107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • gduck
    #10999
    Valamelyik külföldi fórumban olvastam olyat (pár napja), hogy németország volt a "próba piac"... Nem akarok zöldséget írni, de ilyesmi megfogalmazás volt...
  • grebber
    #10998
    Bejön az oldal rámész a free gombra vársz beirod a kodot és töltöd!
  • hykao #10997
    Hogy lehetne már kapni az itthoni MediaMarktokban, csak azért mert megjelent a németeknél? De látom már bármit mondok, úgyis ragaszkodsz hozzá, hogy ez még csak béta. Talán ha visszajön B@adsector, és elmondja, hogy az övé is az 1.45-ös verzió, akkor elhiszed.
  • Eisenhower
    #10996
    tessék TDUMAP
  • Eisenhower
    #10995
    de akkor miért ma jelent meg a hír hogy MOST lett gold? Ha a németeknél megjelent volna itt is lehetne kapni a mediamarktba pl.... pénteken voltam aztmondták 20.-a után érdeklődjek
  • hykao #10994
    Na a hitetlenkedés helyett inkább azt mondjátok meg nekem, hogy a csudába lehetne ezt a bazi méretű térképet letölteni a vinyóra, amit belinkletem a #10974-es hozzászólásban?
  • Soneji
    #10993
    van olyan akinek sikerült használnia a direkt sebességbe kapcsolást?
  • hykao #10992
    Akkor pár dolog:
    A "Playing TDU, my first experiences and screenshots (last updated: 06.03.07)" topikcím elég beszédes, nemde? A topikot maga BORG hozta létre.

    Vagy itt van, elég csak megnézni a kérdéseimet, és, hogy miket válaszolnak rá...KATT
  • autoszimulator
    #10991
    Hát azért ha Borg igy kiirja, h megvásároltam a játékot, és ilyen körülményesen leírja annak menetét, én 100%osan elhiszem ezt neki... Mondjuk az ő szavára többet lehet adni mint egy Gamestar + PCGuru gyurma szavára, de no offense tényleg!


    ui: nem hykaonak ment, hanem csak ugy allezusamme
  • drot
    #10990
    nekem nincs vmi csúcs gépem sőt... és 1024en mediumon simán elfut akadás nélkül.ezt nemértem mert elméletileg csak el kéne indulnia 800 ban lowon de mégis megy.na mind1
  • whiskeyman
    #10989
    Nincs kedvem most keresgélni, hogy megjelent-e. Holnap, de lehet, hogy még az este folyamán megkérdezem tőle.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igaz nem az autós játékokét van oda, inkább UT-zik
  • hykao #10988
    Miért nem olvasol bele inkább a BORG fórumba? Szerinted kamuznak az ottani moderátorok, meg BORG meg mindenki?
  • whiskeyman
    #10987
    nekem van egy holland haverom, sajna most nincs fent az msn-en, tőle megkérdezem legkésőbb holnapra

    ha mégis igazad van akkor elég szégyen hogy megint gyalul mindent a c: gyökérből
  • AntiHero
    #10986
    Nekem nem törölt semmit se le!

    De nem is érdekel már csak a FULL EREDETI!
  • hykao #10985
    Ezt az ATARI-tól kérdezd. Aki elolvasgatja a The_BORG fórum hozzászólásait, szemernyi kétsége sem marad, hogy a játék már kijött Németországban, Hollandiában és még ki tudja hány országban, és a PROCYON verzió bizony a végleges verzió klón DVD-je...
  • Truck Driver001
    #10984
    Mert nem javitották ki?
  • whiskeyman
    #10983
    akkor unistallnál miért töröl mindent megint a c-ről?
  • hykao #10982
    Tessék itt a Borg fórum, ahol megkérdeztem, mindenki elolvashatja mi volt a válasz, és miket írnak. Borg már rövid ismertetőt is írt, úgyhogy srácok, ne álmodozzatok tovább, ez a teljes, és punktum...

    KATT IDE
  • Truck Driver001
    #10981
    Mondani bármit lehet.Főleg neten keresztül.Honnan veszed hogy nem egy hülyegyerek szivat a túlvégen?Legfeljebb az esély kicsi rá.De bármi megeshet.
  • whiskeyman
    #10980
    bizony, ez az igazság
  • hykao #10979
    Kizárt. Azóta már többen is írtak róla, pl. a The_Borg oldal üzemeltetője is. Ezek nem kamus tinédzserek! ...de majd Badsector mindjárt beírja, remélem utána már nem lesz álmodozás tovább...
  • bertino
    #10978
    igen
    mást se kéne tenned, csak átállítani a grafika beállításait, leokézni, aztán ujra betölteni ugy, ahogy neked megfelel
    amíg nem lesz normális, így kell szenvedni vele
  • Macccy
    #10977
    Hali.
    Nem találtam úgyhogy megkérdezem: megvan már a megoldás a szétesett textúrákra meg a konstans szaggatásra? Nem játszhatatlan, hanem nézhetetlen. Pedig nV6600GT ami ugye még ha minimum is, de belül van a követelményen. Driver frissítés úgy tűnik nem segített. Ki jött rá? Mi a megoldás?
    Kíváncsi vagyok már milyen ez a játék ... tényleg olyan jó e mint mondják ...
  • bertino
    #10976
    ha nem mondott igazat végülis tök8, mert az eden games-el egyetemben a procyon is nevetett egy jót a fél világon... :)
    vagyis rajtunk
  • Eisenhower
    #10975
    hykao lehet hogy az ismid mégse mondott igazat?
  • hykao #10974
    Itt van neked térkép is a letölthető verzió mellé, hogy abban se szenvedj hiányt! :))) KATT IDE
  • AntiHero
    #10973
    Én meg bizok benned és abba hogy még ma írsz egy átfogó teszte hogy mien a FULL game?
    Tőled füg hogy megveszem e ONLINON
  • Caliph
    #10972
    így van
  • bertino
    #10971
    én is épp erre akartam célozni

    de teljesen mind1, mert nemsokára megjelenik és akkor irány a bolt az igaz verzióért
  • Caliph
    #10970
    hmm
  • autoszimulator
    #10969
    akkor lehet hogy a németek szopnak egy rossz játékkal mi meg kapjuk a pro cuccot :DDD
  • B@dsector
    #10968
    Persze hogy a full, az atari oldaláról szedem le... $45.94 - 8.865 HUF volt. Kaptam hozzá természetesen kódot.
  • bertino
    #10967
    sztem amit atari-rol töltenek le
  • Eisenhower
    #10966
    hát nem tudom mi van mert gold csak most lett .....
  • buldozer99
    #10965
    Most ez mi?:D
    A full?
  • B@dsector
    #10964
    link

    sorry! rossz volt a link
  • fadi
    #10962
    akkor én most erre csak egy dolgot tudok mondani: várok ;)
  • autoszimulator
    #10961
    hykao már rég leírta, hogy egy német srác, aki megvásárolta a játékot, megnézte a verziószámot, és UGYANAZ volt, mint amit mi próbálgatunk, s ti bétának neveztek..
  • Truck Driver001
    #10960
    :DD
  • fadi
    #10959
    Szóljatok, ha hüleséget beszélek, de ez most elvileg az open beta amit játszunk :)