107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Vlala #11160
    Nekem ilyet nem csinált. Viszont ruhaboltba nem tudok elmenni, mert kidob a francba, de ez legyen a legnagyobb baja...


    Pepsi Twist: Ez gyönyörű, full respect



    (Legyen már vége a munkaidőmnek, és hadd rohanjak haza játszani! :) )
  • Pepsi Twist
    #11159
    Na végre teljes a gyüjtemény :) (többi kép a galáriámban)

  • bucsher
    #11158
    Én azt sajnálom, hogy a ferdén jobbra/ferdén balra nyilat nem mondja be a navis csaj, így hud nélkül használhatatlan az egész, pedig kikapcsolnám :(
  • dashed_
    #11157
    vicc ez az egesz mar:) hihetetlen hogy igy kimernek adni vmit
  • B@dsector
    #11156
    ez a jelenség nálam is
  • gduck
    #11155
    ITT lehet olvasni a letölthető verzióval kapcsolatos problémáról!

    EZ meg egy videó a hibajelenségről!
  • Laserdance
    #11154
    Hát igen. Engem is megfogott a varázsa, de a korábbi konfigon élvezhetetlen, a laptop meg nem tudom, mennyivel számít jobb confignak.
  • gabi89
    #11153
    Biztos
  • kicsirobi
    #11152
    Kíváncsi vagyok,hogy a végleges verzió rá fog-e férni 1 DVD-re.
  • bucsher
    #11151
    Megpróbálni mindenképpen érdemes. Szerintem. Nagyon jó a játék.
  • Szasza20
    #11150
    Szerintem is Nagyon jó a játék! Nálam csak annyi a gond hogy néha csak a 2. indításra lesz textúrahibamentes! De akkor viszont Nagyon jó! Nekem is Pont ilyen gépem van csak 7600 GT-vel és tényleg, nálam is símán megy ilyen felbontásba amit leírtál!
  • Laserdance
    #11149
    Egy 2GHz-es Amd Turion laptop x1600-as videokártyával jobb lehet, vagy nem is érdemes megpróbálni?
  • tmisi
    #11148
    Szerintem a proci az igazán kevés, mert jobb vga-t ehhez a cpu-hoz bűn betenni. Mondhatnám azt is, CPU limites a rendszer. :S
  • Pepsi Twist
    #11147
    Vazze ez a gamma kurva jó gyerekek :D (állat) Reggel óta 225 új üzenet vazze :S
  • Vlala #11146
    Végre ki tudtam próbálni. Egyszerűen a lélegzetem elállt, ezt nagyon eltalálták! Igaz, még csak két versenyt nyomtam le, de már 200 mérföld van az autóban. :)

    fav + a köbön. :)
  • bucsher
    #11145
    A RAM elég! A többi sajnos sovány :\
  • AntiHero
    #11144
    Szar az egész jatek sajna :(
    Remélem javitják.
    Valaki azt írja konfig föggő a dolog!
  • Laserdance
    #11143
    Helló!
    Nekem egy Amd Sempron 2200+ van, 1,5GB ram, Ati 9600XT. Sajnos elég rendesen akadozik. Mi lehet a kevés? Köszi.
  • hykao #11142
    Na amíg a srác nem frissíti az éjszakai módot, addig is beleraktam a .zip-be a HDRI-re átnevezett fájlt is, így most már HDR használata mellett is besötétedik, igaz HDR-rel fényesebb lesz az éjszaka, mint nélküle.

    KATT IDE

    (csak egyszerűen felül kell írni a .zipben található fájlokkal az eredetieket - előtte az eredeti 3 fájlról biztonsági másolat készítése ajánlott)
  • kaposi1
    #11141
    Nekem ne legyen konfig fuggo egy jatek ha a rendszerkovetelmenynek megfelelek.Persze itt az eredetire gondoltam.Oldjak meg a fejlesztok ha mar egyszer fizetek erte.
  • bucsher
    #11140
    Ha nem, hát nem, meggyőztél!
  • bertino
    #11139
    egyáltalán nem...
  • rotator
    #11138
    Ja, csakhogy itt arról van szó, hogy van, akinek a béta úgymond tökéletesen futott, a végleges meg ezerrel bugzik. :(
  • bucsher
    #11137
    bétával is sok baja volt sok embernek (texturahibák, hanghiba, akadások), nekem meg hibátlanul futott. konfigfüggő.
  • gduck
    #11136
    Itt a fórumon se megy senkinek rendesen a letölthető verzió! Ezek szerint vmit nagyon elrontottak és hiába 1.45 verziószámmal fut, mégis már build lehet...
  • rotator
    #11135
    Elvileg ugyanaz a 2, legalábbis a német dobozos kiadásokat alapul véve. A letölthető verzió érdekes bugokat produkál, gyakorlatilag játszhatatlan, de lehet, hogy csak az Atari fórumán ennyire lámák az arcok.
  • Streetwarrior
    #11134
    Én ezt most nem értem.A véglegesnek ugyanaz lesz a verziószáma,mint a 1.45a-as wareznak?Mennyiben különbözik?

    Nekem nagyon bejön ez a játék.Csak belövöm a DFP-met és felkaparom az aszfaltot.Tökéletesen kihasználja a 900 fokot(folyamatosan driftelek a városban).A force feedback az egyik legjobb,amit gammában tapasztaltam.Nem egy szimulátor,de kellemes.

    A grafika nagyon király és bárki bármit mond nem nagy a gépigénye.Nekem egy Athlon 64 3500+(S939),1 Gb Ram(Dual DDR 400),tuning Gainward 7600 GS és 1024x768-ban 4x AA és High-on tolom mindennemű akadást mellőzve.

    A hangok majdnemhogy tökéletesek,ahogy egy V8-as vagy egy Ferrari felbőg a legkisebb gázadásra is abba beleborzong az ember.

    Tetszik,hogy teljes a szabadság.Az egész szigetet bejárhatom és nagyon jó a versenyek felépítése is.

    Lehet,hogy valaki szerint ez a játék bugos,de én állítom több hibával találkoztam a Most Wantedben vagy a Carbonban.És ezzel élvezem a játékot,utoljára '97-ben a Carmageddonnal játszottam ennyit.

    Kevés játékot veszek meg eredetiben,mert sokat nem tartok arra érdemesnek.De ezt tuti meg fogom...
  • tmisi
    #11133
    Milyen jó egyeseknek, nekem amúgy az 256k-val 35 óra lenne. Persze hozzáteszem, hogy mivel én dolgozok, öcsém suliban van, ezért nem sokat megy a gép hétköznap, szal az 4-5 nap minimum. Aztán meg majd kiderül, hogy nem is indul be, mert xy problem. Biztos jó game, de én nem vagyok telhetetlen.
  • rotator
    #11132
    Keményen izzik az Atari fórumán a levegő, a letölthető verziónak súlyos problémái vannak, ami nem volt benne sem a bétában, sem a...
  • B@dsector
    #11131
    Most már megvárom a végleges verziót nem pöcsölök ezzel a vacakkal.
    Driver-t meg ne hangsúlyozd állandóan mert kiforrt verzió a 97.92, többi TDU verzióval mint már írtam no problem!
  • Mattboy
    #11130
    Húú!

    Köszönöm szépen!
  • autoszimulator
    #11129
    Vol, egy térképpel egybekötve, hogy hol vannak a szalonok, meg tuner helyek. Ez volt az, de sajnos most nem jön be az oldal...
  • Mattboy
    #11128
    Nem akarok hülyeséget írni...de úgy emlékszem volt valahol egy olyan kép/lista ahol az autók árai voltak feltüntetve.

    Ezt hol találom meg?
  • gduck
    #11127
    Ezen kár vitatkozni :) az erdményt a program+driver adja! Egy "program/driver hiba" másik driverrel nem biztos hogy előjön ;)
  • Mattboy
    #11126
    FAQ
  • Luis Nazario
    #11125
    s
  • Luis Nazario
    #11124
    Leszedheted misi...nekem is 3 óra alatt jött le,de ha neked lasabb akkor is megéri....
  • tmisi
    #11123
    Vannak még mázlisták :). Mondjuk ha nekem is olyan netem lenne, hogy < 3 óra alatt lejön, talán megérne egy próbát. De én így inkább a tutira hajtok.
  • Luis Nazario
    #11122
    Éjszakai modod ,hol tudok leszedni?
  • Soneji
    #11121
    én nem szenvedtem. most meg hasítok.