107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Soneji
    #14714

    na mi az az autó a képen?
  • Hmuda
    #14713
    Már írtam, hogy a bétás accom olyan dolgok vannak amikről nem mondok le. Ilyen pl a magyar klub. Ha most másik accot csinálok akkor az a klub egy olyan elnökkel fog létezni aki nem fog soha fellépni.

    Direkt megpróbáltam a másik acos dolgot, hátha azzal észheztér a bétásom, de sajnos nem. A másodlagos acc minden probléma nélkül üzemel, de a régi ami fontos lenne, halott (ennyit a portnyitogatásról). A körmükre nézek már, hogy nézzenek utána, de ilyen munkamorál mellett...
  • Lyan Kyj
    #14712
    na, találkoztunk páran, aztán hírtelen mindenki eltunt...
    a menürendszer meg borzalmas, alig férek hozzá billhez, de azért nyomkodjam le (gyorsan kell, mert eltunik a menu) a gombokat, h friends, meg mittomén, pedig azt sem tom mi hol van..
  • AntiHero
    #14711
    Mi kiadták? Mikor? Hol? Minek?
    Mien játék ez FPS?
  • Vlala #14710
    Te, akkor az már gamma. :)
  • bertino
    #14709
    mivel gyakorlatilag az eredeti kiadott is beta, csak későbbi kiadás :)
  • rev7
    #14708
    hal.
    probaltam ma klubbot csinalni, ugyan azt, amit a betaban megcsinaltam, de azt irta, hogy mar van ilyen nevu klubb. kicsit gondolkoztam, beraktam a betas online mentesem, es frankon megy :D nem sokat valtoztattak a beta ota ugy tunik..
  • InfiniteReality
    #14707
    Nem. Akik kék az pl pauseban van (a neve előtt nem // jel hanem || jel van és kék az pause. Aki fehér és // az connection lost vagy bad connection).
  • Lyan Kyj
    #14706
    a színek nem azt mutatják, h milyen a kapcsolat, hanem, hogy milyen közel van hozzád, nem?
  • AdaKiller
    #14705
    na csináltam egy klubbot, 2 sg-s már tag, aki akar még jöhet, de én már csak holnap leszek. aki akar jöjjön. többi infó majd holnap:)


    portot nem kell nyitni, se semmi
  • dashed_
    #14704
    ele te is oda tudsz menni:)
  • InfiniteReality
    #14703
    Na megvettem CD galaxisban. Átírtam a cdkey.txt-ben a szériaszámot és csatlakozik. Kérdésem, hogy milyen portokat kell kinyitni/forwardolni a játékhoz?

    Mert időnként látok online embereket, időnként nem. 1x kiírta hogy a szerver nem elérhető de aztán ment tovább. Connection lost 1x sem volt. Nem fagyott ki. Nem lépett ki és online nem akadozik annyit mint offline.

    De érdekes módon az elöbb láttam 7 embert, abból 6nál azt jelezte hogy rossz a net kapcsolata, 1 ember piros volt (jó kapcsolat) de mire utána mentem, szépen sorban eltüntek az emberek. Pedig a térkép jelzi őket.

    Gondolom ezért kéne portokat forwardolni...
  • Prank
    #14702
    szegény:(
  • mikuc
    #14701
    Ide én nem tudok menni mert nem vagyok senkinél sem felvéve barátnak. :-(
  • Lyan Kyj
    #14700
    hol a klub? csatlakozhatok?
  • AdaKiller
    #14699
    neo-val már taliztam:)

  • AdaKiller
    #14698
    magyar klub előtt
  • mikuc
    #14697
    Merre vagy?
  • AdaKiller
    #14695
    T berűvel tudsz írni


    na én ott dekkolok, gyertek gyertek:)
  • ZiP90
    #14693
    Online meccs előtt a chatet h. tom használni? :D mert látom h mindenki pötyög, de én csak nem tok :D

    Ja és Online magyar mókában én is benne lennék :P
  • mikuc
    #14692
    Én is mennék!
  • AdaKiller
    #14691
    én is:)
  • voto
    #14690
    Megyek magyar klubhoz ha vkit érdekel
  • Gaba9
    #14689
    Nekem amint müxik szivesen nyomom vkivel ha tudom :P
    meg ha behiv vki majd ..
  • rcsaby
    #14688
    Látom felrakták a crackot.Valaki feldobhatná.Mert a játék már meg van egy idelye,és jó lenne játszani vele.TANKS
  • mikuc
    #14687
    Magyar tali akkor lenne valahol?
    Lepjék el a magyarok emez kicsiny, szép szigetet!
  • Gaba9
    #14686
    format c volt szal csaknem maradt meg :( mindjá megprobálom elözö javaslatot és irok .. köccce
  • mikuc
    #14685
    De a serial számot igen. És ez benemarad egy rejtett könyvtárban.
    Én szombaton 1 fél napomat elcsesztem mire rájöttem. :-(
    De ez nálad nem lehet mert újraraktad a winfost.
  • mardal
    #14684
    Hy
    Az autóboltokat nem lehet valahogy elmenteni mert ez hogy mindig meg kell keresni ha el akarok menni nem fain.Vagy valakinek nincs valami téképe hogy hol vannnak?
  • Gaba9
    #14683
    Jahh h olyan név kellene amit talán senki nem használ ?? mert én csak alap nevem akartam de akkor meg jelszo nemvolt jo .. akkor valszeg ezért .. köszi megnézem hátha .. thx
  • mikuc
    #14682
    Probált meg az alábbi oldalon is regisztrálni: http://www.testdriveunlimited.com/community/index_pc.php

  • ZiP90
    #14681
    Amikor online profilt csinálsz nem jó ugyanaz a név mint Gamespy-on, GameSpyról csak a mailcímed/jelszavad kell, a nick lehet/legyen más. Sajnos szinte minden alap név foglalt, így nekem is naon hosszú lett a nevem (Roberto.ZiP.90 :D)...
  • Gaba9
    #14680
    megvártam vele az eredetit .. de a warezban nem adtam meg mailt meg jelszot ..
  • ZiP90
    #14679
    Hi! Ha offline pályán végigmeek, akkor a Global Rankings alatt elvileg az az online top eredmények látszódnak... na látszódtak is, az első ilyen versenyen, de a többin mind azt írja h. No rankings... miért van ez?
  • Gaba9
    #14678
    volt de ujra van rakva xp és ujra direkt nem raktam fel warezt ..
  • mikuc
    #14677
    És fentvolt bármelyik warez verzió?
  • Gaba9
    #14676
    Szewasztok .. miért van az h bár csináltam gamespy-t de akárhogyan probálom nem enged fel onlineba :( :( v a nick nemjó neki v a jelszó .. pedig eredeti game és elvileg id is megvan ..
  • AdaKiller
    #14674
    hát igen, tegnap mi is dühöngtünk itt egy sort:(
  • wander01
    #14673
    ezt a rohadt soher szemét bandát grrrrrr

    egy szar fekete-fehér!!!!!!!! lemez és egy könysv amiben szar sincs. még térképet sem adtak hozzá. hát ez kész (mondjuk leszarom annyira nem érdekel a térkép dehát akkor is
  • AdaKiller
    #14672
    jó lenne