107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • reaper4
    #11080
    ha kicsit visszaolvasnál akkor tudnád miről is van szó fiam. ha megveszi vki és ilyen az nagy szopás ugye fiam? na irány a legó és estig 1 szavadat se... :)
  • czky
    #11079
    Mer milesz?
    Te meg szerintem tanuld meg értelmezni a mondatokat, és aztán írj be a fórumba...
  • czky
    #11078
    Meg ha veszel új kocsit és már nincs több helyed a garázsban, akkor automatikusan felajánlja, hogy add el vmelyik verdádat.
  • bucsher
    #11077
    Nagy fasságot írtál, úgyhogy te csak ne épeszűzzél.
  • gduck
    #11076
    OK! ;)

    A bétákban nem volt ilyen jellegű hiba... Ha tudod, próbáljad ki másik VGA driverrel is :) Naon friss az a kari, még küzd az NVIDIA a driverével :D
  • Mattboy
    #11075
    Bent a házban el tudod adni...
  • raymond01
    #11074
    sztem biztos vhol az optionsba!

    a kocsit el lehet adni a játékban, ha igen hol?
  • Mattboy
    #11073
    Abban tudnátok segíteni, hogy be lehet-e állítani valahol a zoomolást a térképre?
    Valamiért az egérgörgővel nem csinál semmit.
    Át lehet állítani szerintetek?

  • czky
    #11072
    Te meg kinek szólsz be kisfiam? Nem is neked írtam, meg kinek képzeled te magadat h véleményt alkoss rólam?!! Amióta volt a bétateszt, azóta határoztam el h megveszem, szal jobblenne ha visszafognád magad az ehhez hasonló épeszű beszólásaiddal együtt!
  • bucsher
    #11071
    van pofád letölteni és még reklamálni is. nem vagy semmi apám.
  • DJ BP
    #11070
    sztem tuti lesz egy nagy patch, különben az egész BETA-zásnak mi volt a haszna?
  • czky
    #11069
    ócsak = ócska
  • czky
    #11068
    Na jól elvetted a kedvemet. Ez egyszerűen hihetetlen! Van pofájuk ilyen ócsak állapotban piacra dobni, és még pénzt is kérnek érte?!! Hát megvan a véleményem. Egyre kisebb kedvem van a vételhez...
  • B@dsector
    #11067
    Azért ennyire ne legyünk amatörök, nem ma kezdtem! Csak ebben a sorrendeben lehet végighaladni, versenynél nem látszanak az autók és semmire sem reagál hiába választom ki a start vagy bármi mást!
  • Mattboy
    #11066
    Hi allz!

    Érdekes hogy itt sokan full konfiggal nyomják és mégis nem olyan fullos...
    Nekem egy fos amd-m van 2.01 Ghz Ati Radeon x700xt 1 G ram...
    És fullosan szalad 1024x768-ban high részletességgel meg 2x anti al-al.

    Isszonyat komoly gamma!
    Én sajna lecsúsztam a bétákról...de ha kijön az eredeti azt megveszem!
  • Soneji
    #11065
    "az only the last will win" nevű versenyt egy nissan Z típusú autóval nyertem meg. nem volt egyszerű mondhatom a néhány "D" kategóriás ellen. kész, ahogyan lesodródásból előznek, meg simán mozdíthatatlanok az ai-k. amit végkép nem értek, hogy a Lamborginiben meg van kuplung auto-kuplung módban, sebességváltás meg csak föl-le van. ráfér még patch a játékra.
  • Synit HUN
    #11064
    Borulsz?!
  • gduck
    #11063
    Ja bocsi, még alszom... Hát ez szívás! Ezek szerint a verseny nem indul el!
  • gduck
    #11062
    A játék elején a kötelező "vonal":
    reptér -> autókölcsönzés -> házvásárlás -> autóvásárlás -> verseny

    ettől nem tudsz eltérni! Te hol tartasz ?
  • WhiteShark
    #11061
    Sziasztok!

    Ahogy olvasom, egy csomó embernek gondja van a játékkal.
    Nálam tökéletesen megy, mindenféle bug, fagyás egyéb hiba nélkül.
    Gyors és stabil, pedig nem mai a gépem.
    Amúgy szerintem sokkal jobb az NFS-eknél.
  • Szabi1991
    #11060
    délután lesz mustang GT-R em :))

    thx
  • AdaKiller
    #11059
    na kipróbáltam egy logitech force-os kormánnyal, kicsit furcsa volt évek után újra kormánnyal tolni, de jópár helyzetben könnyebb mint klavival. nem szállok el a francba. kivéve mikor olyan a pálya, hogy kisebb-nagyobb ugratók vannak, és a levegőbe mintha a force elmozdítaná a korményt, és ahogy leérkezek a földre, egyből borulok, mivel nem tudom megfogni a kocsit:(
    de amúgy frankó
  • Soneji
    #11058
    köszönöm a választ!
    az egyik profilban én is adtam meg gamespy adatokat és ugyanezt produkálja.
  • dashed_
    #11057
    tobbet mostmar nem szemetelek de most lett tele a ...hocipom:P a berelt autoval nem tudok eljutni a celig mert par mpnkent megall ez a .... ,az.
    en azt ajanlom senki ne fizessen ezert.. ez tipikus az a game amikor a keszitok megerdemlik hogy senki ne vegye meg a jatekukat.
  • dashed_
    #11056
    amugy azis erdekes hogy a cloneosbol megmarad egy online profilom amivel nem tudtam ugye online jatszani.. namost amit atari oldalarol szedtem le az csak ezzel az accal latja a szervert ,amit most csinalok uj accot azzal aszondja a szerver kapcsolodaskor hogy faild..:) szep kis 1 gigas patch kell majd ehhez a gamehez Muha
  • dashed_
    #11055
    Extended Download Service -t nyugodtan kitorolheted es meguszol 4 dollart.. de igy csak 30 napig szedheted le a jatekot.. ami szntem boven eleg
  • dashed_
    #11054
    Online Letoltos, Kulcs kapos
  • Soneji
    #11053
    mennyiért lehet megvenni, és milyen módon?
  • Soneji
    #11052
    továbbá az auto-kuplung kapcsoló teljesen ki is iktatja a kuplungot, nem csak a váltásokkor nyomja automatikusan. még így is jó egyébként, hogy legalább újítottak.
    külön tetszik egyébként, hogy a járdaszegélynek hajtani már nem épp csak egy kis döccenő. bár nagyon hiányolom a saját és a versenytársak autóinak törhetőségét. egyébként lehet kezdeni valamit azokkal akikkel csak úgy összefutok?
  • dashed_
    #11051
    azert beirom hogy a verzioszam ugyanaz 1.45a .. de ez talan meg bugosabb mint a full ha iet lehet:D mert van hogy lepkednek a menuben vagy vezetnek de , ez kb 10 mpkent megall egy 4-5 masodpercre mintha csontra fagyott volna a rendszser aztan elidul:) jupi .. ezert adtam ki penzt :) (megjegyzem semmi nincs huzva) ,szal aki fontolgatja hogy megveszi az varjon meg egy picit:) vagy talan meg se vegye...
  • Zoral Kiki
    #11050
    csáo valaki meg tudná mondani hogy hol találom az olasz kocsiknak a tuningolo mühelyét?????köszii
  • Soneji
    #11049
    na de várj. ami meg full automata abban meg hogyan van kuplung?
  • dashed_
    #11048
    kozben latom hogy mar masnak is van vegleges verzioja..sry.. csak hazaestem elolvastam naggyabol a rengeteg kommentet de ezen atsiklottam veletlenul
  • Soneji
    #11047
    aki nem hiszi mert fikázni akar, az úgysem fogja
    köszönöm a választ Wander
  • dashed_
    #11046
    oooooookéé
  • AntiHero
    #11045
    Jaj de jó:) Rögtön nézd meg van e új kocsi benne!Meg képeket is rakjál már fel!Meg írjál róla mien!

    OK?
    TY
  • dashed_
    #11044
    nekem 10 perc es lentvan az atari oldalrol a vegleges verzio.. en szntem tuti hogy a clone-os is a vegleges de azert majd beirom hogy mi a verzio szama es hogy bugzik e .. csakhogy ne talalgassatok tovabb:)
  • Dodo55
    #11043
    Hú ez a töröl mindent a C: gyökérből durva, de most vettem csak észre, hogy tényleg.
    Szerencsére a védett fájlokat nem törölte.
    Egyéb helyről is töröl?
  • np
    #11042
    Sziasztok. Nem tudja valaki az hogy,lehet mikor ma este játszottam elkapott egy rendőr de nem kellett neki büntetést fizetnem.
  • wander01
    #11041
    amelyik verdában igazábol sincsen sebválto, csak bajuszkapcsoloval kapcsolhato manuálisan a cucc. nincs 1-6-ig sebesség csak shift up meg down :) trükkös, elöször én is szoptam vele mire rájöttem. ilyen némely ferrari, aston, lambo, meg még néhány felsökategoriás ocskavas :)