107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • AntiHero
    #13244
    "szente csaba ne szórakozzál"
  • taylorp
    #13243
    Az ülés is jár hozzá?
  • Adam II
    #13242
    Nálam is leginkább akkor ha másik versenyző van a közelben. Jó lenne ha kiadnának egy patch-et hamarosan.
  • razz
    #13241
    all szerintem jo.
  • buldozer99
    #13240
    nálam is...:D
  • Maxtreme
    #13239
    Nem..nálam néha akkor áll meg 1 pillanatra mikor 1 motoros húz el mellettem.. De csak motorosnál.. Hogy miért azt ne kérdezd.
  • Adam II
    #13238
    Nálatok is nagyon swappol a játék? Tökmindegy ,hogy milyen grafikai beállításokra teszem. Néha tök jól fut néha meg sz@rul.
  • AntiHero
    #13237
    Én csak a Kawa ZX 12R várom:D
  • Maxtreme
    #13236
    Na akkor némi véleménnyilvánítás következik a gameről így pár nap játék után :)
    Először is kapják be a fejelsztők. Hogy miért? Mert a beta teszt visszajelzései ellenére is képesek voltak kiadni 1 ilyen bugoktól hemzsegő munkát a kezeik közül. Komolyan mondomm szinte minden 10-dik percben új hibára akadok. Hol kisebbre, hol nagyobbra.

    Ennek ellenére viszont azt kell mondjam h eszméletlenül hangulatos lett az egész ahogy van. Ha patchekkel javítják ezt a temérdek hibát, azt kell mondjam hogy szinte (!!) tökéletes játékot fogunk kapni.
    Hogy miért csak szinte? Azért mert 1es dolgokat biztos nem fognak javítani, ilyen pl a forgalom (un)inteligenciája. Borzalom. Ennyire hülye AI-t én még nem láttam autós játékban. Az alapvető kressz szabályokkal sincsenek tisztában, ráadásul néha olyanokat művelnek hogy a fejem tudnám a falba verni tőlük :)

    De mondom..mindent összevetve tetszik :)

    Természetesen az is elkébzelhtő hogy ez csak a beta, de nemhiszem.. Szvsz szartak a hibákra, és kiadták így az egészet.
  • Eisenhower
    #13235
    remélem minél hamarabb :) majd azért szervezünk pár versenyt :) remélem később motorokkal is bővülni fog a kínálat nem csak autoval :P lehetne yamaha meg honda is :) meg még több kawa
  • AntiHero
    #13234
    Hát jövőhét ilyenkor már orrvérzésig játszhatunk
  • Eisenhower
    #13233
    váááááá űber dodo fasza zsír isten tutkó állat sirály god cool.... ma délutánt a hosszu versenyeknek szenteltem az 1 milliost 2x a tour islandot 1x meg még volt 1 annak nem tom m ia neve már de azt is 1x végigtoltam. most legutoljára a tour islandot futottam végig kawa-val. nem kell ide drága saleen (3-as tuningal megcsináltam de az istennek nem to maz uton tartani) ahol csak lehet moccival megyek. vettem egy ducati 999-est de 310 a vége 3-as tuningal szoval maradtam a kawasakinál annak 347 de van mikor felmegy 351-ig is :P mostmár viszont nagyon hiányzik a multi :((( haverokkal lenne a jó ilyen tour de island meg hasonlo hosszu versenyeket nyomni :D
  • wander01
    #13231
    dokumentsandsettings/allusers/application data/Test Drive Unlimited/

    na ebböl a mappábol törölj mindent a cdkey.txt fájl kivételével. nekem ezzel megjavult.
  • bertino
    #13230
    vhol pedig már csak 50k :)
  • Szabi1991
    #13229
    miota feltettem a kormányt , állandóan kifagy a játék , pl. kijövők a házból , és kifagy , nem ír ki semnmit csak kifagy , eddig tökéletesen ment , vmi ötlet ? :)
  • XuChi
    #13228
    Én egy számtek boltban dolgozom és nálunk 57000ft.
  • Sland
    #13227
    FAQ frissült
  • Tufa
    #13226
    Valaki aki saját rádiót használt, nem vett észre egy olyat hogy hirtelen eltüntek az igazi játékosok és "botok" jöttek helyettük? Natalie, Ernst, Ted és hasonló nevek, általában mindig ugyanazzal az autóval. Érkezett két e-mail is amin jelzett hogy módosították a savegamet ezért a trade nem lesz elérhető. Elérhető maradt viszont egy rendes playerrel sem találkoztam még. (gamespyos acc van)
  • mikuc
    #13225
    Lehet most online játszani? Mert mindig kiirja, hogy nincs kapcsolat.
  • AntiHero
    #13224
    Akkor bocsi nem szoltam
  • buldozer99
    #13223
    amugy a saturnban 75.000 a G25.... kicsit drága győrben
  • XuChi
    #13222
    Én Budán mentem be az 576-ba de ott sem tudták megmondani mikor jelenik meg. Sajna már tü van a seggemben.
  • gduck
    #13221
    - Profile létrehozásánál GameSPY ID kipipál
    - e-mail cím és jelszó beírása (amit a GameSPY-nál megadtál)
  • bronco
    #13220
    A kettő egy szalonban van és nem messze találod a Jaguár illetve az Aston szalontól. (a bannerben találsz térképet)
  • Redokee
    #13219
    Én sajna csak győrben tudom megvenni ahol csak egy saturn meg egy 576kbyte található... de se az 576 se a sevenm nem válaszolt nekem h mikortol lesz kapható :S
  • mikuc
    #13218
    Letöltöttem az általam még éjjel belinkelt oldalról.
  • NOS13
    #13217
    Valaki megmondaná,hogy a Lotus és a Caterham autószalont hol találom?? Csak ezek kellenének!
  • Redokee
    #13216
    honnan szereztél eredetit?
  • mikuc
    #13215
    Letudná valaki irni, hogyan lehet ezzel a játékkal online játszani?
    Vagy hogyan kell profilt létrehozni?
    Eredeti a game!
    Mert sehogyan sem enged.
    Gamespy id megvan.

    Köszi
  • Szasza20
    #13214
    Nekem 57 perc lett ENZO-val a 200km-es verseny! De sokat hibáztam azért....
  • vki
    #13213
    Hehe. Original. Digital Download + Proxy.
    HIdd le, hogy nem hülyeség, próbáltam már mindent, de nem. MOst az lesz, hogy újrarakom a vidkari drivert, és meglátjuk, hogy mi lesz.
  • hykao #13212
    Mókás dolog, hogy a McLaren nem alkalmas se a stoppos-modelles, se a csomagszállítós küldetésre, mert 3 üléses... :)))
  • atomboy
    #13211
    Na beugortam a Media Marktban.
    Sajnos Szegedre nem erkezik szallitmany marcius 23-a elott. Es akitol kerdeztem, szerinte legkesobb aprilis 2-ig kell varni...
  • bertino
    #13210
    attól még hülyeség... más embernél érdekes nem kell átállítani...
  • AntiHero
    #13209
    Talán mert nem eredeti?!
  • vki
    #13207
    Hi!

    Az mitől lehet, hogy a játék mostanában csak úgy hajlandó elindulni, hogyha a kompatibilitásnál ki van pipálva a 640*480-van való futtatás.
  • Eisenhower
    #13204
    a kép jó csak ez vagy 1 hónapos kép nforce forumon is linkelték már régen ^.^
  • tonytomi
    #13203
    mit?
  • Szabi1991
    #13202
    láttuk már.. #9462
  • [HUN]FaTaL
    #13201
    ő ez egy nagy faszság:D