107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • AntiHero
    #11040
    Hajaj mi van itt az ATARY azgondolta megveszi a nép hibásan is?
    Na ezért nem vettem meg az ONLINOST rögtön.
    Várok szép csendes...Ráérek...:)..Ha meg csalódás lesz a játék szépen csendbe elballagok...híremse lesz...;)
  • saxicola
    #11039
    A gamestar 94%-ra értékelte a játékot. 1-2 bugot említettek a tesztben csak.
    Ez is azt bizonyítja, hogy nem a végleges változattal játszotok.
    Tegnap került aranyra. A megjelenés 20.-a.
  • hykao #11038
    Ajánlom figyelmetekbe a letöltés gomb feletti *-gal jelölt sort: "MULTIPLAYER SERVERS AVAILABLE LATER THIS WEEK"

    Ez érdekes dolog, mert ezek szerint az amerikai (letölthető) verzió más szerverekkel lesz kapcsolatban, hisz az európai bolti verziókkal már javában nyomja a nép online. Elképzelhető, hogy nem is tudunk majd egymással találkozni a szigeten?
  • rotator
    #11037
    Hmmmm....
  • Soneji
    #11036
    nem működik nekem a sebességváltás azon a módon, amikor minden sebességnek egy külön gombot adhatsz meg.
  • hykao #11035
    Dobhattatok volna egy shotot arról az üzenetről. Érdekes, én tudok csatlakozni online profillal a szerverekhez, bár gyanúsan kevés emberke van online jelen (52).
  • B@dsector
    #11034
    Igen, nálam is ez a probléma! Csak offline tudok játszani, szerverhez nem enged csatlakozni! Menüben a "MC 1.45 A" verzió jelenik meg. Érdekes akadásokat tapasztalok kormánymozgatásnál (Logitech DF) mindamellett ami a legidegesítőbb, autó vétel után az első futamnál nem lehet elindítani a versenyt, mert a start gombra ínaktivá válik minden csak a menübe lehet kilépni, hiába hoztam létre új profilet a jelenség ugyanaz!
    Szóval ez egy kalap szar verzió, amivel az ATARI lejáratta magát sok ember előtt és elkért ért 39 dollárt ráadásul, ennyire hülyének nézik a játékosokat?
    Elsőre elég elszomorító de remélem lecserélik végleges verzióra a linken található filet, mert ha nem hétvégén kiugrok a szerkesztőséghez egy csákánnyal!
    Jó éjt mindenkinek, megyek aludni én is!
  • wesker24
    #11033
    nagyon vicces
  • AntiHero
    #11032
    Sokmindent lehet venni 500.000 $ -bol.
    Rakd be a bankba és klamatozik vagy fektesd kötvényekbe.
    Esetleg bulizd el!
    jobbat nem tok mondani.

    Kocsit meg mondjuk vegyél egy Ford Mustángot

    Csókolom
  • wesker24
    #11031
    hello mindenkinek azt szeretném kérdezni hogy van már 500.000 dolcsim !!!

    Ebből milyen autót érdemes venni ???

    Vagy még gyűjtsek hozzá és vegyek még jobbat ???

    Én az Enzo Ferrarit néztem ki magamnak de ahhoz még kell 150.000 dolcsi !!!

    Van már valakinek olyan kocsija ???
  • gduck
    #11030
    Érdekes amit mondasz, mert akkor hykao-nak is meg kellen hogy jelenjen a frissítési üzenet! SŐT.... A program nem is engedné a szerverhez csatlakozni! Szal honnan töltöttél le mit is :D ???
  • hykao #11029
    Ha vetted volna a fáradtságot, hogy rákattints az általam berakott linkekre, megtudhattad volna "ki a fasz az a BORG"...
  • Eisenhower
    #11028
    ha ez igaz akkor ami eddig hivatalosan kijött hollandoknál meg németeknél akkor az még az alap verzio. ami kijön 20.-án meg lehet hogy már ilyen rev. 2.0? :D
  • bertino
    #11027
    az a palii wáááááá
  • csokiskex
    #11026
    ki a faszom az a BORG?
    most bárki nyomtathat dvd-borítót + szitálhat lemez-t!
    lehet,h ő is kamuzik!
    ismeritek vagy mi van már???
  • rotator
    #11025
    Nem lehetsz ilyen kegyetlen!!! :)
  • Tomo15
    #11024
    Sziasztok! Én megvettem neten kersztül. A verziószáma megegyezik a warez verziójéval, de amikor a serverhez akarsz csatlakozni kiírja, hogy megjelent egy új verzió!. Ideáig jutottam, mert most mennem kell aludni.
  • Eisenhower
    #11023
    ha a full verzio itt lesz a kezembe.
  • bertino
    #11022
    skacok, felesleges vitázni
    20án minden kiderül, csak a szánkat tépjük ugyis
  • hykao #11021
    Jelent.
  • hykao #11020
    Ennél fullabb már csak akkor lesz, ha kijön egy peccs...
  • rotator
    #11019
    Ez költői kérdés volt? :)
    (Jelent meg nálunk bármi is fémtokban?)
  • gduck
    #11018
    Nekem is megy az online, de már leszedtem mert várom a full-t :D
    Azon azért csodákszok, hogy az open béta alatt "teleszemetelt" szerverek mennek...
  • hykao #11017
    Aham, akkor mi tölthető le 40 dodóért az ATARI oldaláról?
  • hykao #11016
    Hát engem egyelőre nem érint a dolog, én a béta kulcsommal nyomom a véglegest is, szerencsére nem kellett elölről kezdenem, úgyhogy ha kijön itthon, a térképet kiveszem a dobozból, a többi meg megy fel a polcra dvd-stül tokostul... :)
  • Waczkor
    #11015
    Vagyis?
  • girnyóhernyó
    #11014
    Biztos forrásból tudom, hogy a full még várat magára!
  • gduck
    #11013
    A hollandok panaszkodtak hogy ki lehet nyitni a dobozt és a DVDtokról leolvasható a SERIAL :(
  • autoszimulator
    #11012
    Magyarországon élünk, a célpiactól távolabb, mint földrajzilag Amerikától, ergo már készítem is a helyet a műanyag toknak
  • hykao #11011
    Ok, akkor most mondd meg légyszi, mi kell majd ahhoz, hogy elhidd melyik a végleges verzió!?
  • hykao #11010
    Majd meglátjuk. Kíváncsi leszek itthon a sima DVD tokos vagy a fémdobozos verzió lesz-e kapható. (BORG azt írta az övé fémdobozos, B-Buster meg, hogy az övé sima dvd tokos - előbbi német, utóbbi holland ember)
  • Eisenhower
    #11009
    na de ennyire? na ne vicceljünk már.
  • hykao #11008
    Hát akkor úgy tűnik a teljes végül bugosabb lett, mint az open béta... :)))
  • autoszimulator
    #11007
    Ezt kapjuk eredetihez majd?
  • hykao #11006
    Nem értem a kérdést...
  • hykao #11005
    Az rendeben van, a kép bejött csak letölteni nem tudtam a vinyóra.

    De már feltoltam az SG-s galériámba:
  • AntiHero
    #11004
    Nekem is!
    Volt olyan hiba hogy megyek a motoromal és le esek a semmibe!

    WAREZ....SZAR....SZAR....SZAR..
    FULL....JÓ...JÓ...JÓÓÓÓ...
  • Soneji
    #11003
    segítsetek inkább nekem mint itt egymást froclizzátok!
  • Eisenhower
    #11002
    10996-os hszbe ott a rendes link jobklikk és mentés....
  • Eisenhower
    #11001
    hát nekem ez a procyon verzio sokkal bugosabb mint az open beta volt....