107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • tmisi
    #11120
    Szerintem már az offba sem hiányoznak ezek a kérdések, pont most olvasgattam belőle vagy két oldalt. Szánalmas. Én is megvárom a kiadás napját és az azutáni release-ket. Nemtom miért kell fikázni, hogy nem indul el, én pl. soha nem szerettem az ilyen verziókat, amihez +progi meg egyéb hackelés kell. Aki ezzel akar jáccani, az szenvedjen...
  • WhiteShark
    #11119
    Mélységesen egyetértek az előttem szólóval.
  • OLIII
    #11118
    Tegyük már OFF ba ezeket a végleges vagy nem kérdéseket. Mert ez kezd szánalmas lenni, hogy a topic több száz hozzászólás óta csak erről szól.

    Nem tudom miért kell feltenni ugyan azt a kérdést ezerszer. Ha nem hiszed amit itt mondanak, vagy egyaltalan el sem olvasod akkor tegyél meg annyit, hogy megvárod a kiadás napját, és akkor biztosan tudod, hogy az a végleges. Egyébként meg nem mind1? Ha a warezről szedted le úgysem tudsz vele neten játszani, ebben az esetben édesmindegy, hogy végleges e vagy nem.

    Örültem
  • bucsher
    #11117
    bugos szar sg
    látod ezért is pénzt adott valaki :)
  • bucsher
    #11116
    Honnan tudjam mit szedtél a vanadúról :)
  • GazCamp3r
    #11115
    Most olvastam, hogy GOLD a tdu. na most akkor, amit a wanadoo-rol leszedtem az akkor végleges, vagy nem?
  • kaposi1
    #11114
    Szerintem ,mert nem vagy bejelentkezve.
  • tmisi
    #11113
    nekem nem jön be az off-topic, csak egy üres fehér lap
    ez miért van?
  • WhiteShark
    #11112
    Ezen szerintem kár elmélkedni. A szoftvereknél sajnos senki nem vállal garanciát arra, hogy a megvásárolt termék működni is fog. Pedig van néhány igazán drága szoftver is.
    Az egyik kézikönyvben ennyit írnak a korlátozott gyártói garnaciáról: "ez a szoftver úgy van, ahogy van". No comment.
    Képzeljétek el ezt mondjuk egy Sony LCD TV-nél: ez a TV úgy van, ahogy van.:)
  • bucsher
    #11111
    Országúti autós játékra gondoltam, ez kimaradt. A többi nem különösebben érdekel. Egyébként pályaautós tényleg jött ki jópár jóféle.
  • Nagy01
    #11110
    OFF topicba már..40hsz arról szól hogy ki veszi meg és ki nem...meg kinek tetszik & kinek nem..
  • rekettyes
    #11109
    ki vesz meg egy új opelt aminek hiányzik az egyik ajtaja?
  • WhiteShark
    #11108
    Azért ez nem teljesen így van. Van egy pár jó autós játék, igaz nem az árkád kategóriában.:)
  • bucsher
    #11107
    Vagy pl. támogatni akarja az NFS Porsche óta az egyetlen valamirevaló autós játéknak a fejlesztőit...
  • WhiteShark
    #11106
    Nem tudom, talán, aki úgy gondolja a lopás bűn.:)))
  • Nagy01
    #11105
    OFF topic??
  • rekettyes
    #11104
    Ez egy jó kérdés volt hehe de tényleg ki az?
  • rotator
    #11103
    És az .exe-k mérete és dátuma? Az is megegyezik?
  • WhiteShark
    #11102
    Én még mindig nem értem. Nálam semmi baja.
  • rekettyes
    #11101
    azt nem értem , mindenki látja mennyire hibás a játék és még így is vannak akik megveszik
  • WhiteShark
    #11100
    Igen, ugyanaz. ugyanaz a verziószáma.
  • B@dsector
    #11099
    remélem a negyven zöld hasúért kapott serial key-el jutok valamire, egy warez verziónál mert még egyszer nem szívesen venném meg :DDD
  • rotator
    #11098
    Vagy elfogyott.
  • JohnnieWalker
    #11097
    Na akkor most elestek 40 dodo-tól :D Épp rászántam magam hogy fizetek... Bár az előbb kérdeztem, de nem írt rá senki: a letölthető verzió és ami az aranylemezre került az elvileg ugyanaz??
  • WhiteShark
    #11096
    Az is lehet.:)
  • bucsher
    #11095
    Vagy most vették le ;)
  • bucsher
    #11094
    Jaja, most nem elérhető, nem vagy hülye ;)
  • bertino
    #11093
    We're Sorry.

    The product you have selected is not available.

    Please click your back button to continue.

    (Error Number: 30053006 - 0)
  • WhiteShark
    #11092
    Biztos ők is felteszik az ingyenes PROCYON verziót a honlapjukra.:)
  • JohnnieWalker
    #11091
    Nézzen már rá valaki, én vagyok hülye, vagy az atari tényleg levette a pénzes-letölthető verziót??? Rákattintok a buy/downloadra és elküld a 'csába hogy nem elérhető...
  • Mattboy
    #11090
    Jaja lehet...
    Csak épp a zoomot nem...
    De hát mind1
    A lényeg hogy menjen a game! :)

    Zsííír!
  • WhiteShark
    #11089
    Érdekesek az emberek. Egy játék miatt képesek egymásnak ugrani és anyázni!!! Hihetetlen!!! Miért nem lehet tiszteletben tartani mindenkinek a másik véleményét és kulturáltan vitatkozni/fórumozni? Érthetetlen. Ez csak egy játék! Mi lenne, ha valami tényleg komoly dolog lenne a topic címe? Szégyen.
  • bucsher
    #11088
    Azzal én is küzdöttem, mert csak azt nem sikerült kirakni a gamepadra, minden mást igen...
  • JohnnieWalker
    #11087
    lehet pedig állítani. azt hiszem controls/dashboard ban vannak a térkép bill.beállításai
  • Mattboy
    #11086
    11073?
    Sajna az optionsban nem láttam lehetőséget az átállításra!
  • B@dsector
    #11085
    A drivernak ehhez semmi köze, zárt és nyílt béta verziónál nem tapasztaltam ilyen problémát. Ráadásul a legújabb 97.92 van fent XP alatt, ez a BUG nem driver kérdése!
  • JohnnieWalker
    #11084
    Sziasztok!

    Két kérdésem lenne, aki tudja, pls help :) :

    1. Ti be tudtok menni a házakban található karaktermenübe? (öltöztetős szoba..) Mert nekem ott állandóan kilép. Próbáltam újrakezdeni, más karakter, más ház, különböző grafikai beállítások mellett, de egyszerűen ott kidob. Már csak a reinstall maradt, de azért gondoltam előte megkérdezem...

    2. A boltban 2 hét múlva megvásárolható, ill. az atari oldaláról már letölthető verzió 100%-ban azonos?
  • bucsher
    #11083
    így van, ami problémáról nem tudsz, az nincs is :)
  • bgabor
    #11082
    Bucsher-el ne foglalkozz, egy korlátolt barom szerencsétlen, már az AMRA topicban is ezt vezette elő. Mintha itt se lenne.
  • bucsher
    #11081
    igen az nagy szopás
    legózni jó lenne
    nem kell nagyon visszaolvasni, apuci véleményt mondott egy feltört bétás warezos 2hét múlva megjelenős online szerveres játékról. ezt tarthatom fasságnak? köszi