107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • gabi89
    #10913
    Tényleg eladni kocsit,hogy lehet pontosan?
  • DJ BP
    #10912
    Serial vagy online key?

    1. Serialt csak keresni kell, és már meg iss van

    2. Online keyt warezhoz hiába szeretnél, nincs
  • Pepsi Twist
    #10910
    nekem csak 2 milla van miután elattam a ZAGATO-t :)
  • DJ BP
    #10909
  • bertino
    #10908
    én most költötten Zonda-ra, szal nekem kevesebb, mint 1 milla :)
    de már szorgosan gyűjtöm megin' a lét -.-
  • Szabi1991
    #10907
    nekem most csak 1 millám van :(
  • bertino
    #10906
    talán ha gyűjtögetnél, nem lenne kevés
  • drot
    #10905
    ez egy qrva jó játék csak az a baj hogy kevés s pénz:)
  • Szabi1991
    #10904
    mert nem oda illik az autód , pl. Nissan-al mész a Forza Tunnerhez :D
  • Joe1987
    #10903
    miért nem enged be a tuningboltokba?????????
  • tom235
    #10902
    köszi most már megvan hogy kell
  • tom235
    #10901
    elnézést kérek, azt hittem engem akarsz bannolni. most már rájöttem, hogy a felső rublikára gondoltál.
  • gabi89
    #10900
    Banner-->Faq--> 14. Lehet saját zenét berakni a játékba?

    Igen lehet: A MyDocuments-ben (vagy Dokumentumokban) a \Test Drive Unlimited\savegame\"gépneved" almappában létre kell hozni egy "Radio" nevű könyvtárat, és azon belül meg egy olyat "amilyen nevet akarsz a rádióadódnak" - ide lökheted be az MP3-akat vagy elég egy MP3 lista-fájlt...
  • Code92
    #10899
    az a baja h. egy láma vagy saki nem képes elolvasni azt a szar bannert emi ki van téve AZÉRT h. elolvasd és ne faszságokat kérdezz!!!
  • tom235
    #10898
    mi bajod van? hülyeségeket beszélsz ahelyett, hogy válaszolnál.
  • AntiHero
    #10897
    BANNER
  • bakvarnyu
    #10896
    Holnap jelentkezzen a munkakönyvéért a titkárnőmnél.
  • tom235
    #10895
    egyáltalán lehet ilyet?
  • tom235
    #10894
    csá. hogyan lehet a játékban megszólaltatni saját mp3-akat, úgy mint pl. a san andreasban?
  • pirosBoci
    #10892
    van olyan térkép amin a leszállithato autok vannak rajta?kösz!!!!!!!(gyorsan kellene
  • 3P
    #10891
    Én meló helyen csináltam meg, mivel csak ott van szines nyomtató. Ott nincs fent semmi progi és nem is tudok telepíteni, mert mi egyszerű halandók nem kapunk túl sok jogot.
    Lényeg a lényeg! Sima Windows-os Paint-tel el lehet darabolni 4 darabba. könnyű vágni csak érdemes benézni a hosszúsági és a szélességi vonalakat, utánna fekvő lapként kinyomtatam őket, majd összeragasztottam. Remélem főnök nem olvassa a TDU topikot. :)
  • Leky
    #10890
    Igen olyan méretben amit adnak a játékhoz amin lehet is látni, hogy mi hol van
  • w77d
    #10889
    huhh... végignyomtam az island tourt 46 perc alatt
    bazki nagyon lefárasztott ez így egyhuzamban, azt hittem sosem lessz vége.
  • bertino
    #10888
    valós méretben ?
  • Leky
    #10887
    Tudnátok ajánlani olyan programot amivel a TDU térképet ki lehetne nyomtatni valós méretben (több lapra).
  • reaper5687
    #10886
    Jah, vedd le a Force Feedbacket, de ez a gond van nálam is egy Saitek R440-el. A játék Readme-jében benne van, hogy melyik kormányokkal tesztelték. Rajta van a Logitech MOMO, és a G25,meg egy csomó Thrustmaster
  • Toni2
    #10885
    Sidewinder kormányom van és amikor az be van kapcsolva, akkor a game nagyon szaggat. Ha kihúzom az usb-ből, akkor minden tökéletes. Van valami megoldás ?
  • csokiskex
    #10884
    dashed_!!!
    ha lejött és kipróbáltad légyszi írd már le ide a fórumra,h az is ilyen bugos szar,m a PROCYON-os release?(bocs a warezért...)
    nekem 51 perc lett a legjobb időm egy 3as szintű tuninggal ellátott kawával(zx10r):P
  • Nagy01
    #10883
    *online megrendelni/megvenni
  • Nagy01
    #10882
    stfu hozzád nem szóltunk...vki leírni részletesen hogyan kell így online játszani? majd nyomtatok magamnak borírót/ térképet :D
  • Pepsi Twist
    #10881
    ne legyél már csórika... ha karsz jáccani ezzel a jó játékkal akkor...
  • who am I 7
    #10880
    jaja, ez a 39 dolcsi ez zsír ügy.Csak azért, h ott álljon a polcomon egy játék, nekem ez már gyerekes.Kinőltem az ilyenből.Jó lenne ha a legtöbb játékot igy meglehetne "venni".Olcsóbban.
  • AntiHero
    #10879
    Valaki akkor leírná pontosan hogy érdemes a neten megvenni mit érdemes mit nem.Mennyi összesen?
    Ja és ez akkor ugyan az mint amivel az off-topicba játszanak?
    Mert megakarom venni és ez a netes dolog elgondolkoztatott!
  • DJ BP
    #10878
    3 uncia arannyal...
  • Nagy01
    #10877
    miVel lehet fizetni? xDDDD
  • dashed_
    #10876
    vedd meg online ,en ezt tettem Atari
    es 4 dodot megsporolhatsz ha az "Extended Download Service"-t nem "veszed " meg
    de ienkor csak 1 honapig tudod leszedni a gamet.. na bumm:)
  • Nagy01
    #10875
    :PPP gondoltam igazat mondanak xD...nem szoktak hazudni amikor őket kérdezem...:D na de most az amazon.de ből megrendelhem?:O vagy amazon.com
  • DJ BP
    #10874
    ahhoz képest, hogy szentül hitted nekik, hogy már pénteken meg kellett volna kapniuk...
  • Nagy01
    #10873
    Felhívtam az 576-ot azt mondták hogy 8.-án jön..de szentem már csak azért hogy ne hívogassam őket minden nap...Amúgy Németo.ból meg lehet rendelni a tdu-t,úgy hogy MO címre hozzák ki?:D
  • Kit--Kat
    #10872
    Miért, mit hittél, ingyen lesz??XDD