • atomboy
    #9046
    #9038
  • Attila56
    #9045
    egy láma kérdés: A játék Márciusban jelenik meg...akkor a GS hogyhogy játszott már vele? :O
    Itt valami gáz van :S
  • Sland
    #9044
    Az egy dolog, de az 576lap szar! Márcisuban jön és kész! Nem kell ezen tovább rágódni!
  • elekati
    #9043
    NEm azér mondom de ezzelaz 576-tal a házigazdának nagyon basszátok a csőrét
  • Senkkik
    #9042
    nem tudom , de a hozzámellákelt 576 "kiskönyvben" február 16 van kiírva..
  • razz
    #9041
    ezeket eddig is tudtuk!!
  • tmisi
    #9040
    Trónfosztás??? Na végre... Már alig várjuk.
  • kaposi1
    #9039
    Sziasztok.
    MIvel énis nagyon várom a Test Drive megjelenését, és idáig csak valótlan megjelenéseket olvashattam minden fórumon, ezért utánna jártam egy kicsit a dolognak. Egy telefonomba került és kiderítettem hogy a SeVeN m kft lesz a forgalmazója. Az ügyintéző nagyon korrekt volt . Elmondta hogy tisztában vannak azzal hogy ez a jéték az NFS sorozat trónfosztásához fog vezetni, mivel ők is tesztelték a Bétát és le voltak döbbenve a minőségén. Azt is elmondta hogy képben vannak azzal kapcsolatban is hogy mennyire várjuk a megjelenését. Sorozatos levelekkel bombázzák az Atarit hogy küldjék már végre el azt az anyagot amivel elkezdhetik a forgalmazást, de ez idáig még nem kapták meg.
    Az ügyintéző azt mondta hogy az ő tervezett megjelenési dátumuk MÁRCIUS!!!! Hogy azon belül az eleje vagy a vége már csak az Atari gyorsaságán múlik. Szóval srácok a lényeg az hogy a Februári megjelenést
    azt hiszem elfelejthetjük,Szóval ennyit tudtam kideíteni,bárcsak ne lenne igazuk. Én is ugyan úgy várom mint ti, de ez van.
  • gduck
    #9038
    Ők is a bétát tesztelték!

    UI: a béta fórumban a moderátor megigérte, hogy utánna kérdez a hivatalos megjelenési dátumnak. Ha lesz vmi infó beírom ide...
  • tmisi
    #9037
    Na megjelent a Gamestart és abban van TDU teszt! Mondjuk a neten nem írják, de ha még nem jelent meg, akkor ők a bétát tesztelték? De akkor a tippfüzetbe miért van benne??? Bétához ilyet nem szokás írni... Meg akkor oda kellett volna írni, hogy bétateszt.

    (Egy alternatív lehetőség: játék készen van, de azért is csak 1 hónap múlva kapják meg a játékosok, GS meg nyomulhat vele most, báázz.)
  • cenobite
    #9035
    A Mafia-nál és a GTA-knal szerintem nem a vezetés volt a lényeg, legalábbis maga a játék nem "autós" játék, tehát ezekhez kár hasonlítani. A Colin egy rally játék, TDU-ban nincs rally autó, úgyhogy ehhez is hülyeség hasonlítani.

    Nekem személy szerint nagyon tetszik a TDU irányítása, nem hc szimulátor, de nem is olyan "padlógázon veszem be a kanyarokat" stílus. Nagyon jól eltalált szvsz.

    Amúgy tegnap tök jót autókáztam a Caterham-emmel, furikáztam a még be nem járt területeket, már csak néhány kisebb út van hátra. :)
  • Sland
    #9034
    Szerintem már 14 van...
    Március eleje vagy közepe! ENNYI! Nem kell ezt tovább bonyolítani!
  • razz
    #9033
    feb 13 már nem él?
  • Truck Driver001
    #9032
    Annyi elég hogy megsem közelíti a WR1-es fizikát?:D
  • reaper5687
    #9031
    Hát itt még márc 2 szerepel:

    http://www.uk.atari.com/index.php?pg=product&id=148

    Eu-ban lesz a leghamarabb kiadva, az amerikaiak csak később kapják meg :D
  • akyyy
    #9030
    és mafia? vagy gta?:D vagy esetleg colinok:)
    de ha azok keveréke, az se baj.

    toca racer drivnál csak jobb lehet:D
  • Sland
    #9029
    hasonlítani semmihez.
    Eleinte érdekes az irányítás
    vannak különböző driving aidek: sport, hyper sport, driving aid, és off.
    fizika hardcore módban logitech g25-tel már majdnem szimulátor
    de egyébként is jobb mint a carboné vagy mószt vántidé.
    ööö hirtelen ennyi :)

  • akyyy
    #9028
    köszi. így kép alapján, nem rossz nem rgossz, de nem jáccanék vele, ha nem "reklámoznák" ennyire egyesek:D

    nfs hp 2-re hasonlít leginkább, csak mai köntösbe... meg hát ugye ez nem nfs, hanem test drive:D
    meg nem tuning a lényeg, hanem a győzelem, még normális, egzotikus kocsik vannak benne
    fizika, stb kb mennyire jó? mihez lehet leginkább hasonlítani?
  • elekati
    #9027
    Hát eddig is Március volt csak március 2-ről március 20-ra csúszott
  • eprex
    #9026
    amugy hogy hogy március lett a megjelenés időpontja?
  • reaper4
    #9025
    amúgy isteni a game csak azt sajnálom, h ha bekötöm a microsoft sidewinder kormányomat akkor kb 10fps el lassabb lesz a game :( h ezt javítani fogják-e azt nem tudom, de nagyon sajnálom.