107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • AdaKiller
    #15836
    faq nem nagyon ír sokat a Hardcore módról, konkrétan ez mire is jó?
  • autoszimulator
    #15835
    Ez volt az utolsó ilyen küldi, kb 60%a perfect lett, de itt az utolsó 5kmen egy ai kocsi satuzott előttem.. akkor mondom már mind1 :DD
  • Rogerke
    #15834
    Valaki megmondjaa hogy a Lamborghini KUNTÁS vagy mi az Hawaii melyik részén van?
  • InfiniteReality
    #15833
    Vannak teljesítendő dolgok, amikért pontokat kapsz. Adott pontszámnál lépsz szintet. Tehát nem 1 konkrét feladatot kellett teljesítened, hogy elérd a champion szintet, hanem teljesítettél valamit, kaptál érte pontot és szintet léptél.

    H miket teljesítettél már és mik vannak még hátra a házban tudod megnézni az INFO menü GAME PROGRESS részében.
  • AdaKiller
    #15831
    na sikerült elérnem a champion szintet, annyi volt a bibi, hogy be kellett mennem az alfa romeo szalonba, és megvenni Ingyen az egyik kocsit, ahogy kijöttem már írta is, hogy megvan a champion szint...
  • InfiniteReality
    #15830
    Szerintem egyetlen módon lehet megoldani, hogy a TDU máshová csatlakozzon mint ahová szeretne. Át kell írni a hosts file-ban a címhez hozzárendelt IP-t. De elöbb megkéne tudni a címet, és megszerezni a szervert magát...
  • Rogerke
    #15829
    Ja amugy most érkezett meg a drágám:
    Egy ferrari 250 Gto
  • Rogerke
    #15826
    Halljátok Lamorghini KUNTÁS vagy mi az van PCs verzióba?
  • voto
    #15825
    Én is ott leszek este, nekem mindegy mikor:) Kihagytatok a listából Neu(HUN)
  • robotnyk
    #15823
    hú, az ilyeneket kár így elpazarolni, rengeteg dohány elmegy így. perfectre 1,5szeres pénz van, ugye tudod? :)
  • InfiniteReality
    #15820
    Nekemis asszony problémáim vannak... még...
  • Torry
    #15819
    Azigen
  • autoszimulator
    #15818
    ezt jól leszállítottam

  • XuChi
    #15817
    legyen akkor 8 de akkor asszony seggbe rúg engem hogy MÁR HAZA SEM JÖSSZ ÉS A GÉPNÉL ÜLSZ :D.
  • InfiniteReality
    #15816
    Francba, én meg 9-ig érek rá... akkor legyen 23-kor is egy:)
  • XuChi
    #15815
    Ne 8kor pls hanem 9 mert én addigra érek haza. THX.
  • InfiniteReality
    #15814
    Na akkor ebből a bookmarkból az OAHU raceway-en legyen ma a tali este 8kor!
  • gduck
    #15813
    OK :D
  • tzsoltika
    #15812
    és ez mire jó?
  • AntiHero
    #15811
    Itt az én bookmarksom, lehet letölteni, használni:Jobb klik, céll mentése másként

    Ezt a txt filét ide kell bemásolni:
    C:\Documents and Settings\USERNEVED\Dokumentumok\Test Drive Unlimited\savegame\PROFILNEVED\bookmark\

    Megjegyzés: Ha nincs a profilodba "bookmark" könyvtár, akkor értelemszerűen hozz létre egyet.
  • UnknownAsshole
    #15810
    REFORCE progival Hz probléma megoldva, játék fut ;)
  • bertino
    #15809
    :>
  • tzsoltika
    #15808
    Nincs lámpád! Meg fognak büntetni XD
  • XuChi
    #15807
    És az hol is van a könyvtár szerkezetben?? Bocs de nem otthon vagyok hanem meloba. Kösszi.
  • XuChi
    #15806
    oksa nekem 8. Én ott leszek.
  • AntiHero
    #15805
    bE KELL MÁSOLNI BOOKKMARKSba.
  • bertino
    #15804
    én még láma vagyok mit is kell ezzel csinázni ? :)
  • bertino
    #15803


    ez igen zsííír mod
  • AntiHero
    #15802
    "Oahu Raceway" 14 34664.46 2.33 45282.25 0.706 -0.007 0.708 12132004
    :D
    Legyen itt a TALI! MONDJUK ESTE 22:00
  • XuChi
    #15801
    A bookmarkot hogyan lehet lerakni mert nekem nem hagyja :(

    A raceway az hol is van?

    Ja és a tök láma kérdés: - ford island hol is van??????
  • InfiniteReality
    #15800
    Milenne, ha csinálna valaki 1 bookmarkot, mondjuk (SG tali) néven és azt közzé tenné? Talán 1x-űbb lenne egy helyre "spawnolni" és megtalálni egymást, mint mindenféle klubokat meg reptereket megkeresni. Mondjuk reptér bookmarkjaim vannak, de akkoris.

    Egyébként még az oahu raceway-en lehetne jókat döngetni.
  • InfiniteReality
    #15799
    Lámpák sajnos nincsenek benne, és semmi nem világítja be az utat, a globális fényeken kívül.
  • Danman
    #15798
    Ha ismered őket, szólj nekik, hogy ők is jöjjenek pl a reptérhez..vagy majd dléután megdumáluk, mentem infó óra volt:D
    /ON
  • Me0w
    #15797
    Zsir... lenne, ha lenne az auton vilagitas ;))

    Egyebkent nalam sem tortenik semmi belassulas hosszu jatek utan, ugyanolyan szepen megy, mint inditaskor. Sajnos csak egy x800xt-m van, igy a tftm nativ felbontasarol lemondhatok, es a jatek igy mondjuk csunyacska, de ez egyeni szoc. problem ;) Az iranyitas billentyuzetrol mondjuk ok, sajnos az igen nagy nyomatekkal rendelkezo kocsikat eleg nehez alacsony fokozatban kigyorsitasnal egyenesben tartani (meg a kis szerencsetlen merci amg-met is), de mindenert karpotol a kornyezet :) Penzt szerezni nagyon egyszeru, egy-ket olyan verseny van csak ami nehez, de en elvezem mikor 9 merfold utkozes nelkuli vezetes utan egy birka kikanyarodik elem es ugrott 15 perc koncentracio gyumolcse :)

    Szoval osszessegben 4/5, szamomra.
  • InfiniteReality
    #15796
    Hányan lesznek ma innen? Csak azért kérdezem, mert hwsw-ről is vannak páran, csak ők máshol taliznak...

    Lehetne sokan talizni egy helyen.
  • InfiniteReality
    #15795
    Gáz a talaj a reptereken. Nem arra találták ki őket, h ott krúzoljunk
  • InfiniteReality
    #15794
    tdufaq.e-plague.hu

    Ott a linkje.
  • Danman
    #15793
    Nekem is jó a sziget mondjuk este 20.00? és akkor a lenti reptér melletti zsákutca vége...aztán majd zúzunk valamerre.Amúgy apropó, a többi reptérnél is olyan a talaj mint a vidéki domboldal?
  • XuChi
    #15792
    oksa a reptér de mikor? Én 9kor érek haza és akkor ráérek.
  • Tomy Lee
    #15791
    Valami hiba van nálam arrafelé mert néha a járműveket belesüppedve látom az aszfaltba.De csak ott és nem mindig.