107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • AntiHero
    #13199
    Hát MO.-n csak ilyen sz@r tokos lesz.
    bebeeee Nekem fém dobozos lesz
  • tonytomi
    #13198
    nem mindig van térkép:D
  • autoszimulator
    #13197
    Mindegyiknek alapfelszereltsége a térkép meg a kis kézikönyv. :)
  • tonytomi
    #13196
    De az a külön térkép cucc tetszik nem?
  • autoszimulator
    #13194
    grat :)

    #13193: Ez gyagyi, mer müanyag tokos
  • tonytomi
    #13193
    ezt nézzétek:P
  • 3P
    #13192
    Nos így ráfeküfve 7 másodperccel a limitidő alatt értem be, pedig hibáztam is :). Jó béna voltam, hogy a játék végig nem tudtam erről a ráfekvésről. Most már csak egy verseny a bibis. Azt is kiszenvedem valahogy. :)
  • ST220
    #13185
    Ja én jól elbasztam az alfát!
    Eladtam parkhely miatt 0 Furcsiért, és hiába csináltam meg újra a versenyt, nem vehettem meg újra! Pedig kéne a gyüjteménybe, most már elférne a 16 házamban valahol a több mint 70 autóm között. Megvettem 3.000.000 a Zagato-t, de semmi extra.
  • Pepsi Twist
    #13182
    igen az csak 189km vagy mennyi és keveset fizet nincs forgalom és meg kapod a Alfa competizione-t
  • Eisenhower
    #13178
    tegnap 52:17
    amit most futottam az pedig: 51:19 kawa ninjaval
    most pedig veszek vmi jó verdát. apropó van a másik verseny ami ugyailyen hosszu asszem de azt csak autoval lehet nyomatni ott esetleg ad valami külön cumot vagy csak a zsetont és hali?

    SZERK: 1000miles travelled
  • tonytomi
    #13177
    Kössz fel vagy véve
  • AntiHero
    #13176
    Az én MSN címem az adatoknál van.
  • 3P
    #13175
    Mondtam, hogy elböktem valamit :) Nem csináltam semmi ilyet semelyik motorral. Na akkor megyek is vissza és kipróbálom.
  • tonytomi
    #13174
    A címem [email protected]
  • tonytomi
    #13173
    Haljátok nem hozunk össze egy MSNes TDU Forumot is azon könyebb lenne kérdezni egymástól
  • bronco
    #13172
    Szerintem nem dőltél be a motoron (van egy külön gomb erre), Triumph-nál az kb +20kmh, ezért mehettek el melletted az egyenesben és az időfutam is könnyebb lesz.
    A Tantalust meg próbálgatni kell többször, az tényleg nagyon nehéz (volt nekem). Próbáld esetleg a Caterham-et vagy a Murcielago-t hozzá.
  • autoszimulator
    #13171
    Rá szoktál feküdni a motorra?
  • 3P
    #13170
    Nos elsőre kivégeztem a versenyeket. :).
    Egyenlőre 2 time attack nem sikerült aranyra :(. Az egyik Triumph-os, ahol időre kellene mennem szinte végig nyíl egyenes a pálya a közepén vaan egy 180°-os visszafordító és a végén van néhány kanyar. Fura az, hogy végig padlógázon megyek, nem ütközök (persze kanyarokban lassítok) és mégse jött össze idő. Az az érdekes, hogy volt egy másik Triumph-os verseny is, ahol csak ilyen mocik voltak. Ott is a hosszú egyenesben mindig elhúztak melettem, majd egy szélárnyékos trükkel előztem őket vissza, olyan mintha nem lenne elég erő a motoromban,m pedig 3-as tuning van benne, de valamit elbökhettem(?), hogy nem igazán megy.

    A másik amit nem tudtam aranyra egyenlőre megcsinálni az is egy idő futam. Egy jó szerpentines és kellően forgalmas pályán sérülés limittel kellene kb. 7 perc alatt teljesítenem a szakaszt. Azt csak egyszer próbáltam Enzoval (csak kocsival lehet) és szégyen szemre csak a bronz jött össze :(. Asszem oda másik kocsik kell ami nagyon-nagyon fordulékony és alacsony sebességéekben még jól húz. A többi futam (e kettő kivételével) arany. Még fel kell kutatnom néhány modellt, stoppost, csomagost és néhány autót amit le kell szállítanom.

    Ennyi játék után azt hiszem nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy számomra ez a legjöbb árkád jellegű autós játék PC-re. Utoljára hasonlót az NFS 1 idején éreztem.
    Szerintem mind grafikailag, mind játékmenetileg jól össze van rakva. A futamok közül van jó pár aminek a megnyerése valóban kihívás és szerencsére változatosak is. Külön plusz pontot adok a szép műszerfal nézetre és a motorozás lehetőségére és végre nem csak néhány perces futamok vannak, hanem pl. ott a híres/hírhedt 1 millás futam is. Tudom ez másokat nem vígasztal, de neálam a bugosságnak nyoma sincs és gyönyörűen fut(ott) a játék a legkisebb fagyás, vagy akadozás nélkül.

    Nos remélem a jövő hét elején megjön a saját példányom is és végre elkezdhetem építeni az online karrierem is. Perse picit sajnálom a mostani karakterem, mivel elég sok időt öltem bele, és van bőven autóm is, de hát ez van. Nem látok arra sok esélyt, hogy ezt a karaktert át tudnám menteni az eredetibe is az online futamokra.

    ps. Ja és asszem vennem kell hozzá egy kormányt, hogytökéletes legyen a hatás.
  • bronco
    #13169
    A millás futamon sok a gyors rész és a Tamburini a legnagyobb végsebességű motor (352kmh, de ha bedőlsz akkor elmegy 370-ig).
    Én azért Ducatival mentem, mert a márka rajongója vegyok. :)
  • AntiHero
    #13168
    Hát én remélem hogy hétfőre itt lesz az eredeti páldányom de ha nem akkor max kedd:D

    Arra kikéne valamit találni hol találkozzunk majd mi SGések.
  • ST220
    #13167
    Bronco! Én azt hittem a kawa a legjobb moci! Megyek és veszek a másikokból is! :D Nekem valmivel 52 alatt van kawával.
  • tonytomi
    #13166
    Tegnap elnéztem az 576 kbyte boltba me néhol azt írták 16-án lehet h már lesz és ott is azt mondták h már megkelett volna kapniuk a TDU-t...
  • bronco
    #13165
    Nekem 50'30" egy Ducati 999R-rel, szóvalTamburinivel 50 alá lehet simán menni.
  • gduck
    #13164
    Szerinted? A SevenM a héten "zárva" volt, múlt héten még nem tudtak pontos infót... Nemtom hogy mennek ezek a dolgok, de hét elejét Én kizártnak tartom :(
  • gduck
    #13163
    Szép :D

    FAQ-ba VELE!!!
  • bronco
    #13161
    Azt írtam "lehet"... és majd meglátjuk 3 tuning után mit tud.
  • hykao #13151
    Ha valamelyik modder megoldja, hogy legyen az autóknak világítása, az akkor is csak arra lesz jó, hogy jobban lehessen látni az online vagy az AI játékosokat - mint a forgalom autóit, melyeknek vannak lámpáik.
    Ám ezek a fényforrások nem alkalmasak az út megvilágítására!
  • ST220
    #13150
    Nektek a millás "szigetkörülin" mennyi a rekordotok?
  • Eisenhower
    #13149
    na asszem nyomok egy sziget körüli versenyt. ha lehet akkor moccival ^.^
  • Gyocsika
    #13148
    Hali!
    Valaki tudna nekem adni egy olyan mentést ahol megvan az összes autókereskedés?
  • Truck Driver001
    #13147
    Jó oldal!
  • gduck
    #13146
    Ja hülye vagyok :D Az a túr dö sziget volt ;) A milliós csak "A"-s járművel jó ;)
  • ST220
    #13145
    Hali!

    Én 89%-on vagyok X360-on nyomom.
    Akkor felesleges átnéznem a térképemet, egy netes térképpel, mert ennyi a max. % amit offline el lehet éreni?
    Ha majd sikerül felkötnöm az X360-at a netre, még eddig nem sikerült (nincs valami leírás ehhez, hogy is működik) akkor csak X360-asokkal lehet nyomni, vagy mondjuk veletek PC-sekkel?
  • gduck
    #13144
    Én tegnap csináltam meg a 200km-es (millió $) futamot a "C"-s lambóval ;)
  • Pepsi Twist
    #13143
    miért rendezné át??? mikor csak 600LE-s?


    Power bhp (kW) at RPM: 600(4478) / 7000
  • bucsher
    #13142
    Ha RUF lesz, akkor lehetne Alpina vagy Hartge de legalább egy nyavajás Schnitzer :)
  • Eisenhower
    #13141
    nembaj, az a lényeg hogy jöjjön minél több autó :) de azért a javításokat se hanyagolják el!
  • Szabi1991
    #13140
    spyker f1 :Dd
  • bronco
    #13139
    Lehet, hogy a CLK GTR átrendezi majd az erősorrendet. :)
    CLK GTR
  • Eisenhower
    #13138
    közben találtam egy kis egyszerű oldalt tdu-hoz

    Wacko's fan site